x
sadsad x
asdasd

Ozonlama Sistemleri banner.jpg (42 KB)

Ozon Jeneratörleri

Endüstriyel Su Arıtma Cihazı Sistemleri Nedir, Nasıl Çalışır.jpg (69 KB)
Corona Virüse Karşı Temiz Arıtılmış Su.jpg (50 KB)
Su İçme Alışkanlığınızı Değiştirecek 10 Yöntem.jpeg.jpg (55 KB)
Ters Ozmoz.jpg (27 KB)
Sıralama seçin
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Ozonlama sisteminde kullanılan ozon gazı, atmosferde yüksek tabakalarda güneş ışığı etkisiyle oluşur. Suni olarak ozon gazı oksijen moleküllerinin yüksek elektrik gerilimi altında bırakılması ile elde edilir. Ozon gazı virüs, bakteri, tüm mikroorganizmalar ve toksinleri okside etme yeteneğine sahiptir. Yani ozon gazı çok güçlü bir dezenfektandır. Su dezenfeksiyonu, renk-koku-BOİ/KOİ giderimi, demir mangan giderimi ve nitrit amonyak giderimi alanlarında kullanılan ozonlama, sağlıklı ve etkili bir dezenfeksiyon yöntemidir. Ozon gazının patojen içeriği insan sağlığına zararlı tüm organizmaları ve zararlı maddeleri yok eder.

Ozon Jeneratörü Ne İşe Yarar?

İçme suyunda ozonlama kullanmanın oldukça fazla avantajı vardır. Şöyle ki;

 • Suyun kalitesini en üst düzeye çıkartır,
 • Oksijen konsantrasyonunu artırır,
 • Kötü tat ve kokuları giderir,
 • Suyu berraklaştırır,
 • Sudaki PH değerini değiştirmez,
 • Kimyasal değildir ve kanserojen içermez,
 • Ecoli ve legionella % 99,9 yok eder,
 • Depolama problemi yoktur,
 • Hızlı ve sürekli dezenfeksiyon sağlar,
 • Suyun sertlik derecesini düşürür,
 • Sudan ağır metalleri arındırır, şeklinde sıralanabilir.

Ozonlama Sistemleri Fiyatları

Su arıtma teknolojilerinde uzmanlaşmış olan firmamız, endüstriyel su arıtma cihazlarında ozon jeneratörü modellerinde dünyanın en iyi markalarının yüksek kalitede ürünlerine kolay ulaşma imkânı sunar. Ozonlama sistemlerini kullanmak istiyorsanız firmamızdan ücretsiz keşif ve analiz hizmetini rahatlıkla alabilirsiniz. Uygulama alanı ve amacına uygun ozonlama cihazını uzman ekibimiz sizin için belirler. Ekonomik ve kullanışlı bir dezenfektasyon sistemi arıyorsanız ozonlama sistemlerini mutlaka değerlendirmelisiniz. 

Ozonlama sistemi kamusal binalarda, okullar ve yurtlarda, oteller ve restoranlarda, gıda işleme tesislerinde, dolum tesislerinde güvenle kullanılır. Ozon jeneratörü kullanarak yapılan dezenfeksiyon klordan %50 daha etkilidir. Ozon jeneratörü seçimi yaparken uzman ekibimizden teknik destek alabilirsiniz. İşletmeler ve tüm sektörlerdeki firmalar için verimli su arıtma sistem çözümleri sunarken bütçe dostu uygun fiyat avantajları sunuyoruz.

Ozon Jeneratörlerini en uygun fiyata sitemizden temin edebilirsiniz.Üstelik kredi kartına taksit avantajları ile bu ürünlere sahip olabilirsiniz.Her bütçeye uygun fiyatlarla istediğiniz marka,model ve özellikte ozon jeneratörlerini alabilirsiniz.

İlser Su Arıtma Teknolojileri olarak ozonlama hakkında merak ettiğiniz her konuda ücretsiz müşteri hizmetleri desteği sağlıyoruz. En uygun fiyatlı ozon jeneratörünü kullanım alanı ve amacına göre almak için firmamızın ayrıcalıklı hizmet olanaklarından  yararlanabilirsiniz.

Ozonlama Dezenfeksiyon Sistemi

Ozon gazı saf oksijenden elde edildiği için insan ve çevre sağlığına hiçbir şekilde zarar vermez. Ozon görevini tamamladıktan sonra yeniden oksijene dönüşür. Kalıntı bırakmadan yüksek etkili dezenfeksiyon yapılmasını sağlar. Doğal dezenfektan olarak ticari alanda kullanılan tek sistem ozonlamadır. FDA onayı vardır ve gıda ile doğrudan temas etmesinde bir sorun bulunmaz. 

Havuz sularının temizlenmesinde ozon jeneratörleri kullanıldığında suyun doğal yapısı değiştirilmeden kimyasala gerek duyulmadan insan sağlığına zararsız şekilde havuz suyu arındırılır. Sosyal tesislerde ozonlama sistemi kullanmak oldukça da ekonomiktir. Firmamızın ozon jeneratörü seçeneklerini detaylı olarak inceleyebilir, işletmeniz için en verimli sistemi seçerek kazanç elde edebilirsiniz. Ozonlama sağlıklı, ekonomik ve ekstra maliyet-emek gerektirmeyen bir dezenfeksiyon sistemidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.