x
sadsad x
asdasd

endüstriyel-filtrasyon-sistemleri.jpg (125 KB)

Endüstriyel Filtrasyon Sistemleri

Aktif Karbon Filtre Sistemi.İlser su arıtma teknolojileri.jpg (39 KB)
Zaman Kontrollü Su Yumuşatma Sistemleri.jpg (49 KB)
Debi Kontrollü Tam Otomatik Su Yumuşatma Sistemleri.jpeg.jpg (53 KB)
Tam Otomatik Kum Filtre Sistemleri.jpeg.jpg (45 KB)
Sıralama seçin
Toplam 342 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 11 ... 23

Endüstriyel filtrasyon sistemleri hava veya gazdan toz ve diğer yabancı maddeler toplayarak çıkan havanın kalitesini arttırmak için kullanılan bir sistemdir.

Yüksek hacimli toz yüklerinde işlemek üzere tasarlanan filtre sistemidir.

Bir emiş fanı, toz filtre torbası, filtre temizleme sistemi ve bir toz yuvasında oluşur.

İçme suyu, kullanma suyu, kuyu suyu, deniz suyu arıtma sistemlerinde, suda bulunabilecek katı maddeleri, tortuyu, kötü tat ve kokuları, bulanıklığı ve diğer partikülleri uzaklaştırma için kullanılır.

Bu sistemin ikinci görevide kendisinden sonra konumlandırılacak olan sistemleri korumasıdır.

Filtrasyon; tortu, bulanıklık, renk, tat ve kokuya sebep olan tüm kirleticilerin suyun filtrelerden geçirilerek sudan uzaklaştırılması işlemidir.

Kum Filtre Sistemi

Kum filtre, içinde bulunan medya yardımı ile suda bulanıklığa sebep olan farklı boyutta ve yoğunluktaki partikülleri medyanın değişik katmanlarında tutarak sudan uzaklaştırılmasını sağlamaktadır.

Kum filtreler servis periyodunda arıtılır ve geri yıkama periyodu ile filtreleriniz tamamen temizlenir.

Kum filtrasyon sistemleri çözünmemiş askıda katı maddelerin giderilmesini sağlayarak, makine ve tesisatlarda oluşacak tıkanmaları ve enerji sarfiyatındaki artışları engellemiş olur. 

Aktif Karbon Filtre Sistemleri

Filtrasyon üniteleri, su arıtma sisteminde olması gereken temel sistemlerdir. Filtrasyon sistemleri, suyun içindeki çözünmeyen, çeşitli büyüklüklerdeki partikülleri, askıda katı maddeleri (AKM), istenmeyen klor, renk, tat, koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organik maddeleri gidermek için kullanılmaktadır.

Deneyimli ekip elemanlarımızla Kum ve Karbon filtre sistemlerinin kurulumu yapmaktayız. Güvenilir, garantili, kredi kartı taksit avantajlarıyla, en uygun fiyatlarla  bu ürünlerimizi sitemizden satın alabilirsiniz.

Filtrasyon Sistemleri Ne İşe Yarar?

Filtrasyon sistemi, sıvının bir sıvı, bir gaz veya süper kritik akışkan olabileceği bir süspansiyon içindeki parçacıkları ve akışkanı ayırmak için kullanılır.

Göster
Gizle
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.