x
sadsad x
asdasd

pompalar-ve-adaptörler.jpg (112 KB)

Su Arıtma Pompalar ve Adaptörler

pompalı su arıtma cihazı nasıl seçilir.jpg (52 KB)
Su Arıtma Cihazı Aparatları.jpg (38 KB)
Su Arıtma Cihazı Yedek Parçaları.jpg (46 KB)
Su Arıtma Yedek Parça Fiyatları Ürün Fiyatını Etkiler mi.jpg (45 KB)
Sıralama seçin
Toplam 58 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Elektrikli su arıtma cihazlarında basıncı ayarlamak için kullanılan pompalar ve adaptörler yüksek kalitede olmalıdır. Su kullanımını doğrudan etkileyen basınç ayarının doğru şekilde yapılması için kaliteli ve cihaza uyumlu pompa tercih edilmelidir. Firmamız güvencesiyle sizlere sunduğumuz cihazınıza uygun, kaliteli pompa ve adaptör seçeneklerini değerlendirebilir, uygun fiyat avantajlarıyla orijinal pompa ve adaptör tercihleri yapabilirsiniz. 

Elektrikli su arıtma cihazı pompa ve adaptör çeşitleri oldukça önemli sistem ekipmanlarıdır. Düşük basınçlı su şebekelerinden su çekmeyi sağlayan pompaların elektrik akımını dengeleyen ekipman da adaptörlerdir. Yüksek verim ve düşük enerji ile çalışan su arıtma cihazlarının sırrı pompa ve adaptörlerdir. Cihaz ve modele göre pompa ve adaptör tercihi yapılabilir. Örneğin; Su Arıtma Cihazı Pompası 75 GPD, 75 - 100 GPD Cihazlar İçin Plus Pompa seçeneğidir. Bunun gibi farklı cihazlara uyum sağlayacak pompa seçenekleri vardır. Verimli güç üretimi sağlayan adaptörlerde de cihaza göre seçim yapmak mümkündür.

Su arıtma cihazı yedek parçaları, RO su arıtma pompası, HF-9050 pompa, Arıtmada yüksek verim sağlamak için genellikle 75 GPD Membranlı su arıtma cihazlarında kullanılan 24 Volt basınç pompasıdır.

  • Güvenilir pompa kafası ve motor.
  • Sessiz,  güvenli ve düşük voltaj.

Su Arıtma Cihazı Pompaları ve Adaptörleri Fiyatı

Su arıtma cihaz model ve markasına göre pompa özellikleri de değişir. Su arıtma cihazı pompa fiyatları, cihaz özelliklerine göre tasarlanmış pompa özelliklerine göre değişir. Su arıtma cihazı adaptör fiyatları da aynı şekilde belirlenir. Cihaza uyumluluk ilk dikkat edilmesi gereken şeydir. Pompa ve adaptör tercihi yaparken firmamız uzmanlığından yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatla yüksek kalitede orijinal ürünler satın alabilirsiniz. Natural Water ve Headon marka pompalar kaliteli seçenekler arasında yer alır. Orijinal marka ürünleri uygun fiyatla almak için sitemizdeki modellere göz atabilirsiniz. Su arıtma cihazınıza uyum sağlayacak yüksek kalitede pompa ve adaptör seçeneklerine sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İndirim olanaklarından yararlanarak siparişinizi hemen verebilirsiniz.

En İyi Su Arıtma Cihazı Pompaları ve Adaptörleri

En iyi su arıtma cihazı pompa ve adaptör çeşitleri cihazınıza uyumlu olan kaliteli seçenekleri tasarlanmıştır. Su arıtma cihazı marka ve modeline göre tasarlanmış pompa ve adaptörler arasından kendi cihazınıza göre seçim yapabilirsiniz. En iyi modelleri uygun fiyatla sitemizde bulabilir, indirimlerden yararlanarak siparişinizi verebilirsiniz. İlser Su Arıtma Teknolojileri olarak sunduğumuz üstün standartlara güvenerek sitemizden pompa ve adaptör tercihinizi yapabilirsiniz. En yüksek kalitede ürünleri orijinal marka garantisiyle güvenle satın alabilirsiniz. En iyi su arıtma cihazı pompalarını sitemizde bulabilir, cihazınıza uyumlu pompa tercihini kolaylıkla yaparsınız. Enerji verimliliğini artıracak adaptör seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. En iyi su arıtma cihazı sistem ekipmanlarını firmamız güvencesiyle sitemizden sipariş edebilir, indirim olanaklarından yararlanarak orijinal ürünleri uygun fiyata satın alırsınız.

Su Arıtma Cihazı Pompa ve Adaptörlerin Çalışma Prensibi 

  • Su arıtma cihazlarında pompa düşük basıncı bölgelerde su arıtma cihazından su almaya yarar.
  • Suyun basıncının Üç barın altında kaldığı noktalarda kullanılır.
  • Pompa kullanılan su arıtma cihazları elektrikli su arıtma cihazlarıdır.  
  • Şebeke sularında genelde yeterli basınç bulunmaktadır. 
  • Su arıtma cihazlarında bulunan bir diğer parça da adaptördür.
  • Adaptör elektrikle çalışan su arıtma cihazı pompasının elektriksel akımını 240 w dan 24 w a düşürerek tasarruflu ve sağlıklı çalışmasını sağlar.
  • Su arıtma cihazlarındaki pompanın 24w ile çalışmasında büyük rolü olan bu parça elektrik kesintilerinde aşınarak pompayı da aşındırır.
  • Bu sebeple su arıtma cihazlarında önemli bir yeri olan bu iki parça Elektrikli su arıtma cihazlarında su alabilmemizi sağlayan parçalar olarak tanımlanabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.