0532 324 60 40

Kapat
(0) ürün
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Flitreler
  Tercihler
  Arama

  Su arıtma Musluğu

  Su arıtma musluğu arıtma cihazlarında cihazın arıttığı suyu konforlu bir şekilde alıp kullanabilmemiz için evlerde mutfak tezgahı üzerine montajı yapılan farklı özellik ve kalitelere sahip arıtma parçalarındandır. Su arıtma musluklarında değişik seçenekleri vardır. Çevirmeli yıldız musluklar, aç-kapa şeklinde lüx yada avrupa musluklar, hem arıtma suyu hemde sıcak soğuk şebeke suyunu alabileceğiniz 3 yollu yada 3 girişli olarak tabir edilen bataryalar bunlardan bazılarıdır. Ayrıca okul ortamlarında kullanımı daha uygun olan basmalı kısa musluklarda seçeneklerden biridir. Bu konuda su arıtma cihazlarının kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte seçenekler hızla  artmaktadır. Sarı kaplamalı ve değişik renk ve kalitede musluklar üretilmektedir. 

   

      Su arıtma cihazı seçerken Su Arıtma Musluğu özellikle dikkat edilmesi gereken konulardandır. Musluğun mutfak tezgahına montajında 12 mm kalınlığında memrmer yada granit veya evyenizden bir delik açılması gerekmektedir. Bu konuda kiracı iseniz ev sahibinden onay almak nadirende de olsa sorun olabilmektedir. Bu gibi durumlarda delik delmeye gerek kalmadan üç yollu bataryayla sorununuzu çözebilirsiniz. Aynı batarya da hem arıtma suyunu, hemde sıcak soğuk kullanım suyunu alabilirsiniz. Oldukca şık ve kullanışlı ürünlerdir.

  Su arıtma musluğu zaman içinde kullanım yoğunluğuna ve ürün kalitesine de bağlı olarak su damlatma , kararma gibi sorunlar yaratabilmektedir. Bu nedenle yedek parçasının bulunurluğu önemli bir ayrıntıdır.

   

  Yorumunuzu bırakın