TEMİZ İÇME SUYU NASIL ELDE EDİLİR

23 Mart 2019
<h1>TEMİZ İÇME SUYU NASIL ELDE EDİLİR </h1>

Temizlenmesi gereken suyun kapasitesine göre farklı boyutlarda SU ARITMA CİHAZI var..

                              REVERSE OSMOSİS SU ARITMA YÖNTEMİ

Sağlık bilinciyle hareket ederken en kaliteli su arıtma sistemlerini kullanıyoruz. Bu durum, son zamanlarda kalitesini iyice kanıtlayan  REVERSE OSMOSİS  sistemleri ile çalışmamızın bir nedenidir. Bu sistemi kullanılarak arıtılan sularda ki tüm virüs, bakteri ve diğer maddeler tamamen temizlenmektedir. Bu sistem evsel kullanımdan endüstriyel kullanıma çok geniş yelpazede kullanımı mümkün bir sistemdir.

Reverse Osmosis’ de su, yarı geçirgen bir membran tabakasından yüksek basınç altında geçirilir. Membranlar, istenmeyen hiçbir maddenin geçmesine izin vermeyecek ölçüde çok küçük gözenekli bir yapıdadırlar. Su membranın diğer tarafına geçerken, yabancı maddeler yüzeyden süpürülür. İstenen kalitede ve saflıkta su elde edebilmek için bu sistem tamamen otomatik şekilde işler.

Evlerimizde ki içme sularında kullanılabilen sistemde ayrıca alkali filtre de takılabilmektedir. Alkali filtreler daha sağlıklı bir su elde edebilmek için suyun ph değerini yükseltir. Böylece hem sağlığımızı korumaya hem de kilo vermeye yardımcı olan alkali su elde edilmiş olur.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.