x
sadsad x
asdasd

endüstriyel-yumuşatma-sistemleri.jpg (96 KB)

Su Arıtma Yumuşatma Sistemleri

Su Yumuşatma.jpg (29 KB)
Zaman Kontrollü Su Yumuşatma Sistemleri.jpg (49 KB)
Binalarda Su Arıtma Cihazı Nasıl Kullanılır.jpg (49 KB)
Endüstriyel Su Yumuşatma Sistemleri Nedir.jpg (56 KB)
Sıralama seçin
Toplam 582 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 7 ... 16 ... 39

Suyun sertliği endüstriyel su yumuşatma sistemi uygulamalarda tesisat, makine, ısıtma sistemleri gibi kirecin büyük ölçüde zarar verebileceği alanlarda ciddi sonuçlar doğurabilir. Su yumuşatma sistemleri iyon değiştirme yöntemiyle kalsiyum ve magnezyumun dışarı atılmasını sağlar. Suyun sertliğine göre sınıfsal dereceleri vardır. Sular sertliğine göre çok yumuşak, yumuşak, orta sert, çok sert ve oldukça sert sular olarak beş gurupta sınıflandırılır. Endüstriyel uygulama alanına göre suyun sertliği yumuşatma sistemleri ile ayarlanır. Endüstriyel su arıtma yumuşatma sistemlerinde uzmanlaşmış olan firmamız ihtiyaç standartlarına göre en doğru çözümleri sunar. Uzman ekibimizden ücretsiz keşif ve analiz hizmeti alarak alan ve amaca uygun en ekonomik su yumuşatma sistemini tercih edebilirsiniz.

Endüstriyel Su Yumuşatma Sistemlerinde Kullanılan Cihazlar

Su dezenfeksiyonu ve su sertliğinin ayarlanması için endüstriyel alanlarda özel cihazlar kullanılır. İlser Su Arıtma Teknolojileri olarak su güvenliği ve kalitesini arttıracak yüksek kalitede arıtma ve yumuşatma cihaz seçenekleri sunuyoruz. Tam otomatik filtre sistemleri, son teknoloji yumuşatma sistemlerini sitemizden inceleyebilir, uygulama alanına göre nasıl tercih yapacağınız konusunda da uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Dünya çapında en iyi kalite onayı almış markaların endüstriyel arıtma ve yumuşatma cihazlarını firmamızın ayrıcalıklı fiyat olanaklarıyla satın alabilirsiniz. Yüksek kalitede cihaz seçeneklerini incelerken ürün teknik detaylarıyla ilgili anında müşteri danışmanlarımıza soru sorabilirsiniz. Tam otomatik zaman ve debi kontrollü yumuşatma sistemi tercih ederek son teknoloji olanaklardan yararlanabilirsiniz. Firmamız endüstriyel su arıtma ve yumuşatma sistemlerinde özel keşif ve analiz hizmetleriyle fark yaratır. Mekân – alan - uygulama olanaklarına göre en doğru çözümleri bulmanızı sağlar. Sağladığımız çözümlerle iş verimliliğini ve güvenliğini arttırıyoruz. Su arıtma yumuşatma sistemleri için uzman teknik desteğimizden ileriki süreçlerde de yararlanmanızı sağlıyoruz.

Su Sertliğinin Endüstriyel Uygulamalara Verdiği Zararlar

Su sertliği en basit ifadeyle kireç oluşumuna neden olur. Tortu ve kireçler zaman içerisinde tesisatları onarılamayacak şekilde bozulmasının en büyük nedenlerinden birisidir. Su sertliği endüstriyel uygulamalarda yüksek maliyetlere yol açacak zararlar verir. Su sertliğinin endüstriyel uygulamalara verdiği zararları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Kireçlenme yakıt tüketiminin artmasına neden olur.
  • Su borularının içleri hızlı şekilde dolar su basıncı ile akışı azalır.
  • Elektrik tüketiminin artmasına neden olur.
  • Isıtma tekniklerine çok ciddi zararlar verebilir.
  • Dokuma sektöründe boyaların dokuların içine tam olarak nüfuz etmesini de engeller.
  • Kazan ve boru yüzeylerinde metal kaybına neden olur.
  • Alkalin korozyon sorunları meydana gelir.
  • Kazan suyunu köpürtür ve buhar hattına taşır.

Endüstride su güvenliğinin en önemli aşamalarından biri su sertliğin yumuşatılmasıdır. Enerji kaybı ve büyük maddi zararlardan kurtulmak için endüstri alanına uygun su yumuşatma sistemi kullanılmalıdır. Firmamızda su arıtma yumuşatma sistemleri hakkında teknik destek alabilir, ihtiyacınız olan sistemlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Göster
Gizle
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.