Su Arıtma Cihazları

Ev Tipi Su Arıtma Cihazı Sistemleri Nasıl Çalışır.jpg (56 KB)
Su Arıtma Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir.jpg (52 KB)
En Kaliteli Su Arıtma Cihazı Nasıl Seçilir.jpg (50 KB)
2019 Yılı En İyi Su Arıtma Cihazı Listemiz Açıklandı.jpg (59 KB)
Sıralama seçin
1 2 3
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Su arıtma cihazı özellikle ev tipi modellerinde son birkaç yıldır dikkat çekmektedir. Zira saf, temiz ve güvenli su bulabilmek artık büyümekte olan nüfus, endüstriyel gelişme ve çevresel bozulma ile daha da azalmıştır. Ülkemizde temiz kaynak suları bölgeden bölgeye değişiklik gösterir ve ülke büyük oranda kaynaklardan mahdumdur. Şebeke sistemlerinin filtreleme tesislerinin sağlıklı, lezzetli ve besleyici su sağlamadaki kalitesi ise tartışılır düzeyde. Tüm bunlar göz önüne alındığında, içme suyumuzun kaliteli olmasını sağlamak için arıtma tekniklerinin ve piyasadaki mevcut su arıtıcılarının farkında olmamız bizim için daha da önem kazanmaktadır. 

 Su Arıtma Cihazı Ürünleri 

Su arıtma cihazı ürünlerinin popülerliği aslında çok öncelere dayanıyor. Pazarlamacıların çantalarındaki satış ürünleri ve test cihazlarıyla gezerek tanıtım yaptığı dönemlerde neredeyse her ev şahit olmuştur. Ancak dönemin arıtma cihazlarının vaatleri yerine getirmesi, performansı ve en önemlisi de suyu yeterli derecede konsantre edebildiğini söyleyemeyiz. Teknolojinin, denetimin, imkanların kısıtlı olduğu devirden, artık her alanda olduğu gibi arıtma sistemlerinde de bilimsel veriler ışığında başarı seviyesi ölçülebilen arıtma cihazlarının piyasada yer aldığı bir döneme geldik. 

 Su Arıtma Cihazı Fiyatları 

Su yumuşatma sistemleri piyasada bol miktarda çeşitlilik arz eder. Tezgah altı ve tezgah üstü arıtma cihazı, filtreleri revers osmosis sistemler, arıtmalı su sebili gibi birçok cihaz bulunsa da, tüm bunlar bizlere berrak, yararlı maddeleri bu bünyesine hapseden ve istenmeyen zararlı bakterileri tamamen yok eden bir özellikle bizlere sağlıklı bir içme suyu elde etmemizi sağlar.

Arıtma ve yumuşatma sistemleri konusundaki sektördeki en kapsamlı sitesi www.ilsersuaritma.com sayfasında en kaliteli su arıtma cihazlarına en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla ulaşabilir, arıtma cihazları hakkında detaylı bilgi edinebilir, hatta aralarında kıyaslama, karşılaştırma yapabilir ve kolayca edinip sağlıklı ve temiz suya kavuşabilirsiniz.

Arıtma cihazları kategorisinde de göreceğiniz gibi cihazlar evsel ve endüstriyel arıtma cihazları, tezgah altı ve tezgah üstü arıtma cihazları,  pompalı ve pompasız arıtma cihazları, sebilli ve sebilsiz arıtma cihazları gibi alt kategorilere ayrılmaktadır.

Su Arıtma Cihazı Markaları 
İlser su Arıtma Teknolojileri birçok markanın tedarikciliğini yapmaktadır. Firmamızda ürünler dışında yedek parçalar, teknik destek, ve servis hizmeti alabilirsiniz.

Waterlife, ravent, techflo, comtech, lifetech, hyundai, lg, uyumlu filtreleri temin edebilirsiniz. İşyeri için su arıtma servisi olarak, sebilli arıtmalar, sebiller, tezgah üstü ve tezgah altı su arıtma, pompalı ve pompasız arıtma cihazları, kapalı kasa ve açık kasa arıtma cihazları, dijital ve dijital olmayan, her kullanım amacına ve bütçeye uygun arıtma cihazlarını en uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz. 

Bildiğimiz gibi su sağlığımız için oldukca önemli, su yaşam kaynağımız.  Doğamız kirlendikçe malesef yaşam kaynağımız olan sularda kirleniyor.  Yıllar önce musluklardan içtiğimiz su artık içme suyu özelliği bir tarafa kullanım suyu olarak bile kullanılması zor hale gelmiştir.  Damacanalar her ne kadar bu konuda çözüm olarak ortaya çıkmışsa da, damacananın yapısı gereği polikarbondan yapılmakta ve maddeye kırılgan olmayan ve sert yapıyı kazandırmak için hormon bozucu olan Bisfenol A maddesi eklenmektedir.

Bu madde yapısı gereği hormon bozucu bir maddedir. Damacana hammeddesine katılan bu madde malesef damacanın güneşle ve soğukla temas etmesi sonucu suya geçmektedir. Bunun sonucu 

Göster
Gizle
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.