Ultraviole sistemi ilser su arıtma cihazları izmir.jpg (48 KB)

Ultraviole Sistemleri ve Yedek Parçaları

Corona Virüse Karşı Temiz Arıtılmış Su.jpg (50 KB)
Dükkânların Önündeki Pet Şişelerdeki Sular.jpeg.jpg (46 KB)
Su İçme Alışkanlığınızı Değiştirecek 10 Yöntem.jpeg.jpg (55 KB)
Endüstriyel Su Arıtma Cihazı Sistemleri Nedir, Nasıl Çalışır.jpg (69 KB)
Sıralama seçin
Toplam 206 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 14

Suya kimyasal ve oksidan eklemeden mikroorganizmaları gidermeyi sağlayan ultraviyole sistemleri en güvenilir su arıtma dezenfektasyon sistemleri arasındadır. Suyu sterilize etmek için UV ışınları kullanılır Sudaki bakterileri arındırmak için kullanılan yöntemler arasında ultraviyole sistem 5 kat daha hızlı arındırma imkanı sunarken, bir saatte 10 litrelik su temizlenebilir. UV ışınları bakteri, virüs, mantar gibi mikroorganizmaların DNA ya da RNA yapılarını bozarak etkisiz hale getirir. Ultraviyole sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir.

  • Atık suların dezenfektasyonu,
  • Doğal kaynak suyu ve maden suyu şişeleme,
  • İlaç sanayi,
  • Gıda endüstrisi,
  • Diyaliz makineleri,
  • Kozmetik sanayi,
  • Membranlarda bakteri oluşumunu engelleme,
  • Aktif karbon filtreleme,
  • Reçineli su yumuşatma,
  • Klorlamada parazitlere karşı, şeklinde sıralanabilir.

Kullanım Alanına ve Amacına Uygun Ultraviyole Sistemini Kolaylıkla Bulun

İlser Su Arıtma Teknolojileri olarak kullanım alanı ve amacına uygun en iyi markaların yüksek kalitedeki UV cihazlarını kolay inceleme olanağı sunuyoruz. Giriş çıkış ölçüsü, debi, enerji, boyut, pano şekli, gövde, güç kaynağı veya çalışma basıncı gibi özellikleri belirleyerek sitemizden arama yapabilir ya da ürünlerin teknik özellik detaylarını inceleyerek müşteri destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. UV cihazını kullanacağınız alan ve amaca göre daha doğru seçim yapmak için keşif ve analiz hizmetlerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz yerinde inceleme yaparak verim ve performans açısından en uygun fiyatlı ürün seçeneklerini sizin için listeler. UV arıtma cihazları farklı boyutlarda ve farklı teknik özelliklerde olur. En iyi marka hangisidir, ne gibi teknik özellikler sizin için uygundur gibi soruları online müşteri desteğimizden yardım alarak yanıtlayabilirsiniz. Daha küçük alanlarda suyu sterilize etmek için tezgah altı UV cihazları tercih edilebilir. Daha güçlü, panolu UV cihazları daha büyük alanlarda kullanılabilir. Firmamız mekân uyumu ve teknik mimari açısından standartlarınıza en uygun UV arıtma cihazını kolay bulabileceğiniz dijital kolaylıklar sunar.

Ultraviyole Sistemleri İçin Orijinal Yedek Parça Olanakları

UV cihazları teknik mimari açısından birçok farklı parçadan oluşur. Sağlıklı, güvenilir ve verimli dezenfektasyon işlemleri için kullanılan cihazın orijinal yedek parçalarına kolay ulaşmak önemlidir. Pano yedeği, gövde yedeği gibi orijinal yedek parçaları firmamızdan uygun fiyatlara alabilir, marka ve modele göre yedek parça seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz. UV arıtma sistemleri hassas sistemlerdir. Cihaz aldığınız zaman servis desteği ve uzman görüşü desteği alabileceğiniz güvenilir firma tercih etmelisiniz. İlser firması olarak su arıtma teknolojilerinde uzman desteğimizi her zaman sizlerle paylaşmaya hazırız. UV arıtma cihazlarının nasıl çalıştığını, sizin ihtiyacınız olan sistemin nasıl olması gerektiğini uzman ekibimize sorabilirsiniz. Ücretsiz keşif ev analiz hizmeti alarak en iyi seçenekler arasından fiyat avantajıyla sunduğumuz ürünleri tercih edebilirsiniz. Ultraviyole sistemler son teknoloji su arıtma sistemleridir. Bakteri ve virüsleri kimyasal kullanmadan yok etme imkanı sunar.

Göster
Gizle
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.