0532 324 60 40

Kapat
(0) ürün
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Flitreler
  Tercihler
  Arama
  RSS

  Blog mesajları '2015' 'June'

  1 Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat etmeliyiz

   

  SU ARITMA CİHAZI ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

  Alacğımız su arıtma cihazının fiyatı bizim için belirleyici olması gerekir.Çünkü bütçemize en uygun su arıtma cihazını alayım derken,bütçenize hiç te uygun olmayacak suları arıtan cihazlara sahip olmuş olursunuz.En iyi su arıtma cihazı markaları,tavsiye edileriken bile kalitesinden ödün vermemektedir.Uluslararası standartlara uygun tasarım ve mühendislikleri sayesinde insanların sağlığa zarar vermeyen ürünleri piyasaya sürerler.Aynı zamanda su arıtma sürecinde gerekli mikropların araştırılması mineral kaynaklarından koparılması sağlanmaktadır.

  Uluslar arası standart olan NSF'ye sahip olan Natural Water,en çok tercih edilen su arıtma cihazları içerisinde bulunmaktadır.

  Uzun uzun araştırmalar yapan ve internet ortamında binlerce marka model olduğunu gören ve bunlar arasında kararsız kalan müşterilerimiz büyük kısmının birbirne benzediği halde fiyatların farklılaşabildiğini de fark etmişsinizdir.Hem ideal bir fiyat hem de içinize sinecek ve ailenizdeki tüm fertlerin sağlıklı bir şekilde kaliteli bir su içmelerini garanti edebileceğimiz bir modelle tanışacak olup aslında bir arıtma cihazının hangi özellikleri taşıması  gerektiği konusunda bazı özellikleri vurgulayacağız.

  • Seçilen su arıtma ürünleri,temin edilen çıkış suyu nihai kullanım amacına uygun olmalıdır.Kullanım amacı dışına çıkan her ünite,gereksiz yatırım ve işletme maliyeti anlamına gelir.
  • Ünitelerin seçimi esnasında hidrolik kapasite değil arıtma kapasitesi göz önünde bulundurulmalıdır.Arıtma kapasitesine göre seçilmeyen bir ünite istenen verimi sağlamayacaktır.
  • Sistem dizayn edilmeden önce detaylı bir ham su analizi yapılması faydalı olacaktır.Suyun içindeki kirletici parametrelerin ölçümü sistem dizaynında vazgeçilmez bir unsurdur.
  • Su Arıtma Cihazı alırken kutusunun güzelliğine veya görünüşündeki cazibeye bakılmamalıdır.Nedenine gelince;Asıl olan makine içerisindeki filtrelerin kaliteli bir şekilde suyu arıtıp temiz ve kaliteli bir şekilde kullanıcıya sunmaktan geçer.
  • Tüketilecek su miktarının doğru belirlenmesi,optimum sistem seçimini sağlayacağı gibi gereksiz yatırım maliyetinden de kaçınılması sağlanacaktır.
  • Su Arıtma Sisteminin montaj noktası 24 saat sürekli sabit basıncın sağlandığı bir nokta olmalıdır.
  • Su Arıtma Cihazlarında BPA'lı plastikten kaçının.

    

  SIKÇA SORULAN SORULAR:

  1.Bu modeller sudaki faydalı mineralleri öldürü mü?

          Yanıt:Organik modeller sudaki faydalı mineralleri süzmediği gibi doğal mineral taşları sayesinde suya ihtiyaç duyduğu mineralleri (sodyum,potasyum,kalsiyum,magnezyum vb) suyun mineral bakımından daha zengin olmasını sağlar,pH Filtresi sayesinde suyun pH değerini yükseltir ve detox filtresi sayesinde suyun iyon dengesini sağlayarak vücudumuzun ihtiyaç duyduğu  ideal değerlerde ve damak tadınıza göre hafif ve tatlı bir su elde etmemizi sağlar.Bu su daha çok gelişim çağındaki çocuklar için daha büyük önem arz etmektedir.

  2.Organik modellerden hangisini tercih etmeliyim?

             Yanıt:Kapalı Kasa Olarak Seçenek 1:

  Tasarım ve şıklık açısından özellikle bayanların ençok tercih ettiği organik modellerden ilki olan Türkiye'nin her yerinde kullanılabilen W01 NATURAL WATER KAPALI KASA SU ARITMA CİHAZI modelini tavsiye etmekteyiz.

   Tanksız İnce Modeli;RO PAD 300 G SU ARITMA CİHAZI

   

   

  Türkiye'nin her yerinde kullanıma uygun W02-Natural Water Pompalı Su Arıtma Cihazı modekini tavsiye etmekteyiz.

   

  http://www.ilsersuaritma.com/asp/show_stock.asp?product=29.03.124             

   3.Taksitle Alabilir miyim?

          Yanıt:Sitemiz üzerinden kredi kartına online olarak taksitli alışveriş yapabilirisniz.Tüm kartlarda 3-6-9'a kadar vade seçenekleri mevcuttur.

   4.Servis Konusunda Sıkıntı Yaşar mıyız?

          Yanıt:81 ilde..........e yakın geniş servis ağımızla hizmetinizde olup Türkiye'nin her yerine en geç 48 saat içinde kurulum yapmaktayız.

               Montaj Ücreti:Açık Kasalar için:1 Yıllık hediye filtre+kargo+kurulum+10 yıllık garanti karşılığı .......... TL dir.

  5.Pompalı mı Alacağım Pompasız mı?        

            Yanıt:Pompa şebekeden gelen musluğunuzdan akan suyun düşük olması halinde tercih edilir dolayısıyla;Evinizdeki su basıncı 3 bar ve üzeri ise POMPASIZ tercih etmelisiniz.Doğu ve Güneydoğuda ikamet eden müşterilerimizin POMPALI modelleri tercih etmeleri tavsiye edilir.Avucunuzun içiyle musluğu kapatamayan müşteriler POMPASIZ kullanabilirler.Tercihinizi yapmakta zorlanıyorsanız müşteri hizmetlerimizden  yahut servislerimizden de yardım talep edebilirsiniz.

                Tags :su arıtma cihazı,en uygun arıtma cihazı,doğallık,kalite,hafiflik,tat,ideal değerler,fiyat/performans,su arıtma cihazı tavsiye,mineralli su aritma,alkali su aritma,en iyi su aritma,pompalı,pompasız su aritma,kasalı,kasasız su aritma