x
sadsad x
asdasd

tezgah-altı.jpg (96 KB)

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazları

En Kaliteli Su Arıtma Cihazı Nasıl Seçilir.jpg (51 KB)
En Uygun Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Fiyatları.jpg (56 KB)
Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir.jpg (55 KB)
Su Arıtma Cihazı ve Yaşam Değiştirici 7 Etkisi.jpg (57 KB)
Sıralama seçin
Toplam 106 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8

Kompakt yapısıyla tezgah altına yerleştirilerek kullanılan tezgah altı su arıtma cihazları alan tasarrufu açısından avantajlıdır. Mutfak tezgahının altına yerleştirilerek sağlıklı su üretiminin kolay şekilde elde edilmesi sağlanır. Yüksek kalitede temiz ve lezzetli su elde etmenizi sağlayan tezgah altı su arıtma cihazlarına uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. İlser Su Arıtma Teknolojileri güvencesi ile sunduğumuz kaliteli su arıtma sistemine kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Tezgah altı su arıtma cihazları genellikle evsel kullanıma yönelik cihazları tarif etmek için kullanılıyorsa da, aynı zamanda monte edilen yerden adını alarak mutfak tezgahının altına monte edilen tezgah altı su arıtma cihazı ya da tezgah üstüne monte edilen tezgah üstü su arıtma cihazları olarak sınıflandırmak amacıyla kullanılmaktadır.

İçme suyu üreten su arıtma cihazları genellikle mutfakta, mutfak tezgahının altına monte edilmektedir. Böylece temiz ve sağlıklı suyun en yoğun kullanıldığı mutfağınızda içme su musluğundan zahmetsizce ve istediğiniz miktarda suyunuzu alabilmektesiniz. Su arıtma cihazının mutfak tezgahı altına montajı nasıl yapılmaktadır? Cihazınızın mutfak tezgahının altına montajı yapılırken, öncelikle şebeke suyundan, ya mutfak musluğuna giden soğuk su spiral hortumundan ya da bulaşık makinanıza giden su hattından su alınarak su arıtma cihazınıza su girişi yapılmaktadır. Su arıtma cihazına giriş yapan su filtrelerden geçerek temiz su olarak çıkmakta, filtrelerden geçemeyen kirli su ise pis su giderine yapılan bağlantı sayesinde atığa gitmektedir. Su arıtma cihazları atığa ne kadar su atar? Gibi bir soru gelebilir aklınıza. Bu kullandığınız cihaz kalitesine, pompalı olup olmamasına, dijital olup olmamasına, membran kalitesine ve giriş suyu kirliliğine göre değişmektedir.  Temiz suyunuzu rahat alabilmeniz için mutfak tezgahı üzerine su arıtma cihazlarına özgü su arıtma musluğu monte edilmektedir. Yada seçenek olarak ikinci bir musluk olmasın istiyorsanız üç girişli (sıcak/soğuk/arıtma) musluklarla mevcut bataryanızı değiştirerek aynı bataryadan sıcak/soğuk ve arıtma suyunu alabilirsiniz.  Eğer kullanacağınız su arıtma cihazınız pompalı, motorlu su arıtma cihazı ise pompasının çalışması için birde elektrik hattına, topraklı prize ihtiyaç vardır.

Tezgah altı su arıtma cihazları ayrıca kapalı kasa ve açık kasa, hatta yarı açık kasa olarak sınıflandırılmaktadır. Bu sınıflandırmaya temel olan şey cihazınızda temiz suyu depolayan tankın ve filtrelerini kapalı kutu içinde olması ya da dışarıda olmasına göre yapılmaktadır. Mutfak tezgahının altı yoğun olarak kullanılan bir bölge olduğu için kapalı kasa bir su arıtma cihazı olması o alanın daha verimli kullanılmasına ve tezgah altında dağınıklık olmamasına yardımcı olmaktadır.

