x
sadsad x
asdasd

mineral-ve-kimyasallları.jpg (145 KB)

Su Arıtma Mineral Ve Kimyasallar

Corona Virüse Karşı Temiz Arıtılmış Su.jpg (50 KB)
Mineral ve Kimyasallar.ilser su arıtma.jpg (38 KB)
İçme Suyu PH Değeri Kaç Olmalıdır.jpeg.jpg (44 KB)
Endüstriyel Su Arıtma Cihazı Sistemleri Nedir, Nasıl Çalışır.jpg (69 KB)
Sıralama seçin
Toplam 85 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Su arıtma teknolojilerinde uygulama amacına göre farklı mineral ve kimyasallar kullanılır. Dezenfeksiyon, filtrasyon, saflaştırma ya da yumuşatma gibi işlemler için kullanılan mineral ve kimyasallar farklıdır. Toz aktif karbonlar, granül aktif karbonlar, iyon değiştirici reçineler, filtrasyon malzemeleri elde edilmek istenen akışkan kalitesine göre tercih edilir.

Toz aktif karbon;

  • Atık su arıtmada koi değerini azaltmak ve rengi gidermek
  • Gıda endüstrisinde renk açıcı olarak
  • Meyve suyunda patulin gidermek

Granül aktif karbon;

Suyu serbest klor ve organik maddelerden arındırmak

Temel iyon değiştirici reçineler;

Gıdalarda, medikalde, demineralizasyon için, delkalinizasyon için, yumuşatma için, hidrometalurji uygulamalarında, nitrat giderimi, arsenik giderimi

Filtrasyon malzemeleri;

  • Antrasit - AKM giderimi (kullanma suyu, proses suları, yüzme havuzu gibi)
  • Dolomit - Suya mineral kazandırma
  • Garnet - SDI’yi düşürme
  • Zeolit - Ürün suyundan amonyak giderimi

Su Arıtma ve Yumuşatma Sistemlerinde Mineral ve Kimyasal Seçimi

Su arıtma ve yumuşatma sistemlerinde kullanılan endüstriyel cihazlar ve yapılan işlem standartlarına göre malzeme seçimi yapılır. Örneğin, elma suyundan patulin gideriminde odun bazlı aktif karbon kullanılır. Bazik anyon reçine gıda endüstrisinde ren veren organik moleküllerin giderilmesi için tercih edilir. Diyaliz makinelerinde gerekli saf suyu elde etmek için mixed bed reçineye ihtiyaç vardır. Kömür bazlı aktif karbon atıksu arıtma tesislerinde kullanılır. Su arıtma ve yumuşatma sistemlerinde uzman olan firmamız ihtiyacınız olan mineral ve kimyasallar için en uygun ürün seçeneklerini sunar. İlser Su Arıtma olarak mineral ve kimyasal seçiminde uzmanlarımızdan teknik destek alabilirsiniz. Bize yazarak ya da arayarak uygulama alanı ve amacına göre en uygun mineral ve kimyasalları yüksek kalite ürün garantisiyle değerlendirebilir, en iyi fiyatla güvenilir su arıtma malzemeleri almak için müşteri destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Su Arıtma Sistemlerinde Mineral ve Kimyasal Fiyatları

Firmanızın bütçe verimliliğini artırmak için su arıtma malzemeleri alırken markamızın kalite ve fiyat ayrıcalıklarını keşfedebilirsiniz. İhtiyacınız olan ürünlerde toptan fiyat için özel teklif alma şansınız var. Toptan alım indirim fırsatlarını müşteri hizmetlerimizle görüşerek öğrenebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün sipariş miktarı arttıkça indirim olanakları da artar. İlser Su Arıtma olarak çeşitli endüstrilerde üretim yapan firmalar için su arıtma sistemlerinde kullanılan mineral ve kimyasal malzemeleri özel fiyat olanakları ile sunuyoruz. Ödeme kolaylıklarımızla taksit seçenekleri sağlıyoruz. Farklı kredi kartlarına 12 aya kadar taksit imkânıyla firma bütçesini sarsmadan ürün alımı yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan su arıtma sistemleri ve malzemeleri için bizden ücretsiz keşif ve analiz desteği de alabilirsiniz. Uzman ekibimiz yerinde inceleme yaparak en verimli ve kullanışlı cihaz-malzeme seçeneklerini belirler. Aklınıza takılan her konuda online müşteri desteği hizmetlerimizden yardım alabilir, toptan siparişlerde özel fiyat ayrıcalıklarından yararlanmak için seçtiğiniz ürünü ve miktarı belirterek indirim olanaklarını deneyimli ekibimizden öğrenebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.