0532 324 60 40

Kapat
(0) ürün
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Flitreler
  Tercihler
  Arama

  Su Arıtma Cihazı İzmir

  Su arıtma cihazları evlerimizdeki, iş yerlerimizdeki suların sağlığımıza uygun hale getirilmesini sağlıyor. Kaynağından çıkan suyun pek çok etkenle karışarak musluklarımıza gelmesi sonucu sular son derece kirleniyor, içine başka kimyasallar, bakteriler karışıyor. Bunun sonucunda da hem suyun lezzeti değişiyor hem de sağlığımız için hayati öneme sahip bir besin hayatımızı tehdit eder hale geliyor. İlser Su Arıtma Teknolojileri, su arıtma cihazı İzmir ve çevresinde eğitimli, deneyimli teknik servis ve teknolojik alt yapısı ile hizmet veriyorlar. Güvenilir ve son teknoloji cihazlarıyla suların yumuşatılmasını ve arındırılmasını sağlıyorlar. Satışını ve kurulumunu yaptıkları cihazların zaman zaman bakımlarını da yaparak sorunsuz kullanılabilmesini sağlıyorlar.

  Su Arıtma Cihazı İzmir Çeşitleri

  Su arıtma cihazı İzmir genelindeki bütün taleplerinize karşılık veriyor. Geniş ürün yelpazesi her ihtiyaca göre mutlaka bir ürün bulunabilmesini sağlıyor. Firmanın tercihe sunduğu su arıtma cihazı çeşitleri şunlardır:

  •          Arıtmalı su sebili,
  •          Tezgah üstü taşınabilir su arıtma cihazı,
  •          Tanksız doğrudan akışlı pompalı su arıtma cihazı,
  •          Musluk tipi su arıtma,
  •          Tezgah altı su arıtma sistemi,
  •          C vitaminli duş başlığı,
  •          Pompalı su artıma cihazı,
  •          Pompasız su arıtma cihazı,
  •          Kapalı kasa su arıtma cihazı vd.

  Yaygın Servis Ağlı Su Arıtma Cihazı İzmir

  İlser Su Arıtma Teknolojileri ürünleri arasında yapacağınız alışverişlerde firma, cihazın ilk kurulum hizmetini veriyor. Kurulum sonrasında su arıtma cihazını stabilize ediyor, testlere tabi tutuyor. Su arıtma cihazı İzmir genelinde başka bir eve taşınmanız durumunda servis evinizden, iş yerinizden ürünü söküp yeni yere montajını gerçekleştiriyor. Değişmesi gereken ekipmanlarını değiştiriyor. Bütün testler sonucunda çalışır vaziyette teslim ediyor. Firmanın ürünlerine ve hizmetlerine ilsersuaritma.com sitesinden ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünü tercih edebilir, uygun fiyat avantajlarıyla sipariş verebilirsiniz.

   

   

  Yorumunuzu bırakın