0532 324 60 40

Kapat
(0) ürün
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Flitreler
  Tercihler
  Arama

  Biocera

  Görüntüleme biçimi Tablo Liste
  Sırala
  Görüntüle sayfa başına

  Antioksidan Alkali Su Çubuğu

  ₺410.91
  Antioksidan alkali su çubukları çantanızda cebinizde taşıyabileceğiniz istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda rahatlıkla kullanabileceğiniz suyunuza alkali su özelliği kazandıran çok önemli bir üründür. Su içmenin önemini bilenler spor salonlarında, seyahatlerde, doğa yürüyüşlerinde vs. mataralarını yanından ayırmaz. Çünkü su içmek günlük besin ihtiyacımızın temel taşıdır. Artık Biocera seramik küre çubuğu sayesinde dış mekanlarda da çok rahat Antioksidan Alkali Suyu keyifle tüketmek mümkündür.

  Antioksidan Alkali Su Çubuğu Seti

  ₺513.64
  Antioksidan Alkali Su Çubuğu Seti, Dilediğiniz yerde ve istediğiniz zaman, Antioksidan Alkali Su keyfine varabilmeniz için, çantanızda veya cebinizde taşıyabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir.

  Antioksidan Alkali Su Filtresi (11 inch 6 ton)

  ₺582.12
  Antioksidan Alkali Su Filtresi (11 inch 6 ton), Kullandığınız herhangi bir tezgah üstü yada tezgah altı Reverse Osmosis Su arıtma cihazınız var ise,lezzetli ve mineral yönünden zengin suya kavuşabilirsiniz.

  Antioksidan Alkali Su Filtresi (14 inch 10 ton)

  Fiyat için arayın
  Antioksidan Alkali Su Filtresi (14 inch 10 ton), Kullandığınız herhangi bir tezgah üstü yada tezgah altı Reverse Osmosis Su arıtma cihazınız var ise,lezzetli ve mineral yönünden zengin suya kavuşabilirsiniz.

  Antioksidan Alkali Su Filtresi (20 inch, giriş -çıkış 1 inch 150 ton)

  Fiyat için arayın
  Kullandığınız herhangi bir tezgah üstü yada tezgah altı Reverse Osmosis Su arıtma cihazınız var ise,lezzetli ve mineral yönünden zengin suya kavuşabilirsiniz. Genellikle endüstriyel tip cihazlarda kullanılır.

  Antioksidan Alkali Su Filtresi (20 inch, giriş çıkış ½ inch 50 ton)

  Fiyat için arayın
  Kullandığınız herhangi bir tezgah üstü yada tezgah altı Reverse Osmosis Su arıtma cihazınız var ise,lezzetli ve mineral yönünden zengin suya kavuşabilirsiniz.Genellikle endüstriyel tip cihazlarda kullanılır.

  Antioksidan Alkali Su Filtresi (6 inch - 3 ton)

  Fiyat için arayın
  Antioksidan Alkali Su Filtresi (6 inch - 3 ton), Kullandığınız herhangi bir tezgah üstü yada tezgah altı Reverse Osmosis Su arıtma cihazınız var ise,lezzetli ve mineral yönünden zengin suya kavuşabilirsiniz.

  Antioksidan Alkali Su Sürahisi (2 kartuş içinde)

  ₺470.84
  Antioksidan Alkali Su Sürahisi (2 kartuş içinde), Evinizde ve iş yerinizde, Antioksidan Alkali Su keyfine varabilmeniz için, sürahi şeklinde dizayn edilmiştir.