0532 324 60 40

Kapat
(0) ürün
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Flitreler
  Tercihler
  Arama

  Niçin Klorsuz Duş ?

   

   

   

   

  Niçin Klorsuz Duş ?
   
  Sağlık ve Güzellik Duş Filtreleriyle Başlar Klorsuz Duş. Tüm dünyada suyu dezenfekte etmek için kullanılan klor, sudaki mikropları, bakterileri ve diğer organizmaları öldürür. Fakat evinize ulaştığında, uzun dönemde aile sağlığınızı, konforunuzu ve hatta kişisel görünümünüzü etkileyebilmektedir. Karbon olmayan patentli Chlorgon® materyali içeren Duş filtreleri, diğer filtrelerin işlevsiz kaldığı sıcak duş ortamında mevcut olan kloru alır.
   
  Güzel ve yumuşak bir cilt ve saçlar için. Milyonlarca kişi içme sularındaki kloru elimine etmek için filtre kullanır. Fakat klora maruz kalmanın %50 si duş alma esnasında gerçekleşir. Filtrelenmemiş su ile duş alındığında; cilt tarafından emilim ve buharlaşan klorun solunması nedeniyle, bu etki iki kat fazla olabilmektedir. Artık kırılgan saçlar, kuru cilt ve kepek için sağlık ve güzelliğin başladığı yerde - duşunuzu alırken - önlem alabilirsiniz.
   
  Duş Filtresi ile daha rahat nefes alın. Sıcak duş suyundaki klor buharlaşır ve solunarak akciğerlere ve oradan kan dolaşım sistemine geçer. Klorlu suyun potansiyel zararları ile ilgili bilimsel çalışmalar; klorlu suyun idrar kesesi, karaciğer, mide ve kolon kanseri gibi sağlığı tehdit eden durumlarla bağlantılı olabileceğini ortaya koymaktadır. Kalp rahatsızlığı, yüksek kan basıncı ve alerji de klorla bağlantılıdır. Duş filtreleri bu riskleri düşürmeye yardım eder ve rahatça nefes alabilirsiniz.
   
  Günümüzün sağlıklı evi için. Duş filtresi, ev ortamındaki su ve havanın kalitesi konularında endişeleri olanlar için mantıklı bir katma değerdir. Duş filtresi her duşta evinizdeki kişisel ortamınızı ve tüm ailenizi korumaya yardım eder.

  Yorumunuzu bırakın