Clack Birm Demir -Mangan Giderimi Minerali

Ürün Kodu : 35.06.284
Marka : Clack
46,10 TL KDV dahil
Toptan alın indirim fırsatlarını yakalayın!
Miktar
İndirim
28 - 142
%20
142 - 283
%30
283 - 566
%35
566 - 1132
%40
1132 - 9999
%45
Kampanya
 • Ürün Bilgileri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler

 • Clark Birm demir-mangan giderimi 28,3 LT.
   

  *Fiyatımız Litre  Birim fiyatıdır.

  **Miktarlı siparişlerinizde özel fiyat isteyiniz.

  Demir ve mangan gibi elementler için özel olarak aktifleştirilmiş olan bir mineral yardımıyla;su, demir ve mangandan oksidasyon-filtrasyon metotları ile arındırılır.

  Bunun sayesinde demirin ve manganın neden olduğu renk ve bulanıklık,kumaş, çamaşır ve porselen eşya üzerinde leke bırakması,su borularının iç cidarlarının daralması, borularda demir bakterilerininçoğalarak suyu kirletmesinin ve tesisat aksamında oluşabilecek bozulmayı önlemiş olur.
   
  Mangan Filtreleri ile mineral yatağından uygun filtrasyon hızında geçen demir ve manganmineralleri oksitlenir ve ardından çökelir.

  Mineral tabakaları arasında çökelen demir ve mangan mineralleri ise insan müdahalesi olmaksızın otomatik geri yıkama işlemi ile sistemden uzaklaştırılır.

  Bor mineral ve bileşikleri, günümüzde kullanılmakta olan pek çok malzemenin üretimine girmekte ve gelişmekte olan teknoloji içinde çok önemli bir yer almaktadır.

  Bor bileşikleri cam ve seramik sanayilerinde, gübre sanayinde, temizleme ve beyazlatma sanayinde, metalurjide, yanmayı önleyici maddelerde, tekstil boyalarında, yapıştırıcılarda, herbisit ve insektisitlerde, kozmetiklerde ve bazı nükleer uygulamalarda değişik oranlarda kullanılmaktadır.

  Türkiye bor mineralleri rezervlerinin büyüklüğü,niteliği ve çeşitliliği açısından dünyada ilk sırada yer almaktadır. ABD’den sonra en büyük bor üreticisi durumundaki ülkemizde bu büyük miktarda üretimin getirdiği çevre problemleri de yaşanmaktadır.

  İlser Su Arıtma Güvencesiyle satın alabilirsiniz.

  Kargo Bilgileri
  Ürün Özellikleri
  Mineral ve Kimyasallar
  :
  Minerallar
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.