x
sadsad x
asdasd

pompasız-su-atırma.jpg (117 KB)

Pompasız Su Arıtma Cihazları

Motorlu Mu Motorsuz Mu Su Arıtma Cihazı Almalıyım.jpg (53 KB)
Hangi Su Arıtma Cihazı Tercih Edilmeli.jpg (49 KB)
Su Arıtma Cihazı Çalışma Prensibi.jpg (40 KB)
Su Arıtma Cihazları Suyu Nasıl Arıtır.jpg (47 KB)
Sıralama seçin
Toplam 61 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Su basıncının yüksek olduğu yerlerde kullanıma uygun olan pompasız su arıtma cihazları çok yönlü arıtma sistemine sahiptir. Filtreleme sistemiyle suyun hijyenik, kaliteli ve lezzetli olmasını sağlar. Pompasız su arıtma cihazları su basıncının 4 barın üstünde olması halinde kullanılabilir. Pompasız su arıtma cihazlarının kapasite, tasarım ve donanım olarak farklı modelleri bulunur. Basınç dengesi pompasız cihaza uygunsa avantajlı fiyatla su arıtma sistemine sahip olabilirsiniz.

Pompasız su arıtma cihazları, şebeke basıncının yüksek olduğu yerlerde şebeke basıncı ile çalışabilen cihazlardır. Su arıtma cihazları, reverse osmosis sistemler sudaki ağır metal ve kimyasalları, bakterileri membran teknolojisiyle temizleyerek, sağlıklı, temiz içilebilir su haline getirmektedir. Membranlar çok küçük gözeneklere sahip olduklarından içlerinden temiz suyun geçebilmesi için suyun membrana belirli bir basınçla gelmesi gerekmektedir. Bu nedene cihazlar pompalı ve pompasız olarak sınıflandırılmaktadır. Pompasız su arıtma cihazlarını kullanabilmek için su tesisatından gelen su basıncının 3 barın üzerinde olduğundan ve bu basıncın sürekli korunduğundan emin olunuz.

Pompasız Su Arıtma Cihazı Modelleri

Pompasız cihazlar da pompalı cihazlar gibi farklı donanım özellikleriyle sunulur. Su basıncı yüksekse pompalı cihaz tercih edebilirsiniz. Pompalı ve pompasız su arıtma cihazı modelleri su arıtma olarak aynı sistemi sunar. Natural Water, Aquabid, Express Water, Jammy ya da İconic gibi markaların pompasız su arıtma cihazları kolay kullanım sunan en iyi modeller arasında öne çıkar. W10 B Natural Water Pompasız Su Arıtma Cihazı, İlser Su Arıtma teknolojileri olarak sunduğumuz kaliteye güvenerek alabileceğiniz yüksek kalitede pompasız su arıtma cihazıdır.

Pompasız su arıtma cihazlarında pompa olmadığı için adaptör, yüksek basınç swici, alçak basınç sivici de yer almamaktadır. Bu nedenle pompasız su arıtma cihazları elektriksiz şebeke basıncıyla çalıştıklarında elektrik harcaması da olmamaktadır. Bütün markalarda pompasız su arıtma modelleri mevcuttur. Pompasız su arıtma modellerini de bulabileceğimiz markalar; Natural Water, Ravent, TecFlo, Aquabir, aura, cebillion, Arçelik, WaterLife, Comtech, Lifetech, AquaTürk, Ocean, Hyundai Su Arıtma, LG membran kullanan su arıtma cihazları, Aqualine, Conax, Aqua, LG, gibi birçok su arıtma cihazı markasında pompasız su arıtma modellerini bulmak mümkündür. Bu konuda en geniş ürün yelpazesini tüm Türkiye'de yaygın su arıtma servis ağıyla kredi kartlarına taksit imkanları ve çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca bütün marka ve modellerde kullanılan yedek parça, filtreler, filtre kaplarını da sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Pompasız Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Pompasız su arıtma cihazlarında arıtma işlemi suyun kendi basıncıyla gerçekleşir. Pompalı cihazlarda arıtma işlemi elektrikle yani cihazdaki pompa ile gerçekleşirken pompasız cihazda su basıncı arıtmayı sağlar. Pompasız su arıtma cihazı fiyatları daha uygun avantajlara sahiptir. 3 veya 4 bar altındaki su basıncı değerlerinde pompasız cihazlar tercih edilebilir. Fiyat olarak daha uygun fiyatlı olan pompasız cihazlara sitemizden göz atabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta yaşadığınız yerdir. Yaşadığınız yerde su basıncı pompasız cihaza uygunsa pompasız cihaz alabilirsiniz.

