x
sadsad x
asdasd

Ultraviole sistemi ilser su arıtma cihazları izmir.jpg (48 KB)

Ultraviole Sistemleri ve Yedek Parçaları

Corona Virüse Karşı Temiz Arıtılmış Su.jpg (50 KB)
Dükkânların Önündeki Pet Şişelerdeki Sular.jpeg.jpg (46 KB)
Su İçme Alışkanlığınızı Değiştirecek 10 Yöntem.jpeg.jpg (55 KB)
Endüstriyel Su Arıtma Cihazı Sistemleri Nedir, Nasıl Çalışır.jpg (69 KB)
Sıralama seçin
Toplam 205 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 14

Üstün standartlarda endüstriyel su arıtma imkanları sağlayan ultraviyole sistemleri ve yedek parçalarını sitemizde uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. İleri teknoloji su arıtma sistemine sahip olmak için firmamız danışmanlığından yararlanabilirsiniz. Ultraviyole ışınlarla su arıtma sağlayan bu özel sistemler hakkında bilgi alabilirsiniz. Mevcut sistemleriniz için yedek parça, değişim ürünleri, güçlendirme ürünleri ihtiyaçlarını da sitemizden karşılayabilirsiniz.

Suya kimyasal ve oksidan eklemeden mikroorganizmaları gidermeyi sağlayan ultraviyole sistemleri en güvenilir su arıtma dezenfeksiyon sistemleri arasındadır. Suyu sterilize etmek için UV ışınları kullanılır Sudaki bakterileri arındırmak için kullanılan yöntemler arasında ultraviyole su arıtma sistemi 5 kat daha hızlı arındırma imkanı sunarken, bir saatte 10 litrelik su temizlenebilir. UV ışınları bakteri, virüs, mantar gibi mikroorganizmaların DNA ya da RNA yapılarını bozarak etkisiz hale getirir. Ultraviyole sistemlerin kullanım alanları oldukça geniştir.

  • Atık suların dezenfeksiyonu,
  • Doğal kaynak suyu ve maden suyu şişeleme,
  • İlaç sanayi,
  • Gıda endüstrisi,
  • Diyaliz makineleri,
  • Kozmetik sanayi,
  • Membranlarda bakteri oluşumunu engelleme,
  • Aktif karbon filtreleme,
  • Reçineli su yumuşatma,
  • Klorlamada parazitlere karşı, şeklinde sıralanabilir.

Ultraviyole Sistemi Fiyatları

Suyu dezenfekte etmek için UV ışınlarının kullanıldığı ultraviyole sistemleri, en sağlıklı su arıtma sistemlerinden birisidir. Bakteri ve mikropların yapılarını bozarak ortadan kaldıran bu sistem, çok geniş kullanım alanlarına sahiptir. Ultraviyole sistemi fiyatları kullanım alanı ve sistem donanımlarına göre değişebilir. En uygun sistem tercihini en iyi fiyatla yapabilmek için uzman destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Marka olarak en kaliteli markalar arasına Aqualine, Jammy, Hydrolight veya Light Tech gibi markalar yer alır. Avantajlı fiyat seçenekleri ile alanında lider markaların etkili sistemlerine sitemizden sahip olabilirsiniz. Gerektiğinde de alanında uzman ve bilgili destek ekibimizle iletişime geçebilir, merak ettikleriniz ya da sorularınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Ultraviyole sistemleri oldukça iyi fiyatlara kurabilir, üstün kalitede, verimli su arıtma sistemine sahip olmanın farkını yaşarsınız.

Ultraviyole Sistemi Kullanım Alanları

İlser Su Arıtma Teknolojileri olarak kullanım alanı ve amacına uygun en iyi markaların yüksek kalitedeki UV cihazlarını kolay inceleme olanağı sunuyoruz. Giriş çıkış ölçüsü, debi, enerji, boyut, pano şekli, gövde, güç kaynağı veya çalışma basıncı gibi özellikleri belirleyerek sitemizden arama yapabilir ya da ürünlerin teknik özellik detaylarını inceleyerek müşteri destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. 

UV cihazını kullanacağınız alan ve amaca göre daha doğru seçim yapmak için keşif ve analiz hizmetlerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz yerinde inceleme yaparak verim ve performans açısından en uygun fiyatlı ürün seçeneklerini sizin için listeler. UV arıtma cihazları farklı boyutlarda ve farklı teknik özelliklerde olur. En iyi marka hangisidir, ne gibi teknik özellikler sizin için uygundur gibi soruları online müşteri desteğimizden yardım alarak yanıtlayabilirsiniz. Daha küçük alanlarda suyu sterilize etmek için tezgah altı UV cihazları tercih edilebilir. Daha güçlü, panolu UV cihazları daha büyük alanlarda kullanılabilir. Firmamız mekân uyumu ve teknik mimari açısından standartlarına en uygun UV arıtma cihazını kolay bulabileceğiniz dijital kolaylıklar sunar.

Ultraviyole Sistemleri İçin Orijinal Yedek Parça Olanakları

UV cihazları teknik mimari açısından birçok farklı parçadan oluşur. Sağlıklı, güvenli ve verimli dezenfeksiyon işlemleri için kullanılan cihazın orjinal yedek parçalarına kolay ulaşmak önemlidir. Pano yedeği, gövde yedeği gibi orijinal yedek parçaları firmamızdan uygun fiyatlara alabilir, marka ve modele göre yedek parça seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz. 

UV arıtma sistemleri hassas sistemlerdir. Cihaz aldığınız zaman servis desteği ve uzman görüşü desteği alabileceğiniz güvenilir firma tercih etmelisiniz. İlser firması olarak su arıtma teknolojilerinde uzman desteğimizi her zaman sizlerle paylaşmaya hazırız. UV arıtma cihazlarının nasıl çalıştığını, sizin ihtiyacınız olan sistemin nasıl olması gerektiğini uzman ekibimize sorabilirsiniz. Ücretsiz keşif ve analiz hizmeti alarak en iyi seçenekler arasından fiyat avantajıyla sunduğumuz ürünleri tercih edebilirsiniz. Ultraviyole sistemler son teknoloji su arıtma sistemleridir. Bakteri ve virüsleri kimyasal kullanmadan yok etme imkanı sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.