x
sadsad x
asdasd

membran-ve-membran-kapları.jpg (116 KB)

Su Arıtma Membranlar ve Membran Kapları

Endüstriyel Su Arıtma Cihazı Sistemleri Nedir, Nasıl Çalışır.jpg (69 KB)
Endüstriyel Su Kaybı Nedir, Nasıl Azaltılır.jpg (53 KB)
Fabrikalardaki İçme Suyu Maliyetini Düşürme.jpg (57 KB)
toptan su arıtma cihazıtercihlerinde en doğru firma.jpg (57 KB)
Sıralama seçin
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
1 2

Su arıtma teknolojisinde membran seçici geçirgen veya ayırıcı madde olarak karşılık bulur. Bilim dünyasında ise membran hücre zarı anlamındadır. Su arıtma sistemlerinde membran sudaki zararlı maddeleri eleyerek sadece su moleküllerinin filtreden geçmesine izin verir. Bu cihazlardaki en önemli filtre ise membran filtredir diyebiliriz. Membran filtre sudaki krom, sodyum, baryum, kurşun, nitrit, selenyum, nitrat, kadmiyum veya florür gibi zararlı maddeleri arıtarak sağlıklı ve temiz su elde edilmesini sağlar. Farklı su filtrasyon işlemlerinde farklı membranlar kullanılır. Ultrafiltrasyon (UF) membranların yanı sıra ters ozmoz (RO) membranlar ve nanofiltrasyon (NF) membranlar özellikle filtrasyon sürecinin farklı işlemesini sağlayan çok çeşitli özelliklere sahiptir. İçme suyu arıtımında membran teknolojisi %99,9 mikroplardan ve zararlı maddelerden arınmış sağlıklı ve kaliteli su elde edilmesini sağlayan ileri teknolojidir. Membran kapları bu sistemde mikropları tutan bileşenler olduğundan belli aralıklarla değiştirilmelidir. Su arıtmada kullanılan en kaliteli membran çeşitlerini ve membran kaplarını sitemizden inceleyebilir, arıtma sistemine uygun teknik özelliklerde membran ya da kap tercih etmek için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Su Arıtmada Kullanılacak En İyi Membran Hangisidir?

Farklı boyutlarda ve farklı giderim seviyelerde membranlar ihtiyaca göre en yüksek performansı sağlayabilir. LG, Toray, Vontron, Oltremare gibi markaların membran serilerinde en iyi membran çeşitleri dikkat çeker. Su arıtma sisteminize göre membran tercih etmek için uzman ekibimizden ücretsiz keşif ve analiz hizmeti alabilirsiniz. Membran kabını değiştirmek için orijinal parça alabilirsiniz. Suyun kalitesine, özelliklerine, sertliğine, içeriğine göre membran özellikleri belirlenir. Suyun içindeki mikroorganizma ve zararlı madde çeşitleri ve yoğunluğu membran giderim gücünü etkiler. Arıtacağınız suyun kimyasal yapısına göre filtrasyon sisteminin teknik özelliklerini belirleyebilirsiniz. Filtrasyon işleminin türüne göre de membran modeli değişir. Deniz suyundan içme suyu elde etmede ya da medikal uygulamalarda kullanılan membran çeşitleri farklı olmaktadır. Membranların zar yapısındaki gözenek küçüklüğü ve sıklığı modele göre farklılık gösterir. Firmamız su fitrasyon sistemlerindeki uzmanlığı ve deneyimiyle membran tercihini uygulama alanı ve su kalitesine göre yapmanızı sağlar. En iyi fiyatla yüksek kalitede sisteme uygun membran ya da membran kabı alabilirsiniz.

Endüstriyel Su Filtrasyon Uygulamaları İçin Yüksek Kalite Membran

İlser Su Arıtma Teknolojileri olarak filtreleme sistemlerinde yüksek kaliteyi garanti eden cihaz ve ürün seçenekleri sunuyoruz. Firmamızdaki membranlar ve membran kapları sağlık standartlarını karşılayan güvenilir ürünlerdir. Membran su artımındaki en önemli filtrasyon bileşenidir. Endüstriyel alanlarda su filtrelemede kullanılan her bileşen hayati öneme sahiptir. Membranlar ise filtrasyon işleminin temelini oluşturur. Firmamız uzun yıllar boyunca su arınma ve yumuşatma sistemlerinde en sağlıklı ve güvenilir çözümler sunarken, güncel teknolojik gelişmeleri de takip etmiştir. Firmamızdan sipariş edebileceğimiz membran çeşitleri son teknoloji özelliklere sahip ürünlerdir. Endüstriyel su arıtma cihazı uygulamaları için ideal membran filtreyi uygun fiyat avantajlarıyla alabilir, güvenle kullanabilirsiniz.bilirsiniz.

Göster
Gizle
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.