x
sadsad x
asdasd

Su Arıtma Cihazları Teknik Bilgiler

Membran Filtre Nedir ve Ne İşe Yarar?

22 Eylül 2021

Membran filtrelerin ne olduğu ve ne işe yaradığı hakkında tüm merak ettiklerinizi bulabileceğiniz yazımızı okumak için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ters Ozmoz

25 Kasım 2020

Su arıtma teknolojilerinden yüksek kaliteli, temiz içme su elde etmek için bu sistem kullanılır. Ters ozmoz suyun yüksek basınçla membran filtrelerden geçirilmesi işlemidir.

PH Değeri Nedir?

07 Kasım 2020

Suyun içerisindeki hidrojen yoğunluğunu gösteren pH değeri, 0 ila 14 arasında değişen rakamlarla ifade edilir. 7 pH değeri su nötrdür.

En Sık Değişen Su Arıtma Cihazı Yedek Parça Listesi

25 Ekim 2019

En sık değişen su arıtma cihazı yedek parça listesi için İlser Su Arıtma Teknolojileri tarafından hazırlanan blog yazımıza göz atın!

Dolgun Saçlar için Doğru Su Kullanımı

25 Ekim 2019

Doğru su tüketimi sayesinde saçlar daha da sıklaşır ve dolgunlaşır.

Evinizdeki Düşük Su Basıncının Nedenleri

25 Ekim 2019

Evinizdeki düşük su basıncının nedenlerini öğrenmek için İlser Su Arıtma Teknolojileri tarafından hazırlanan yazımızı okuyabilirsiniz.

Arabalar Suyla Çalışır Mı?

19 Eylül 2019

Birçok insan ah şu arabalar suyla çalışsa diye düşünüyor. Benzin fiyatlarının sürekli artması insanları bu tür hayallere itiyor. Aslında bu bir hayal değil. Suyla çalışan araba projeleri üretiliyor.

Su İçerisindeki Florürün Etkisi Nedir?

19 Eylül 2019

Su içerisindeki florürün etkisi nedir? Öğrenmek için İlser Su Arıtma tarafından hazırlanan blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Hala Su İçebileceğiniz 7 Tarihi Çeşme

05 Eylül 2019

Medeniyetin gelişmesi ile birlikte çok eski dönemlerde yapılan ilkel yapılı çeşmeler birer tarihi esere dönüşmüştür. Özellikle Osmanlı döneminde inşa edilen çeşmeler, günümüzün en çok beğenilen çeşmeleri arasındadır. 

Su Arıtma Cihazı Neden Ses Yapar?

26 Ağustos 2019

Su arıtma cihazı kullanan kişilerin en çok merak ettiği konuların başında su arıtma cihazı neden ses yapar, sorusu yer alır. Cihazın gürültü çıkarmasına neden olan başlıca faktör su basıncının yüksek olmasıdır. 

Su Arıtma Cihazı Neden Koku Yapar

26 Ağustos 2019

Su arıtma cihazı neden koku yapar sorusunun en doğru cevabı için İlser Su Arıtma Teknolojileri tarafından hazırlanan blog yazımıza göz atın!

Su Arıtma Sistemleri Nasıl Çalışır?

02 Ağustos 2019

Su arıtma sistemleri nasıl çalışır, bu sistemlere neden ihtiyaç duyulur ya da cihaz seçimi nasıl yapılmalıdır şeklindeki sorulara cevap vermeye çalıştık. 

Su (Katı Sıvı Gaz)

04 Nisan 2019

Su dünya üzerindeki en mucizevi maddedir. Kimyasal formülü H2O’dur; yani iki hidrojen ve bir oksijen atomundan meydana gelmiştir. Saf su renksiz, kokusuz ve tatsızdır. Dünya yüzeyinin %71’i sularla kaplı olup geri kalanını da karalar oluşturur.

Su ve Mineraller Arasındaki İlişki / Mineral Nedir?

04 Nisan 2019

Sağlıklı, kaliteli bir yaşam için gerekli olan su ve mineraller hakkında daha detaylı bilgi almak için İlser Su Arıtma web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Su Arıtmanın Tarihteki Serüveni

04 Nisan 2019

Suyun tarihteki serüvenine bakacak olursak, Su arıtımının M.Ö. kullanılmaya başlandığı yapılan arkeolojik çalışmalarda görülmüştür.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.