sadsad x
asdasd

endüstriyel-filtre-ve-filtre-kapları.jpg (92 KB)

Su Arıtma Endüstriyel Filtreler ve Filtre Kapları

Su Arıtma Cihazı Filtresi Değişim Süresi Ne Kadar.jpg (55 KB)
Su Arıtma Cihazı Filtre Fiyatları Neye Göre Değişir.jpg (49 KB)
Su Arıtma Cihazı Filtreleri ve Özellikleri.jpg (47 KB)
Su Arıtma Cihazımın Filtre Değişim Zamanı Geldi mi.jpg (57 KB)
Sıralama seçin
Toplam 315 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 21

Endüstriyel su arıtma sistemleri arındırılacak suyun kimyasal ve yapısal analizlerine göre kurulur. Aynı şekilde sistemde kullanılan filtreler de çeşitli parametrelere göre tercih edilir. Filtrelerin işlevleri filtrasyon özelliklerini belirler;

  • Kum filtresi: Çamur veya tortu gibi suyun berraklığını bozan ve bulanıklık yaratan tüm katı maddeleri filtreler.
  • Torba filtre: Ön filtrasyonda, yer altı sularının arındırılmasında, atık su arıtmada ve gıda sektöründe kullanılan torba filtre pratik ve kolay kullanım sunar. Filtre kabı çok iyi derecede sızdırmazlık özelliğine sahiptir.
  • Disk filtre: Deniz suyu arıtmada, şebeke suyu arıtmada, damlama sulama sistemlerinde, kuyu-dere-göl filtrasyonunda tercih edilen disk filtre partikülce kirli suların temizlenmesini sağlar.
  • Çoklu kartuş filtre: Bu tarz filtreler, suyun istenilen mikronlar seviyesinde filtrelemesini sağlar. Sudaki tortu, pas veya partikül gibi tüm maddeler pp malzemeden yapılmış kartuşlarla arındırılır.
  • Separatör filtre: Özgül ağırlığı sudan fazla olan maddelerin arındırılmasını sağlayan Separatör filtre santrifüj kuvveti ile çalışır.

Su Arıtma Sistemlerinde Filtre Seçimi Nasıl Olmalı?

Suyun kimyasal ve yapısal özelliklerine göre sistemde gerekli işlevi sağlayacak filtre kullanılmalıdır. Filtreleme kapasitesi ve ebat suyun niteliğine, sistemin özelliklerine göre tercih edilir. Sediment filtreler 1 – 5 – 10 ve 20 mikron filtreleme kapasitelidir. Yıkanabilir filtreler 50 mikron, ipliksi filtreler 5 - 10 mikron filtreleme kapasitesine sahiptir. Arıtma sisteminiz için en uygun filtreyi uzman ekibimizden yardım alarak seçebilirsiniz. Firmamızdan keşif ve analiz hizmetini ücretsiz talep edebilir, analiz sonuçlarına göre ideal filtre kullanabilirsiniz. Filtreler ayrı ayrı kullanılabileceği gibi birçok filtre bir arada da kullanılabilir. Kum filtre, aktif karbon filtre, kaba filtre, torba filtre, membran filtre veya yumuşatma filtresi gibi farklı işlevsel özelliklere sahip endüstriyel su arıtma filtreleri mevcuttur. Su arıtma teknolojilerinde uzman firma olarak güvenilir ve yüksek kalitede filtreleme cihazları, filtreler ve diğer tüm bileşenleri uygun fiyat alma fırsatı sunuyoruz.

Su Arıtma Endüstriyel Filtreler Ve Filtre Kaplarında En İyi Seçenekler

Endüstriyel filtreler ve kaplarda öne çıkan en iyi seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Paslanmaz çelik çoklu kartuş filtreler farklı kapasiteler için hassas filtreleme yapar. Torba filtreler kirlendiği zaman yıkanabilir. Karbon çelik filtreler 70 mikrona kadar filtreleme sağlarken, otomatik olarak da kendini temizler. Endüstriyel uygulama alanına göre filtre ve filtre kabı seçimi yaparken uzman ekibimizden teknik destek alabilirsiniz. Çoklu filtre sistemleri kullanarak suyun arıtılmasıyla birlikte daha kaliteli olması da sağlanabilir. Hangi filtre sisteminin su arıtmada daha işlevsel ve etkili olacağını suyun kimyasal yapısı belirler. Sitemizde yer alan filtreler en iyi markaların yüksek kalitedeki ürünleridir. Su arıtma sistemleri için malzeme seçerken firmamız ayrıcalıklarıyla ekonomik fiyat teklifi alabilirsiniz. Endüstriyel filtreleme sistemlerinde uzman firmamıza güvenebilirsiniz. Maliyetlerinizi düşürecek, verimli filtreleme sistem olanakları hakkında uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Göster
Gizle
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.