x
sadsad x
asdasd

Su arıtma cihazları.jpg (95 KB)

Su Arıtma Cihazları

En Kaliteli Su Arıtma Cihazı Nasıl Seçilir.jpg (50 KB)
Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Sistemleri Nasıl Çalışır.jpg (56 KB)
Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir.jpg (52 KB)
En Uygun Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Fiyatları.jpg (56 KB)
Sıralama seçin
Toplam 222 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 15

Ev tipi modellerinde son birkaç yıldır dikkat çekmektedir. Zira saf, temiz ve güvenli su bulabilmek artık büyümekte olan nüfus, endüstriyel gelişme ve çevresel bozulma ile daha da azalmıştır. Ülkemizde temiz kaynak suları bölgeden bölgeye değişiklik gösterir ve ülke büyük oranda kaynaklardan mahkumdur. Şebeke sistemlerinin filtreleme tesislerinin sağlıklı, lezzetli ve besleyici su sağlamadaki kalitesi ise tartışılır düzeyde. Tüm bunlar göz önüne alındığında, içme suyumuzun kaliteli olmasını sağlamak için arıtma tekniklerinin ve piyasadaki mevcut su arıtıcılarının farkında olmamız bizim için daha da önem kazanmaktadır. 

Su Arıtma Cihazı Fiyatları 

Su yumuşatma sistemleri piyasada bol miktarda çeşitlilik arz eder. Tezgah altı ve tezgah üstü arıtma cihazı, filtreleri revers osmosis sistemler, arıtmalı su sebili gibi birçok cihaz bulunsa da, tüm bunlar bizlere berrak, yararlı maddeleri bu bünyesine hapseden ve istenmeyen zararlı bakterileri tamamen yok eden bir özellikle bizlere sağlıklı bir içme suyu elde etmemizi sağlar. 

Arıtma ve yumuşatma sistemleri konusundaki sektördeki en kapsamlı sitesi sayfasında en kaliteli su arıtma cihazlarına en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla ulaşabilir, arıtma cihazları hakkında detaylı bilgi edinebilir, hatta aralarında kıyaslama, karşılaştırma yapabilir ve kolayca edinip sağlıklı ve temiz suya kavuşabilirsiniz.

Arıtma cihazları kategorisinde de göreceğiniz gibi cihazlar evsel ve endüstriyel arıtma cihazları, tezgah altı ve tezgah üstü arıtma cihazları,  pompalı ve pompasız arıtma cihazları, sebilli ve sebilsiz arıtma cihazları gibi alt kategorilere ayrılmaktadır.

Su Arıtma Cihazı Modelleri

Su arıtma cihazı ürünlerinin popülerliği aslında çok öncelere dayanıyor. Pazarlamacıların çantalarındaki satış ürünleri ve test cihazlarıyla gezerek tanıtım yaptığı dönemlerde neredeyse her ev şahit olmuştur. Ancak dönemin arıtma cihazlarının vaatleri yerine getirmesi, performansı ve en önemlisi de suyu yeterli derecede konsantre edebildiğini söyleyemeyiz. Teknolojinin, denetimin, imkanların kısıtlı olduğu devirden, artık her alanda olduğu gibi arıtma sistemlerinde de bilimsel veriler ışığında başarı seviyesi ölçülebilen arıtma cihazlarının piyasada yer aldığı bir döneme geldik. 

En İyi Su Arıtma Cihazı 

Su arıtma cihazları Reverse osmosis yöntemiyle en kötü suyu, hatta deniz suyunu bile en sağlıklı içme suyu haline getirmektedir. Bunu yaparken hiç bir şekilde herhangi bir kimyasal kullanmadan tamamen filtreleme yöntemiyle su arıtma işlemini gerçekleştirmektedir. Bilindiği gibi doğanın kirlenmesi, sanayileşme, sanayi atıklar, tarımda ilaçlamanın artması, su konusundaki altyapıların eski olması, binalarımızdaki tesisatların eski olması gibi nedenlerle musluklarımızdan akan sular içilmediği gibi kullanım suyu standartlarına bile uymamaktadır.

