F-30 Tam Otomatik Kum Filtre Sistemleri

Ürün Kodu : 35.06.156
Marka : Fleck
1.296,70 TL KDV dahil
Kampanya
 • Ürün Bilgileri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • F-30 Tam Otomatik Kum Filtre Sistemleri :

  Multi Media Filtreler suyun içerdiği askıda katı maddeleri, bulanıklığı ve diğer partikülleri uzaklaştırmak amacı ile kullanılır. Sistem granülometre dereceleri farklı, birden fazla katmanın gövde içine yerleştirilmesi ile oluşturulur.
  Multi Media Filtrelerin, katı maddeleri sudan ayırmasının yanı sıra ikinci bir görevi kendisinden sonra konumlandırılacak olan ekipmanı korumasıdır. Filtrasyonu iyi yapılmış bir sistemde diğer arıtma filtrelerine gidecek olan yük minimize edileceğinden ekipmanların ömrü uzatılmış ve verimliliği artırılmış olacaktır.
  Multi Media Filtreler, proses suyu ve içme suyu arıtımında ön arıtma olarak veya atıksu arıtma sistemlerinden çıkan arıtılmış suyun bulanıklılığının giderilmesinde de kullanılırlar.
  Multi Media Filtreler, filtrasyon ihtiyacınızı karşılayacak çeşitli kapasiteler ve hızlar için en uygun çözümü sunmaktadır. İşletim rahatlığı ve servis desteği ile optimum süre çalışırlar. Multi media filtrenin verimliliğini etkileyen parametreler ; filtre gövdesinin iyi yataklanması ve yüzey hızının doğru seçilmiş olmasıdır. İyi yataklanmış ve yüzey hızı kirlilik yüküne uygun seçilmiş bir Multi Media Filtrede filtrasyon hassasiyeti 15-20 mikronun altındadır.
  Servis periyodunda, süzülerek filtre katmanları arasında tutulan partiküller, geri yıkama periyodunda deşarj edilerek, filtre malzemesinin temizlenerek medianın tazelenmesi sağlanır.

  AQUALINE F-30 BNT MULTI MEDYA KUM FİLTRESİ

  Miktar

  Adet

  Nominal Debi

  m3/saat

  Filtrasyon Alanı

  0,05 m2

  Filtrasyon Kesit Hızı

  m/saat

  Kontrol Mekanizması

  BNT

  Tank Boyutları

  10”x 35”

  Tank Malzemesi

  FRP

  Mineral Miktarı

  10 kg Antrasit + 23 kg Quartz

  Giriş-Çıkış Bağlantı Çapı

  1”

  Ters Yıkama Debisi

  1,5 m3/saat

  Test Basıncı

  9 bar

  Çalışma Basıncı

  2-6 bar

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.