0532 324 60 40

Kapat
(0) ürün
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Flitreler
  Tercihler
  Arama
  Marka: Biocera

  Antioksidan Alkali Su Çubuğu

  ₺410.91
  Antioksidan alkali su çubukları çantanızda cebinizde taşıyabileceğiniz istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda rahatlıkla kullanabileceğiniz suyunuza alkali su özelliği kazandıran çok önemli bir üründür. Su içmenin önemini bilenler spor salonlarında, seyahatlerde, doğa yürüyüşlerinde vs. mataralarını yanından ayırmaz. Çünkü su içmek günlük besin ihtiyacımızın temel taşıdır. Artık Biocera seramik küre çubuğu sayesinde dış mekanlarda da çok rahat Antioksidan Alkali Suyu keyifle tüketmek mümkündür.
  Ürün kodu: 35.08.001
  Havale /EFT Fiyatı:
  ₺348.23
  Payment Options
  Teslimat tarihi: 1-2 gün

  Filtre Ömrü Testi:

  Filtrenin bakımı düzenli olarak yapılması durumunda filtre ömrü yaklaşık 1 yıldır. Filtre ömrünün bitip bitmediğini kontrol etmek istediğinizde, yeşil çay deneyi ile evinizde rahatça kendiniz de kontrol edebilirsiniz. 

  Filtre Bakımı:

  Ayda bir kez yarım litrelik temiz bir pet şişeye antioksidan alkali su çubuğunu alınız. İçerisine içilebilir, temiz su ile doldurunuz ve birkaç damla sirke damlatınız. Kapağını sıkıca kapattıktan sonra 10-15 saniye kadar çalkalayınız. Daha sonra 10 – 15 dk bekleyiniz. Bu şekilde bakımı tamamlanmış olur. Sirke kokusu çıkıncaya kadar temiz su ile durulayıp tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz.

  Dikkat edilecek Hususlar

  • Antioksidan Alkali çubuğun suya etki edebilmesi için çalkalama hareketinin yapılması gerekmektedir. Şişenin içerisinde beklemesi ile suyun niteliği değişmez.

  • Şişeye içilebilir su ile doldurunuz, musluk veya kuyu suyu kullanmayınız.

  • Şişe ağzının sürekli kapalı olduğundan emin olunuz.

  • Kullandığınız mataranın veya pet şişenin temizliğini yapmayı unutmayınız. Mümkün ise sık sık değiştiriniz.

  • Antioksidan alkali filtreyi uzun süre kullanmadığınızda çubuğu durulayıp tekrar kullanmaya devam ediniz.

  Kendi yorumunuzu yazın
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  • Kötü
  • Mükemmel