0532 324 60 40

Kapat
(0) ürün
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Flitreler
  Tercihler
  Arama

  Su Tasarruf Ürünleri

  Su tasarrufu konusunda debi sabitleyiciler, duş filtreleri, fotoselli bataryalar,perlatörler, aç-kapa musluklar, fotosel, ecogreen, sudo büyük oranda su tasarrufu sağlayan ürünlerdir. Bu ve benzeri ürünleri ilsersuaritma.com adresinden edinebilirsiniz. Günümüz koşullarında hem su miktarının gittikce azalması hemde ekonmik nedenlerle tasarruf etme gereksinimi, birçok alanda olduğu gibi su konusundada tasarruf etmeyi zorunlu kılmaktadır. Ayrıca kıt kaynaklara sahip olunan suda tasarruf etmek toplumsal bilinç ve sorumlulukla doğrudan ilişkilidir. Tasarruf konusunda her geçen gün yapılan çalışmalarla geliştirilen ürünler yardımıyla %75'e varan tasarruflar sağlamak mümkün olmaktadır. Kaybedilen ve boşa giden değerleri düşündüğümüzde tasarruf ürünlerine sahip olmanın hiçte zor olmadığını göreceksiniz. Ayrıca bu konuda geliştirilen ürünler hem montajı oldukca kolay hemde kullanım kolaylığı sağlayan yaşam standardımızı geliştiren ürünlerdir. Nasıl su arıtma cihazlarıyla işletme yada aile bütcemize ekonomik bir katkı sağlıyorsak su tasarruf ürünleriylede bu tasarrufu arttırmak mümkün.

  Görüntüleme biçimi Tablo Liste
  Sırala
  Görüntüle sayfa başına

  Debi sabitleyici

  ₺0.00
  Duşunuzda tazyikte azalma yaratmadan su akışında tasarruf sağlar.

  Fotosel

  ₺0.00
  Musluklarda tam hijyen, yüksek tasarruf ve kullanım kolaylığı sağlayan Japon patentli ve ödüllü fotoselli musluk adaptörü.

  Ledli Duş Başlığı

  ₺0.00
  Şık tasarımı ile duş konforunuza görsel katkı sağlayarak duşunuzu renklendiren özel bir duş başlığı. Elektrik ya da pil gerektirmeden suyun akış gücünden elde ettiği enerji ile 3 farklı renkte ışık verir. Suyun sıcaklığına bağlı olarak değişen renkle

  Termostatik duş başlığı

  ₺0.00
  Duş konforundan ödün vermeden su ve enerji sarfiyatını azaltan tasarruflu duş başlığıdır.

  Yunus Duş Başlığı

  ₺0.00
  Tazyik ve basınç sorunu olan banyolar için herhangi bir ara parça kullanmadan suyun tazyikini arttırarak konfor sunan bir üründür

  Ecogreen Duş stop valfi

  ₺137.77
  .Ecogreen Duş stop valfi, Kullandığınız duş başlığını değiştirmenize gerek kalmadan duş başlığından suyun akışını kesme olanağı ile su ve enerji tasarrufu sağlar.

  Ecogreen Tek Tuşlu Dokunmatik Musluk Perlatör

  ₺137.77
  .Ecogreen Tek Tuşlu Dokunmatik Musluk Perlatör, Su ve enerji tasarrufu, elektronik bataryalardaki kullanım kolaylığı ve hijyeni, fazla su harcamadan basınçlı su keyfini dokunmatik perlatörün teknolojik üstünlüğü ile birleştirin.

  Sudo Batarya ve Lavabo Valfı

  ₺145.97
  %70e varan su tasarrufu sağlar.

  Sudo Duş Valfı

  ₺163.46
  %70e varan su tasarrufu sağlar.

  Sudo Ev Seti

  ₺344.42

  Su Tasarruf Ürünleri

  olarak filtrelemek:

  Tümünü temizle