0532 324 60 40

Kapat
(0) ürün
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Flitreler
  Tercihler
  Arama

  Endüstriyel Ozon Jeneratörü TKZ-W Serisi

  Fiyat için arayın
  Ozon gazı oksidasyonu çok yüksek ve bilinen en kuvvetli dezenfektan olması ve diğer dezenfeksiyon yöntemlerine göre insan vücuduna zararlı hiçbir kalıntı bırakmaması sebebiyle son yıllarda çok yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Ozon gazı diğer dezenfektan yöntemleri içerisinde çok daha kuvvetlidir. Ozon organizmaların hücre duvarlarını parçalayarak bilinen bütün virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşitleri için yok edici etkiye sahiptir
  Ürün kodu: 35.06.020
  Havale /EFT Fiyatı:
  ₺0.00
  Payment Options

  TKZ-W SERİSİ

  TKZ-W Serisi su ile ozon gazının yüksek oranda karışım isteyen içme suyu tesislerinde, arıtma tesislerinde, tarım sulamasında, gıda tesislerinde v.b. gibi yerlerde kullanılmak üzere dizayn  edilmiştir. Reaksiyon tankı  içerisinde su ile ozon gazını karıştırmak için özel diffüzörler mevcuttur.

  Reaksiyon tankı, ozon jeneratörü, ölçüm cihazı, venturi, yüksek basınç pompası, su içerisinde çözülmemiş ozon gazını atmosfere vermek için degazör set ile birlikte, cihazın tamamı 316 LL kalite paslanmaz malzemeden imal edilip plate type (plaka tip) teknolojisinde  ozon üretimini  sağlamaktadır.

  Sistem 128*240 boyutunda LCD ekran ve membran switch özellikte tuş takımları ile tüm kontroller elektronik olarak sağlanmaktadır.
  Cihaz yetkili kişilerin kullanması amacıyla, kullanıcı ve servis şifreleri ile korunmaktadır.

  Sistem kabin içi sıvıyı, şebeke voltajını, ünitelerin çalışma durumunu, elektriksel denetimini, pnomatik, elektriksel ve mekanik arıza durumunu, sıvı içerisinde bakiye ozonu parts per million (P.P.M.) biriminden görmek mümkündür.

  Sistem plate Type (plaka tip) olması nedeniyle ozon reaktör bölümü 5yıl/15.000 saat garanti kapsamındadır.

  Kendi yorumunuzu yazın
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  • Kötü
  • Mükemmel
  Ürün etiketleri