0532 324 60 40

Kapat
(0) ürün
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Flitreler
  Tercihler
  Arama

  Su Arıtma Cihazı

  Su arıtma cihazı özellikle ev tipi modellerinde son birkaç yıldır dikkat çekmektedir. Zira saf, temiz ve güvenli su bulabilmek artık büyümekte olan nüfus, endüstriyel gelişme ve çevresel bozulma ile daha da azalmıştır. Ülkemizde temiz kaynak suları bölgeden bölgeye değişiklik gösterir ve ülke büyük oranda kaynaklardan mahdumdur. Şebeke sistemlerinin filtreleme tesislerinin sağlıklı, lezzetli ve besleyici su sağlamadaki kalitesi ise tartışılır düzeyde. Tüm bunlar göz önüne alındığında, içme suyumuzun kaliteli olmasını sağlamak için arıtma tekniklerinin ve piyasadaki mevcut su arıtıcılarının farkında olmamız bizim için daha da önem kazanmaktadır. 

  Su Arıtma Cihazı Ürünleri

  Su arıtma cihazı ürünlerinin popülerliği aslında çok öncelere dayanıyor. Pazarlamacıların çantalarındaki satış ürünleri ve test cihazlarıyla gezerek tanıtım yaptığı dönemlerde neredeyse her ev şahit olmuştur. Ancak dönemin arıtma cihazlarının vaatleri yerine getirmesi, performansı ve en önemlisi de suyu yeterli derecede konsantre edebildiğini söyleyemeyiz. Teknolojinin, denetimin, imkanların kısıtlı olduğu devirden, artık her alanda olduğu gibi su arıtma sistemlerinde de bilimsel veriler ışığında başarı seviyesi ölçülebilen arıtma cihazlarının piyasada yer aldığı bir döneme geldik. 

  Su Arıtma Cihazı Fiyatları

  Su arıtma cihazı piyasada bol miktarda çeşitlilik arz eder. Tezgah altı ve tezgah üstü su arıtma cihazı, filtreler,i revers osmosis sistemler, arıtmalı su sebili gibi birçok cihaz bulunsa da, tüm bunlar bizlere berrak, yararlı maddeleri bu bünyesine hapseden ve istenmeyen zararlı bakterileri tamamen yok eden bir özellikle bizlere sağlıklı bir içme suyu elde etmemizi sağlar.

  Görüntüleme biçimi Tablo Liste
  Sırala
  Görüntüle sayfa başına

  Sebil Aparatı Hazneli,

  ₺116.76
  Sebil Aparatı Hazneli, Artık Damacanaya ihtiyacınız kalmadı. Damacana kullanımına son, sebilinizi otomatiğe bağlayarak hep taze su için.

  Su Arıtma Cihazı Pompalı

  ₺858.56
  Su Arıtma Cihazı Pompalı

  Su Arıtma Cihazı Pompasız

  ₺1717.11
  Su Arıtma Cihazı Pompasız

  Vivia Pompalı Su Arıtma Cihazı

  ₺1373.69
  Vivia Pompalı Su Arıtma Cihazı. Filtre değişimi kolay, ergonomik tasarım, yarı kapalı su arıtma cihazı

  W02-Natural Water Pompalı Su Arıtma Sistemi

  ₺2266.59
  W02-Natural Water Pompalı Su Arıtma Sistemi

  W04 Naturel Water Pompasız Su Arıtma Sistemi

  ₺1785.80
  W04 Naturel Water Pompasız Su Arıtma Sistemleri

  W10 Natural Water Su Arıtma Cihazı

  ₺2919.09
  NaturalWater R.O. dünyanın en zarif dizayn edilmiş RO sistemidir. Modern mutfakların ihtiyaçları doğrultusunda, sağlık, yüksek performans, verimlilik ve uyumluluk üzerine dizayn edilmiş harika bir cihaz.

  WAVE Q Spring Water

  ₺2403.96
  Canlandıran, Arındıran, Enerji Kazandıran, Yaşlanmayı Geciktiren Su İyileştirme Teknolojisi

  3lü Armatür Musluğu (batarya)

  ₺558.06
  Şık tasarımlı 3 yönlü musluk, su arıtma cihazı kullanımı için mutfak tezgahını delmeyi ortadan kaldırıyor. Ekonomik dizayn ve sahip olduğu NSF sertifikası ile rakipsiz ürün.

  Altus 1128 Su Sebili

  ₺824.21

  C Vitaminli Duş Başlığı

  ₺69.03
  Duş alırken kullandığınız sudaki klor, kir, pas ve tüm mikro organizmaları, etkin olarak yok eden çok fonksiyonlu bir Duş Fıskiyesi.

  Arçelik 1047 Sp Su Sebili

  ₺892.90
  Arçelik Su Sebili