x
sadsad x
asdasd

Endüstriyel Rezerve osmosisi sistemleri.ilser su arıtma.jpg (167 KB)

Endüstriyel Reverse Osmosis Sistemleri

Ters Ozmoz.jpg (27 KB)
reverse-osmosis-su-aritma-cihazi-kurulumu.jpg (53 KB)
Reserve Osmosis Sisteminin Bakımını Yapmak Neden Önemlidir.jpg (72 KB)
Arıtılmış Su Kullanımı ve Reverse Osmosis.jpg (54 KB)
Sıralama seçin
Toplam 184 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 13

Su arıtmada en üst nokta olan reverse osmosis sistemleri endüstriyel alanlarda büyük avantaj sağlar. Suyun niteliklerine göre belirlenen su arıtma sistemi standartlarıyla çok daha verimli iş olanakları yaratmak mümkün olur. İşletmeniz için en uygun olan endüstriyel reverse osmosis sistemine kolay, hızlı ve uygun fiyatlı şekilde sahip olmak için İlser Su Arıtma Teknolojileri olarak sunduğumuz uzmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Ters Ozmos Membran filtrasyon teknoloji sistemlerinin ulaştığı en uç noktadır. Suyun az yoğun olan ortamdan çok yoğun olan ortama emilme sürecidir.

Temiz suyu çok yoğun ortamdan ayrıştırmak için kullanılır.

Atık suyun yeniden kullanılabilmesi için çözünmüş organik ve anorganik maddelerin sudan uzaklaştırılması ya da geri kazanılması amacıyla yüksek basınç uygulanan bir sistemdir.

Reverse Osmosis bu sürecin basınç ile desteklenerek tam tersine döndüren ve bu sayede suyu arıtan bir endüstriyel sistemdir.

Endüstriyel Reverse Osmosis Sistem Fiyatları

Membran filtre sistemlerinin en üst noktası olan reserve osmosis sistemi, endüstriyel su arıtmada yüksek verimlilik sağlar. Fabrikalarda, laboratuarlarda, içme suyu arıtmada ve daha birçok alanda kullanılan ileri bir su arıtma teknolojisidir. Sistemin donanımı, uygulama alanına ve uygulama amacına göre farklı tasarlanabilir. Endüstriyel reverse osmosis sistem fiyatları uygulama niteliklerine göre değişir. En uygun fiyatla yüksek arıtma standartlarına sahip olmak için her zaman firmamız uzmanlığından yararlanabilirsiniz. Suyun analiz özelliklerine göre en doğru sistemi sizin için belirliyor ve avantajlı olanaklarla sistem kurulumunu sağlıyoruz. İlser Su Arıtma Teknolojileri olarak sunduğumuz avantajlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Endüstriyel Reverse Osmosis Sistemi Nasıl Çalışır?

Suyu yarı geçirgen bir zardan geçirerek basınç altındaki suyu itmek suretiyle kirleticilerin büyük bir çoğunluğunu sudan uzaklaştırmak için kullanılan bir teknolojidir.

Yaygın olarak RO olarak adlandırılan reverse osmosis teknolojisi, yarı geçirgen bir ters ozmos membranı ile basınç ile sıkıştırarak suyu demineralize etmektedir.

Membran üzerinde bulunan gözeneklere suyu yüksek basınç ile gönderdiğinizde bu gözeneklerden suyu geçirmeye zorlarız.

Su geçme işlemi sırasında suda bulunan molekül ve inorganik moleküller gözeneklerden geçebiliyorken bazı moleküller bu gözeneklerden geçemez ve kaliteli su elde edilir.

Sudaki zararlı maddeler bu ayrışmadan sonra konsantre olarak dışarı atılır.

Endüstriyel Reverse Osmosis Sistemlerinin Uygulama Alanları

 • İş Yerlerinde,
 • Fabrikalarda,
 • Kazan besleme,
 • Makyaj suyu,
 • Kimyasal proses suyu,
 • Kozmetik,
 • İçme suyu,
 • Elektronik,
 • Yiyecek ve içecek işleme,
 • Bahçecilik,
 • Nemlendirme,
 • Buz yapma,
 • Laboratuvarlar,
 • Üretim proses suyu,
 • Metal kaplama,
 • Eczacılık,

Endüstriyel Reverse Osmosis Sistemi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Endüstriyel alanlarda kullanılan suyun nitelikleri farklı olabilir. Suyun analizi hangi arıtma sisteminin en doğru çözüm olduğunu göstermektedir. Reverse osmosis sistemi alırken öncelikle kullanım alanındaki su kaynağı ve suyun kullanım hedefi belirlenmelidir. Bu alanda uzman olan firmamız, su analizlerine göre en doğru sistemlere ulaşmanıza olanak veriyoruz. Reserve osmosis sistemi nerede ve ne için kullanılacaksa buna göre seçim yapılmalıdır. Örneğin, atık su arıtma için farklı sistem donanımları gerekir. Kimyasal içerikli sular için alternatif sistem donanımları tasarlanabilir. Ters osmosis sistemlerinde en doğru seçenekleri öğrenmek için uzman müşteri destek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Anında teknik destek hizmeti ile su arıtmada ihtiyacınız olan akıllı seçimlere kolay ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.