0532 324 60 40

Kapat
(0) ürün
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Flitreler
  Tercihler
  Arama

  Alkali Su

  Alkali Su

  Alkali su nedir?

  Alkali su suyun PH değerini yükseltir ve düzenler. Alkali su vucudumuz ihtiyacı olan mineralleri içerir. Alkali su iyileştirici gücü sayesinde vucudumuzun enerjisini yükseltir.Alkali su kandaki bikarbonat (HCO3) miktarını koruduğu için yaşlanmayı yavaşlatır. Alkali su ile pişirilen gıdalar hem daha lezzetli hem daha sağlıklıdır.

  Alkali suyun faydaları

  Asidik bir vücut hastalıkları kendine çeken güçlü bir mıknatıstır. Yediğimiz ve içtiğimiz her şey vücudumuzun pH seviyesini etkiler. Bu sebeple, pH dengesi sağlıklı bir bedenin anahtarıdır diyebilriz. alkalisu, antioksidan alkali su vücudumuzun gereksinim duyacağı koşulları sağlamada en önemli yardımcımız olacaktır. Düzenli olarak alkali su kullanılarak vücudun PH düzeyi yükseltilir ve dengelenirse kanser, dolaşım sistemi sorunları, damar sertliği, yüksek tansiyon , şeker hastalıkları, alerji, kolesterol, damar sertliği gibi rahatsızlıkları tedavi etmekte yada tedavide olumlu yol almada yardımcı olmaktadır. Dünya çapında saygın profesörlerin tedavi yöntemlerinde önerdiği alkali su mucizesini, yarattığı mikro moleküler su yapısı, negatif iyon yüklemesi ve aktif hidrojen iyonları ile destekler, vucuttaki toksinlerin atılmasını sağlar, hücre yaşlanmasını geciktirir, sağlıklı hücre oluşumunu destekler. NSF sertifikasına ve bir çok kuruluştan belge ve patente sahiptir.Alkali su yemek sonrasında oluşan rehaveti önler. Spor yaptığınızda ve banyo sonrasında oluşan yorgunluk hissini önler. Alkali su içerek kanları alkali suya dönen hamile bayanlar sabah bulantılarının yanı sıra kanın asidik olmasından dolayı oluşan diğer rahatsızlıklarda ortadan kalkar. Antioksidan alkali su sürahileri, alkali çubukları, alkali su arıtma cihazları, yada mevcut reverse osmosis su arıtma cihazınıza ekleyebileceğiniz alkali filtreler, gümüş iyonlu sipreyi, WaveQ alkali su üretme cihazlarını ilsersuaritma.com adresinde satın alabilirsiniz.

  Görüntüleme biçimi Tablo Liste
  Sırala
  Görüntüle sayfa başına

  Antioksidan Alkali Su Filtresi (11 inch 6 ton)

  ₺582.12
  Antioksidan Alkali Su Filtresi (11 inch 6 ton), Kullandığınız herhangi bir tezgah üstü yada tezgah altı Reverse Osmosis Su arıtma cihazınız var ise,lezzetli ve mineral yönünden zengin suya kavuşabilirsiniz.

  Antioksidan Alkali Su Sürahisi (2 kartuş içinde)

  ₺470.84
  Antioksidan Alkali Su Sürahisi (2 kartuş içinde), Evinizde ve iş yerinizde, Antioksidan Alkali Su keyfine varabilmeniz için, sürahi şeklinde dizayn edilmiştir.

  Biocera Gümüş İyon Spreyi

  ₺872.50
  İçinde bulunan ve yüzey alanı 6000 kat artırılmış köpük formundaki gümüş, bol miktarda nano gümüş iyonu yayarak suyu antibakteriyel hale getirir.

  Antioksidan Alkali Su Çubuğu

  ₺410.91
  Antioksidan alkali su çubukları çantanızda cebinizde taşıyabileceğiniz istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda rahatlıkla kullanabileceğiniz suyunuza alkali su özelliği kazandıran çok önemli bir üründür. Su içmenin önemini bilenler spor salonlarında, seyahatlerde, doğa yürüyüşlerinde vs. mataralarını yanından ayırmaz. Çünkü su içmek günlük besin ihtiyacımızın temel taşıdır. Artık Biocera seramik küre çubuğu sayesinde dış mekanlarda da çok rahat Antioksidan Alkali Suyu keyifle tüketmek mümkündür.

  Antioksidan Alkali Su Çubuğu Seti

  ₺513.64
  Antioksidan Alkali Su Çubuğu Seti, Dilediğiniz yerde ve istediğiniz zaman, Antioksidan Alkali Su keyfine varabilmeniz için, çantanızda veya cebinizde taşıyabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir.

  Antioksidan Alkali Su Filtresi (14 inch 10 ton)

  Fiyat için arayın
  Antioksidan Alkali Su Filtresi (14 inch 10 ton), Kullandığınız herhangi bir tezgah üstü yada tezgah altı Reverse Osmosis Su arıtma cihazınız var ise,lezzetli ve mineral yönünden zengin suya kavuşabilirsiniz.

  Antioksidan Alkali Su Filtresi (20 inch, giriş -çıkış 1 inch 150 ton)

  Fiyat için arayın
  Kullandığınız herhangi bir tezgah üstü yada tezgah altı Reverse Osmosis Su arıtma cihazınız var ise,lezzetli ve mineral yönünden zengin suya kavuşabilirsiniz. Genellikle endüstriyel tip cihazlarda kullanılır.

  Antioksidan Alkali Su Filtresi (20 inch, giriş çıkış ½ inch 50 ton)

  Fiyat için arayın
  Kullandığınız herhangi bir tezgah üstü yada tezgah altı Reverse Osmosis Su arıtma cihazınız var ise,lezzetli ve mineral yönünden zengin suya kavuşabilirsiniz.Genellikle endüstriyel tip cihazlarda kullanılır.

  Antioksidan Alkali Su Filtresi (6 inch - 3 ton)

  Fiyat için arayın
  Antioksidan Alkali Su Filtresi (6 inch - 3 ton), Kullandığınız herhangi bir tezgah üstü yada tezgah altı Reverse Osmosis Su arıtma cihazınız var ise,lezzetli ve mineral yönünden zengin suya kavuşabilirsiniz.

  Antioksidan Antibakteriyel Yumuşatıcı Duş Filtresi

  ₺536.92
  Antioksidan Antibakteriyel Yumuşatıcı Duş Filtresi, duş bataryasına el ile kolayca monte edilebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

  BCW-1000 Antioksidan Alkali Seramik Filtre

  ₺1006.73
  BCW-1000 Antioksidan Alkali Seramik Filtre

  Alkali Su

  olarak filtrelemek:

  Tümünü temizle