0532 324 60 40

Kapat
(0) ürün
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Flitreler
  Tercihler
  Arama
  RSS

  Blog mesajları '2018' 'May'

  0 Alkali Su Cihazı

  Vücudumuz vücut sıvısını belirli düzeyde tutmaya ve her organın pH düzeyini korumaya çalışır. Günlük yaşantımızda kullandığımız suların pH derecesi de vücuttaki asidik oluşumu dengelemesi açısından 7,5 ve üzerinde olması gerekir. Suyun bazik özelliğini niteleyen bu ölçüt aynı zamanda suyun alkali su olduğunun da kanıtıdır. Günümüzde bazı doğal yollarla suyun asidik değeri düzenlenebilirken, alkali su cihazı da son dönemlerin en çok tercih edilen ürünleri arasında yerini almıştır. Alkali su;

  •          Vücutta asit dengesini sağlayarak sindirim sistemi problemleri, tansiyon, diyabet ve benzeri hastalıklardan vücudu korur.
  •          Vücuttaki zararlı maddelerin dışarı atılmasını ve vücudun temizlenmesini sağlar.
  •          Yaşlanma belirtilerini azaltır, cildi besler ve hücre yenilenmesini hızlandırır.
  •          Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  •          Zayıflamaya yardımcı olur.

  Alkali Su Cihazı Nedir?

  Son zamanlarda alkali suya olan merakın artmasıyla, vücut için önemi ve etkileri öğrenilmiştir. Bununla birlikte suyun nasıl ve nerelerden temin edilebileceği de merak konusu olmuştur. Suyu iyonize eden sistemler geliştirilmiş ve halkın hizmetine sunulmuştur.

  Alkali su cihazı temelde, tamamen organik filtre yardımıyla doğal mineral taşlar ile suyun pH derecesini yükseltir. Suyun doğal bileşenlerindeki yararlı minerallerin kullanım etkinliğini artırır.Alkali su üreticilerinden biri olarak, birinci ve en önemli hedefimiz insan sağlığı olduğundan cihazlarımız sağlık bakanlığı tarafından onaylıdır. Ayrıca cihazlarımız otomatik temizlenme özelliğine sahip olduğundan kullanımı da oldukça kolay ve pratiktir.

  Alkali Su Cihazı ve Sağlığa Etkileri

  Alkali su cihazı sanılanın aksine insan sağlığına zararlı bir ürün değildir. Ancak ürünü alırken güvenilir, sağlık bakanlığınca onaylanmış ve sertifikalı cihazlar olmasına dikkat edilmelidir.

  Ürünlerimiz ve fiyatlarına sayfamızdan ulaşabilir veya sorularınız için, iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.