Blog

Su Arıtma Cihazının Kullanım Amacı

30 Kasım 2020

Şebeke sularının hem kullanımda hem de içmede güvenli bir şekilde kullanılması su arıtma cihazlarının kullanım amacıdır.

Binalarda Su Arıtma Cihazı Nasıl Kullanılır?

21 Kasım 2020

Binalarda su arıtma cihazı kurulumu ile kullanılan her musluktan sağlıklı, kireçten arındırılmış içilebilir su elde edilmesi sağlanır.

Ters Ozmoz

25 Kasım 2020

Su arıtma teknolojilerinden yüksek kaliteli, temiz içme su elde etmek için bu sistem kullanılır. Ters ozmoz suyun yüksek basınçla membran filtrelerden geçirilmesi işlemidir.

Alkali Su Nedir?

16 Kasım 2020

Alkali su, diğer bir adıyla bazik sular mineral açısından zengin sulardır. Suyun pH değeri 7 ve üstü ise alkali su sayılır. Alkali su vücut sağlığı açısından kullanımı gerekli bir sudur.

Su Arıtma Cihazları Suyu Nasıl Arıtır?

12 Kasım 2020

Su arıtma cihazları suyu filtrelerden geçirerek arıtır. Ters ozmoz sistemi ile sonunda kaliteli, tadı ve kokusu içmeye elverişli sağlıklı su elde edilir.

İçme Suyu PH Değeri Kaç Olmalıdır?

11 Kasım 2020

Standartlara göre içme sularının pH değeri 4,5 ila 9,5 arasında olmalıdır. Suyun pH değeri arttıkça içme kalitesi ve sağlığa olan yararı da artar.

PH Değeri Nedir?

07 Kasım 2020

Suyun içerisindeki hidrojen yoğunluğunu gösteren pH değeri, 0 ila 14 arasında değişen rakamlarla ifade edilir. 7 pH değeri su nötrdür.

Corona Virüse Karşı Temiz Arıtılmış Su

27 Ekim 2020

Corona Virüse Karşı Temiz Arıtılmış Su

Sağlığınızı Önemsiyoruz.Sağlıklı suya www.ilsersuaritma ulaşabilirsiniz.

Tüm dünyada etkili olan Covid_19 Corona Virüs Pandemisi yaşadığımız bu günlerde sağlıklı suya ulaşmanın  ve kullanmanın önemi arttı. Şebeke  ve damacana suları dış etkenlerden geçerek evimize  ulaştığı için arıtılmış su kadar güvenli değildir.

Su Yumuşatma Cihazı Nedir?

15 Haziran 2020

Suyun içerisinde bulunan Mg (magnezyum) ve Ca (kalsiyum) iyonları, suyun sert olmasına neden olur. Sert suyun kullanımı da hem evlerde hem de işyerlerinde kullanılan cihazlar yanı sıra insan sağlığı açısından da problemler yaşanmasına sebebiyet verir. Ayrıca sert su, enerji, temizlik ve kimyasal maddelerin kullanılmasının da artmasına neden olur.

En Sık Değişen Su Arıtma Cihazı Yedek Parça Listesi

25 Ekim 2019

Daha sağlıklı ve temiz bir su içmemizi sağlayan su arıtma cihazının en sık değişen yedek parçalarının listesi ve parçalar hakkında su arıtma cihazı kullananlar için bilinmesi gereken bilgiler...

1 2 3 .... 16 17 18
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.