Su arıtma cihazı şebekeden gelen ya da kuyunuzdan gelen suyu öncelikle ön filtrelerden geçirerek, spun filtre ile  katı partiküllerden ve kirlilikten arındırmakta, karbon filtrelerle sudaki deterjan artıklarını ve kokuyu almaktadır. Bu aşamalardan geçen su çok küçük gözeneklerde oluşan membran filtreye gerek bu gözeneklerden geçebilirse temiz su olarak çelik tanka depo edilmekte,  gözeneklerden geçemeyen kirli su atığa gitmektedir. Musluğu açtığımızda basınçlı çelik tankta biriken ve havayla temas etmeyen temiz su, hindistan cevizi kabuğundan yapılmış tatlandırıcı filtreden ve doğal taşlardan oluşan mineral filtreden geçerek sağlıklı içme suyu olarak bize ulaşmaktadır. 

Su Arıtma Cihazı Markaları

İlser Su Arıtma Teknolojileri birçok markanın tedarikciliğini yapmaktadır. Firmamızda ürünler dışında yedek parçalar, teknik destek, ve servis hizmeti alabilirsiniz. Waterlife, ravent, tecflo, comtech, lifetech, hyundai, lg, uyumlu filtreleri temin edebilirsiniz. İşyeri için su arıtma servisi olarak, sebilli arıtmalar, sebiller, tezgah üstü ve tezgah altı su arıtma, pompalı ve pompasız arıtma cihazları, kapalı kasa ve açık kasa arıtma cihazları, dijital ve dijital olmayan, her kullanım amacına ve bütçeye uygun arıtma cihazlarını en uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz. 

Bildiğimiz gibi su sağlığımız için oldukça önemli, su yaşam kaynağımız.  Doğamız kirlendikçe maalesef yaşam kaynağımız olan sularda kirleniyor.  Yıllar önce musluklardan içtiğimiz su artık içme suyu özelliği bir tarafa kullanım suyu olarak bile kullanılması zor hale gelmiştir.  Damacanalar her ne kadar bu konuda çözüm olarak ortaya çıkmışsa da, damacananın yapısı gereği polikarbondan yapılmakta ve maddeye kırılgan olmayan ve sert yapıyı kazandırmak için hormon bozucu olan Bisfenol A maddesi eklenmektedir.

Bu madde yapısı gereği hormon bozucu bir maddedir. Damacana hammaddesine katılan bu madde malesef damacanın güneşle ve soğukla temas etmesi sonucu suya geçmektedir. Bunun sonucu olarak da bu kanserojen maddeyi doğrudan almaktayız. Bu konuda uzmanlar sıkça uyarılarda bulunup, uzak durulması kullanılmaması konusunda uyarmaktadırlar. Sağlığımızı tehdit eden bu durumdan kurtulmak için Dünya sağlık örgütünün onayladığı ve tüm dünyada ve ülkemizde yaygın olarak kullanılan su arıtma cihazlarından edinmeliyiz. Bu konuda bir çok ürün seçeneğini bulabilmek, doğru ürünü seçmek, ürünler arasında kıyaslama yapabilmek, teknik detaylarını öğrenmek, satış sonrasında da destek alabilmek ve  tüm bunlara kolay ödeme yöntemleriyle en hızlı şekilde ulaşmak için  en doğru adrestir.  

Su arıtma cihazı almak kadar ihtiyacınız olan doğru arıtma cihazını almakta çok önemlidir. Arıtılmayan su yoktur. Her suyun değerlerine göre ve nasıl bir su istediğinize göre mutlaka uygun bir arıtma yöntemi vardır.  Örneğin işyeriniz için bir arıtma cihazı düşünüyorsunuz. Damacanaya sürekli para vermekten ve takibini yapmaktan bıktınız.  O zaman sizin için arıtma ve sebilin birleşik olduğu su arıtmalı sebil ideal çözüm olacaktır. Böylece sebilden arıtılmış suyu personelleriniz ister sıcak, isterse soğuk olarak kullanabileceklerdir. Böylece damacanaya sürekli para ödemektense bir kaç ayda amorti edecek bir sisteme kolayca ulaşmış olacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.