x
sadsad x
asdasd

endüstriyel-filtrasyon-sistemleri.jpg (125 KB)

Endüstriyel Filtrasyon Sistemleri

Aktif Karbon Filtre Sistemi.İlser su arıtma teknolojileri.jpg (39 KB)
Zaman Kontrollü Su Yumuşatma Sistemleri.jpg (49 KB)
Debi Kontrollü Tam Otomatik Su Yumuşatma Sistemleri.jpeg.jpg (53 KB)
Tam Otomatik Kum Filtre Sistemleri.jpeg.jpg (45 KB)
Sıralama seçin
Toplam 342 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 11 ... 23

Endüstriyel su arıtmada önemli rol oynayan kum filtre ve aktif karbon filtre sistemlerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Endüstriyel filtrasyon sistemleriyle ilgili tüm konularda müşteri destek hizmetlerimizden anında yararlanabilirsiniz. Yüksek kalitede filtrasyon sistemi standartlarını sağlamak için firmamız uzman desteğine başvurabilirsiniz. Yüksek kalite, yüksek performans sunan orijinal marka filtre sistemleriyle iş verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Endüstriyel filtrasyon sistemleri hava veya gazdan toz ve diğer yabancı maddeler toplayarak çıkan havanın kalitesini arttırmak için kullanılan bir sistemdir.

Yüksek hacimli toz yüklerinde işlemek üzere tasarlanan filtre sistemidir.

Bir emiş fanı, toz filtre torbası, filtre temizleme sistemi ve bir toz yuvasında oluşur.

İçme suyu, kullanma suyu, kuyu suyu, deniz suyu arıtma sistemlerinde, suda bulunabilecek katı maddeleri, tortuyu, kötü tat ve kokuları, bulanıklığı ve diğer partikülleri uzaklaştırma için kullanılır.

Bu sistemin ikinci görevide kendisinden sonra konumlandırılacak olan sistemleri korumasıdır.

Filtrasyon; tortu, bulanıklık, renk, tat ve kokuya sebep olan tüm kirleticilerin suyun filtrelerden geçirilerek sudan uzaklaştırılması işlemidir.

Filtrasyon Sistemleri Fiyatları

Kum ve karbon filtrasyon sistemlerinin farklı donanımlar sunan seçenekleri mevcuttur. Tam otomatik kum filtre sistemi, dijital tam otomatik kum filtre sistemi, tam otomatik aktif karbon filtre sistem gibi seçenekler değerlendirilebilir. Filtrasyon sistemleri fiyatları sistem donanım özelliklerine göre değişir. Marka, model, tank boyutu, debi ya da ters yıkama debisi gibi teknik özelliklere göre fiyat aralıkları da değişkenlik gösterebilir. Uygun fiyatla kalitesi yüksek filtrasyon sistemi almak için firmamız uzmanlığına güvenebilirsiniz. Aqua, Altus, Aquabir, Atlas, Bayer, Fleck veya Autotrol gibi alanında uzman markaların ürünlerini sitemizde bulabilir, indirimli fiyat avantajlarından yararlanarak uygun fiyata satın alabilirsiniz. Teknik konulardaki sorunlarınızı anında müşteri desteği hizmetimizden yararlanarak çözebilirsiniz. Filtrasyon sistemi seçerken uzman desteğini her zaman alabilirsiniz.

Filtrasyon Sistemleri Çeşitleri

Filtrasyon sistemleri, su arıtmada en önemli rolü oynar. Suyun kimyasal, biyolojik ve fiziksel özelliklerine göre farklı filtrasyon sistemleri tercih edilebilir. Filtreler sadece su içerisindeki zararlı maddeleri değil aynı zamanda koku, tat üzerinde de etkili olan diğer bileşenleri arındırır. Çözünmüş askıda katı maddelerin arındırılmasını sağlayan kum filtre sistemi, su arıtmanın önemli bir bölümünü oluşturur. Aktif karbon sistemi istenmeyen renk, koku, tat ve klor giderimini sağlayan sistemdir. Demir filtrasyon sistemi ise sudaki demir ve mangan bileşenlerinin arındırılmasını sağlar. Kum ve aktif karbon filtre sistemleri yaygın olarak kullanılan sistemlerdir.

Kum Filtre Sistemi

Kum filtre, içinde bulunan medya yardımı ile suda bulanıklığa sebep olan farklı boyutta ve yoğunluktaki partikülleri medyanın değişik katmanlarında tutarak sudan uzaklaştırılmasını sağlamaktadır.

Kum filtreler servis periyodunda arıtılır ve geri yıkama periyodu ile filtreleriniz tamamen temizlenir.

Kum filtrasyon sistemleri çözünmemiş askıda katı maddelerin giderilmesini sağlayarak, makine ve tesisatlarda oluşacak tıkanmaları ve enerji sarfiyatındaki artışları engellemiş olur. 

Aktif Karbon Filtre Sistemleri

Filtrasyon üniteleri, su arıtma sisteminde olması gereken temel sistemlerdir. Filtrasyon sistemleri, suyun içindeki çözünmeyen, çeşitli büyüklüklerdeki partikülleri, askıda katı maddeleri (AKM), istenmeyen klor, renk, tat, koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddeleri gidermek için kullanılmaktadır.

Deneyimli ekip elemanlarımızla Kum ve Karbon filtre sistemlerinin kurulumu yapmaktayız. Güvenilir, garantili, kredi kartı taksit avantajlarıyla, en uygun fiyatlarla  bu ürünlerimizi sitemizden satın alabilirsiniz.

Filtrasyon Sistemleri Ne İşe Yarar?

Filtrasyon sistemi su arıtmanın en önemli aşaması olan sudan yabancı maddeleri, kokuyu ve tadı uzaklaştırmayı sağlar. Kum filtre ve karbon filtre sistemleri arıtmanın önemli aşamalarıdır. Kum filtrasyon sistemi çözünmemiş askıda katı maddeleri sudan uzaklaştırır. Aktif karbon filtre sistemi ise sudaki klor, renk, koku, tat gibi bileşenlerin temizlenmesini sağlar. Suyun kaliteli, sağlıklı ve hijyenik olmasını sağlayan filtrasyon sistemi her türlü su niteliğinde işe yarayan bir sistemdir. Şebeke suyu, deniz suyu, endüstriyel sular, kaynak suları gibi farklı sularda etkili filtrasyon sağlayan bu sistem yayın olarak kullanılan bir arıtma sistemdir. Suyun niteliğine göre filtrasyon sistemleri farklı donanımlarla desteklenebilir. Filtrasyon sistemi suyun arındırılmasında en önemli aşamayı gerçekleştiren sistemdir.

Filtrasyon sistemi, sıvının bir sıvı, bir gaz veya süper kritik akışkan olabileceği bir süspansiyon içindeki parçacıkları ve akışkanı ayırmak için kullanılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.