Pompalı su arıtma cihazı ve pompasız su arıtma cihazı, elektrikli su arıtma cihazları ve elektriksiz su arıtma cihazları olarak telaffuz edilmektedir. Her iki tanımda aynı ürün grubunu ifade etmektedir. Ayrıca su arıtma cihazlarında pompalı su arıtma cihazları ve pompasız su arıtma hali hazırını kıyaslarken pompalı cihazların üzerinde pompa, adaptör, alçak yüksek basınç siviçleri olduğunu ve şaselerinin buna uygun olduğunu göz önüne alarak pompalı cihazların fiyatlarının daha yüksek olduğunu göz önünde bulundurmak gerekir.

Pompalı ve pompasız su arıtma cihazında basınç yeterli düzeyde olduklarını var sayarsak, filtre yapılarında, su arıtma kalitelerinde herhangi bir farklılık bulunmamaktadır. Yine kirli su belirli aşamalardan ve hiçbir kimyasal kullanmadan filtre edilerek temiz su olarak musluklarımızdan akmaktadır. Şebekenizden gelen kirli su 5 mikron gözeneklere sahip sediment filtre yardımıyla katı partiküllerden, kum çamur gibi istenmeyen tortulardan arındırılmaktadır. Daha sonrasında GAC granül aktif karbon filtreden geçerek kokulardan arınmaktadır. Su membrana girmeden önce son olarak CTO blok karbon filtreden geçerek membrana geçmek için hazır hale gelmektedir. Su arıtma cihazlarında membran çok küçük gözeneklere sahip olduğu için su membrana gelmeden önce katı partiküllerden arındırılması gerekmektedir.

Membrandan geçebilen temiz su olarak depolanırken, geçemeyen kısmı atık olarak gidere atılmaktadır. Temiz su olarak depolanan su daha sonra tamamen doğal hindistan cevizi kabuğundan yapılan tatlandırıcı, post karbon filtreden geçerek içilebilir, sağlıklı su olarak sizlere ulaşmaktadır.

En İyi Pompasız Su Arıtma Cihazı

İlser teknolojisiyle ürettiğimiz pompasız su arıtma cihazları en iyi performansı en düşük fiyatla alabileceğiniz cihaz seçenekleridir. Tank kapasitesi, membran kapasitesi, günlük üretim kapasitesi, musluk ve filtre türleri, dijital ekran, filtre değişim göstergesi veya basınç düşürücü gibi özellikler cihazın kalitesini arttıran özelliklerdir. En iyi pompasız su arıtma cihazını sitemizden kriter belirleyerek çok kolay şekilde bulabilirsiniz.

Su arıtma cihazı alırken dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi su arıtma cihazının pompalı yada pompasız olduğudur. Bunun yanında cihazın açık kasa yada kapalı kasa olduğu, tezgah altı veya tezgah üstü olduğu, su arıtma cihazının garanti süresi ve garantinin yerinde garanti yada firmanın adresinde mi garantinin geçerli olduğu, filtre sayısı, filtrelerin ve arıtmada kullanılan tüm parçaların kalitesi bir su arıtma cihazı seçerken oldukça önemlidir.

Tüm bunların yanında damacanalardan kurtulmak, sürekli sağlıksız ve kanserojen madde kaplarda taşınan suya para vererek satın almaktan kurtulmak çok daha yaşamsal önem taşımaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.