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Mutfak tezgahının altına yerleştirilecek şekilde tasarlanan tezgah altı su arıtma cihazı fiyatları donanım özelliklerine göre farklı avantajlar ile sunulur. Membran kalitesi, dijital özellikleri ve musluk özellikleri bu cihazların kullanım standartlarını belirleyen unsurlar arasında öne çıkar. Sağlıklı, temiz ve lezzetli suya kolay ulaşma imkanı sunan tezgah altı su arıtma cihazlarında en uygun fiyatlı ve yüksek kalitede ürün seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Fiyatı belirleyen özellikleri daha iyi anlamak için uzman desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Modelleri

Tezgah altı su arıtma cihazı modellerini seçerken cihaz ebatları, kapasite ve filtre özellikleri gibi özelliklere göre seçim yapılmalıdır. Mutfak tezgâhının altına yerleştirilen cihaz boyutları tezgaha uygun olmalıdır. Kapasite olarak suyun kullanım kapasitesine dikkat edilmelidir. Dijital cihazlar kullanım kolaylığı sağlayan yeni nesil cihazlardır. Yüksek kalite kolay kullanım sunan tezgah altı su arıtma cihazlarında en iyi seçenekler sitemizde bulunur. Sizin için en iyi seçeneklere kolay ulaşabilirsiniz. Tezgah ölçülerine göre ebat belirleyebilir, istediğiniz özelliklere sahip cihazları değerlendirebilirsiniz. W10-B Natural Water markalı olan pompasız su arıtma cihazı en uygun fiyatlı cihaz seçeneklerinden birisidir. Su basıncınız pompasız cihaza uygunsa bu modeli tercih edebilirsiniz.

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Sorusunu yanıtı tüm bu özelliklerin hangisinin sizin fiziki koşullarınıza ve ekonomik koşullarınıza bağlıdır. Eviniz ya da iş yeriniz için tezgah altı su arıtma cihazı seçerken, doğru cihazı seçme konusunda iİser arıtma Teknolojileri olarak profesyonel satış ve servis elemanlarımızla her zaman sizlere bilgi vermeye hazırız. Sadece ekonomik boyutuna bakarak su arıtma cihazı seçmek devamında çok daha maliyetli olabilir. Yıllarca kullanacağınız su arıtma cihazınızı seçerken kesinlikle kaliteden ödün vermemek gerekir. Sağlıklı su almak kaliteli parçalardan ve filtrelerden oluşan ve yaygın servis ağına sahip ve marka bir su arıtma cihazıyla mümkündür.

Su arıtma cihazı seçerken önemli detaylardan biride, seçilen cihaza ait filtre yapısının tüm dünyada ve ülkemizde yaygın olarak kullanılan genel standartlara uygun filtre yapısına sahip olmasıdır. Sadece kendine özgü filtre yapısı oluşturan ve kullanan firmalar su arıtma cihazı kullanıcılarını kendine mahkûm etmek istemektedir. Bu da tüketici açısından servis ve bakım hizmetlerinde istediği yerden ve rekabet koşulları içinde hizmet ve ürün almasını engellemektedir.

Su arıtma cihazı filtre sayısı da dikkate alınması gereken bir özelliktir. Su arıtma cihazında filtre sayısı kaç adet olmalıdır. Filtre sayısının çok olması bir arıtma cihazının daha kaliteli olmasını göstermez. Her filtrenin bir işlevi vardır. Su arıtma cihazları temel olarak 5 adet filtre yapısından oluşmaktadır. 6. filtre mineral ya da alkali filtre olabilir. Bu sayının abartılı rakamlara ulaşması ve gerekli gereksiz filtrelerin cihaza eklenmesi hem devamında bakım maliyetini arttırmakta hem de gereksiz maliyet oluşturmaktadır.

Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı Tavsiye

Filtre değişim göstergesi, basınç düşürücü gibi özellikler kaliteyi artırır. Tezgahınızın alan özelliklerine göre ebat belirleyebilirsiniz. Sitemizde kolay seçim yapmak için kriter belirleme kolaylığı bulunur. Özellikleri kendiniz belirleyerek en iyi seçeneklere kolay ulaşabilirsiniz. İlser uzmanlığından yararlanarak daha akıllı seçimler yapabilirsiniz. Müşteri destek hizmetlerimiz sayesinde en doğru cihazı kolay bulabilir, en uygun fiyatla yüksek kalitede tezgah altı su arıtma cihazı alma şansını yakalayabilirsiniz.

En İyi Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı

W01 Natural Water Dijital Akıllı Su Üretim Robotu yeni nesil teknolojilerle donatılmış en iyi seçenekler arasında yer alır. ROPAD/NANOPAD Tanksız olan doğrudan akışlı pompalı su arıtma cihazı özellikle mutfakta alan sorunu olanlar için en iyi seçeneklerden birisidir. İlser Su Arıtma Teknolojileri olarak sunduğumuz, kaliteli ve güvenilir cihaz seçeneklerini değerlendirerek, dilediğiniz özelliklerde en iyi modeli en uygun fiyata satın alma lüksünü yaşayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.