0532 324 60 40

Kapat
(0) ürün
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Flitreler
  Tercihler
  Arama
  RSS

  Blog mesajları '2018' 'February'

  0 Su Arıtma Cihazı Musluğu

   

  Evlerde mutfak tezgahı üzerinde veya sebil şeklinde kullanabileceğiniz su arıtma cihazları şebeke suyu üzerinden almış oldukları suyu arıtarak kendi üzerlerinde bulunan musluk veya vana vasıtasıyla kullanımınıza sunmaktadır. Fakat su arıtma cihazlarınızı daha elverişli bir kullanım şekline dönüştürmek istiyorsanız su arıtma musluğu kullanarak cihazın arıtmış olduğu suyu direkt olarak bu musluk üzerinden temin edebilirsiniz. Farklı tasarım seçeneklerine sahip olan bu musluklar; yıldız musluk veya aç-kapa musluk şeklinde kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Cihaz ile arasında yapılan bağlantı sayesinde normal mutfak evyelerinde de kullanma imkanı elde edebilirsiniz.

   

  Tasarruf Sağlayan Su Arıtma Musluğu

  Arıtma cihazları sayesinde temizlenerek içme ve kullanım suyu haline getirmiş olduğunuz arıtma suyunu daha pratik bir şekilde kullanabilmek ve istediğiniz her an elinizin altında bulabilmek için su arıtma musluğu kullandığınızda aynı zamanda tasarrufta elde edebilirsiniz. Musluk üzerinde bulunan su tasarruf perlatörü sayesinde dengeli bir şekilde su alabilir ve aynı zamanda batarya üzerindeki iki taraflı kullanım sayesinde de hem arıtma suyu hem de sıcak soğuk kullanım suyu alabilirsiniz. Sağlam bir kullanıma sahip olan bu ürünler, belirli bir dönem sonrasında aşınma ve kararma gibi bir durum gösterdiğinde firmamız tarafından yedek parçaları temin edilmekte ve kaliteli bir kullanım sağlanabilmektedir.

   

   

  En Uygun Fiyata Alınan Su Arıtma Musluğu

  Eğer çok uygun bir fiyata sahip olarak su arıtma musluğu sahibi olmak istiyorsanız firmamızı tercih ederek bu imkanı elde edebilirsiniz. Firmamız, su arıtma noktasında ihtiyaç duyulan tüm cihazlar gibi arıtma musluğu içinde en uygun fiyatları sağlayarak ödeme noktasında da sunmuş olduğu kredi kartıyla taksitli veya peşin ödeme gibi avantajlar ile satın aldığınız ürünleri çok kısa süre içerisinde kargoyla tarafınıza ulaştırmaktadır.