0532 324 60 40

Kapat
(0) ürün
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Flitreler
  Tercihler
  Arama

  Su Arıtma Cihazı

  Su arıtma cihazı özellikle ev tipi modellerinde son birkaç yıldır dikkat çekmektedir. Zira saf, temiz ve güvenli su bulabilmek artık büyümekte olan nüfus, endüstriyel gelişme ve çevresel bozulma ile daha da azalmıştır. Ülkemizde temiz kaynak suları bölgeden bölgeye değişiklik gösterir ve ülke büyük oranda kaynaklardan mahdumdur. Şebeke sistemlerinin filtreleme tesislerinin sağlıklı, lezzetli ve besleyici su sağlamadaki kalitesi ise tartışılır düzeyde. Tüm bunlar göz önüne alındığında, içme suyumuzun kaliteli olmasını sağlamak için arıtma tekniklerinin ve piyasadaki mevcut su arıtıcılarının farkında olmamız bizim için daha da önem kazanmaktadır. 

  Su Arıtma Cihazı Ürünleri

  Su arıtma cihazı ürünlerinin popülerliği aslında çok öncelere dayanıyor. Pazarlamacıların çantalarındaki satış ürünleri ve test cihazlarıyla gezerek tanıtım yaptığı dönemlerde neredeyse her ev şahit olmuştur. Ancak dönemin arıtma cihazlarının vaatleri yerine getirmesi, performansı ve en önemlisi de suyu yeterli derecede konsantre edebildiğini söyleyemeyiz. Teknolojinin, denetimin, imkanların kısıtlı olduğu devirden, artık her alanda olduğu gibi su arıtma sistemlerinde de bilimsel veriler ışığında başarı seviyesi ölçülebilen arıtma cihazlarının piyasada yer aldığı bir döneme geldik. 

  Su Arıtma Cihazı Fiyatları

  Su arıtma cihazı piyasada bol miktarda çeşitlilik arz eder. Tezgah altı ve tezgah üstü su arıtma cihazı, filtreler,i revers osmosis sistemler, arıtmalı su sebili gibi birçok cihaz bulunsa da, tüm bunlar bizlere berrak, yararlı maddeleri bu bünyesine hapseden ve istenmeyen zararlı bakterileri tamamen yok eden bir özellikle bizlere sağlıklı bir içme suyu elde etmemizi sağlar.

  Görüntüleme biçimi Tablo Liste
  Sırala
  Görüntüle sayfa başına

  Altus AL-1127 Su Sebili

  ₺824.21
  Isitma Kapasitesi : 5 lt / saat Sicak Su Tank Kapasitesi : 1 L Soğuk Su Kapasitesi : 3,2 lt Soğutma Kapasitesi : 2 Litre/ Saat ( 5-10 C) Garanti : 2 Yıl Garanti

  PREMIER PWD-17 420 W Su Sebili

  ₺618.16
  Premier Su Sebili

  Simens DW13705 2500 W Su Sebili

  ₺1030.27
  Simens DW13705 2500 W Su Sebili

  Goldmaster SE-85 90 W Su Sebili Soğutma

  ₺1023.40
  Goldmaster SE-85 90 W Su Sebili Soğuk- Sıcak

  Promaxx Sebil Ve Su Sistemleri Temizleyicisi

  ₺25.96
  Promaxx Sebil Temizleme Solüsyonu En Etkili ve En Uzun Süreli Hijyen Sağlar.