0532 324 60 40

Kapat
(0) ürün
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Flitreler
  Tercihler
  Arama

  Filtreler ve Filtre Kapları

  Filtre, filtre kapları reverse osmosis arıtma sistemlerinde kullanılan sediment, carbon, membran, postkarbon, tatlandırıcı filtreler ile hertürlü marka ve model hyundai, ihlas, aura, waterlife, superwater, orkinos, aqualine, ecogreen, watertek,coway,ecosoft,goway, waterbox, bms, esli, hazar, ideal, comtech, aquatürk, waterclinic, hydrosafe, lifetech, bmb marka ve frimalarına ait filtreleri ilsersuaritma.com dan alabilirsiniz. Su arıtma cihazlarından sağlıklı, temiz ve kaliteli içme suyu alabilmek , ayrıca sistemlerin ve cihaların sağlıklı ve uzun ömürlü çalşması için belirli periyotlarla su arıtma servisleri tarafından filtrelerinin değişmesi ve bakımının yapılması gerekmektedir. Buda türkiye genelinde yaygın servis ağına sahip ilser su arıtma teknolojileri tarafından profesyonel ve kurumsal servis yapısıyla düzenli olarak yapılmaktadır. Filtre kapları, housingler, alkali filtreler, mineral filtreler, membranlar, kartuş filtreler,inline filtreler, yıkanabilir filtreler, endkaplı ve endkapsız filtreler, aqua, atlas, filtre kapları, 1 mikron, 5 mikron, 10 mikron, 10", 20", 50 mikron, iplik filtreler, sediment, cto carbon, udf carbon, GAC karbon filtreler, post carbon ve coconut  filtreler,Omnipure, charm, merlin, Aquline,Atlas, Vontron, Mebran housingleri, şeffaf housingler, boş filtre kapları, Big blue filtreler, Hydra yıkanabilir filtreler, ilsersuaritma.com adresinden uygun ve ekonomik fiyatlarla toptan ve perakende olarak temin edilebilmektedir. Ayrıca ev ve işyeriniz için olan arıtma ve yumuşatma cihazlarınızın bakımını, filtre değişimini, sarf malzeme ve filtrelerini  ilsersuaritma.com adresinden kredi kartınıza taksitli ve hızlı kargo gönderisi olarak satın alabilirsiniz.

   

  Görüntüleme biçimi Tablo Liste
  Sırala
  Görüntüle sayfa başına

  10" Kömür Bazlı Blok Karbon Kartuş Filtre CTO

  ₺14.38
  10" Kömür Bazlı Blok Karbon Kartuş Filtre CTO , açık sistem tezgah altı arıtma cihazlarında kullanılır.

  10" Mat Beyaz Housing 1/4" (Çift O-Ring)

  ₺47.72
  10" Mat Beyaz Housing 1/4" (Çift O-Ring), açık sistem tezgah altı su arıtma cihazlarında kullanılır.

  10" Mat Housing Tek O Ring

  ₺42.49
  10" Mat Housing Tek O Ring, açık sistem tezgah altı su arıtma cihazlarında kullanılır.

  10" Şeffaf GAC Aktif Corbon Filtre

  ₺78.45
  10" Şeffaf GAC Aktif Corbon Filtre

  10" Şeffaf Housing 1/4 (Tek O-Ring)

  ₺52.95
  10" Şeffaf Housing 1/4 (Tek O-Ring)

  10" Şeffaf Housing 1/4"

  ₺58.18
  10" Şeffaf Housing 1/4" Açık Sistem Tezgah altı arıtma cihazlarında kullanılır.

  10" Şeffaf Housing 1/4" (Çift O-Ring)

  ₺52.95
  10" Şeffaf Housing 1/4" (Çift O-Ring), açık sistem tezgah altı su arıtma cihazlarında kullanılır.

  10" Şeffaf Tekli Housing 3 parçalı (2" Giriş-Çıkış)

  Fiyat için arayın
  10" Şeffaf Tekli Housing 3 parçalı (2" Giriş-Çıkış), Reverse Osmosis arıtma sistemlerinde 10 inch Kartuş tipi filtrelerin konulduğu kap olarak kullanılır.

  10" Yıkanabilir Paslanmaz Filtre (50 Micron)

  ₺29.63
  10" Yıkanabilir Paslanmaz Filtre (50 Micron), Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddelerin (tortu, kum, kireç, pas, çamur v.s.) oluşturduğu kirliliği tutmak için.

  10"3p Senior Housing 3/4''

  ₺80.98
  UNI EN 1717 – 11/2002'e uygun, geri besleme suyu kirliliğinden içme suyunun korunması için drenaj hattı ve temizleme performansı için tahliye vanasına sahiptir. Max Çalışma Basıncı: 8 bar (116 psi). Max Çalışma Sıcaklığı: 45 °C. Aksesuarlar (isteğe bağlı): Anahtar, duvar braketi, difüzör tüp, pirinç ve plastik nipel. Ana Malzeme: Güçlendirilmiş PP, PET.

  10"Inline Gümüş Post Karbon Filtre

  ₺81.72
  10"Inline Gümüş Post Karbon Filtre, arıtma cihazlarında suyun tadını dağ kaynağındaki su kadar lezzetli hale getirir.

  10"Inline Spun (Sediment)Filtre

  ₺16.34
  10"Inline Spun (Sediment)Filtre, 5 mikronluk filtrasyon sistemi ile sudaki çözünmemiş askıda katı maddeleri (tortu, kum, çamur, vs.) arıtır.

  Filtreler ve Filtre Kapları

  olarak filtrelemek:

  Tümünü temizle