Manyetik Kireç Önleyici Top

Ürün Kodu : 35.04.116
97,25 TL KDV dahil
Kampanya
 • Ürün Bilgileri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Alman patentli, Ortadoğu Teknik Üniversitesinden onaylı manyetik kireç önleyici top ile çamaşır ve bulaşık makinenizde yaşadığınız kireç sorununa son verin. ManyetikTop yarattığı manyetik alan ile suyunuzun içerisinde bulunan kireç mineralin :

  Alman patentli, Ortadoğu Teknik Üniversitesinden onaylı manyetik kireç önleyici top ile çamaşır ve bulaşık makinenizde yaşadığınız kireç sorununa son verin. Ecogreen ManyetikTop yarattığı manyetik alan ile suyunuzun içerisinde bulunan kireç mineralinin fiziksel yapısını bozarak yüzeylere tutunma eğilimini yok eder. Bu sayede çamaşır makinesinde kireç önleyici ya da bulaşık makinesinde tuz kullanımından %100, deterjan- yumuşatıcı ya da parlatıcıdan %50’ye varan oranda tasarruf sağlar. Makinelerinizde Elektrik Tüketiminizi %40’ a kadar azaltır. Ecogreen ManyetikTop düzenli kullanıldığı takdirde makinelerin rezistans, kazan ve pompalarında oluşmuş kireçlenmeyi temizler, makinelerin kireçlenmeden dolayı arıza yapmasını engelleyerek bakım maliyetlerini düşürür, ömrünü uzatır. Etkin gücünü doğal bir malzeme olan mıknatıstan aldığı için herhangi bir kullanım ömrü bulunmamaktadır

  Teknik Özellikleri:

  3000 gauss gücünde doğal mıknatıslar, kauçuk esaslı dış kaplama yüzey, ömür boyu kullanım, her 8 kg çamaşır için bir adet ürün kullanılınır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.