sadsad x
asdasd

Su Arıtma Cihazları Teknik Bilgiler

Membran Filtre Nedir ve Ne İşe Yarar?

22 Eylül 2021

Membran filtrelerin ne olduğu ve ne işe yaradığı hakkında tüm merak ettiklerinizi bulabileceğiniz yazımızı okumak için hemen sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ters Ozmoz

25 Kasım 2020

Su arıtma teknolojilerinden yüksek kaliteli, temiz içme su elde etmek için bu sistem kullanılır. Ters ozmoz suyun yüksek basınçla membran filtrelerden geçirilmesi işlemidir.

PH Değeri Nedir?

07 Kasım 2020

Suyun içerisindeki hidrojen yoğunluğunu gösteren pH değeri, 0 ila 14 arasında değişen rakamlarla ifade edilir. 7 pH değeri su nötrdür.

En Sık Değişen Su Arıtma Cihazı Yedek Parça Listesi

25 Ekim 2019

Daha sağlıklı ve temiz bir su içmemizi sağlayan su arıtma cihazının en sık değişen yedek parçalarının listesi ve parçalar hakkında su arıtma cihazı kullananlar için bilinmesi gereken bilgiler...

Dolgun Saçlar için Doğru Su Kullanımı

25 Ekim 2019

Doğru su tüketimi sayesinde saçlar daha da sıklaşır ve dolgunlaşır.

Evinizdeki Düşük Su Basıncının Nedenleri

25 Ekim 2019

Evlerdeki düşük su basıncı günlük hayatı olumsuz etkiler. Bu nedenle su basıncının
arttırılması gerekir. Alkali su, su basıncını düşüren olumsuzlukları engeller. 

Su Arıtma Cihazı Mineralleri Azaltır Mı?

19 Eylül 2019

Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için olmaz olmaz bir yere sahip olan mineraller, aynı zamanda suyun çok daha lezzetli olmasını sağlar. Bu nedenle sağlıklı su içme amacıyla kullanılan su arıtma cihazının vücuda yararlı olan mineralleri azaltacağından korkulur.

Arabalar Suyla Çalışır Mı?

19 Eylül 2019

Birçok insan ah şu arabalar suyla çalışsa diye düşünüyor. Benzin fiyatlarının sürekli artması insanları bu tür hayallere itiyor. Aslında bu bir hayal değil. Suyla çalışan araba projeleri üretiliyor.

Su İçerisindeki Florürün Etkisi Nedir?

19 Eylül 2019

Florür doğada toprakta, suda, bitkilerde eser miktarda bulunan bir maddedir. Flor atomunun iyon haline gelmesiyle oluşur. Florürün insan beynine olumsuz etkileri olduğu sıklıkla gündeme gelmektedir.

Hala Su İçebileceğiniz 7 Tarihi Çeşme

05 Eylül 2019

Medeniyetin gelişmesi ile birlikte çok eski dönemlerde yapılan ilkel yapılı çeşmeler birer tarihi esere dönüşmüştür. Özellikle Osmanlı döneminde inşa edilen çeşmeler, günümüzün en çok beğenilen çeşmeleri arasındadır. 

Su Arıtma Cihazı Neden Ses Yapar?

26 Ağustos 2019

Su arıtma cihazı kullanan kişilerin en çok merak ettiği konuların başında su arıtma cihazı neden ses yapar, sorusu yer alır. Cihazın gürültü çıkarmasına neden olan başlıca faktör su basıncının yüksek olmasıdır. 

Su Arıtma Cihazı Neden Koku Yapar

26 Ağustos 2019

 Su arıtma cihazı neden koku yapar, sorusu birçok platformda karşımıza çıkar. Aslında bu tür sorunlarla karşı karşıya geldiğimizde kokuya neden olan faktör çoğu zaman membran filtredeki suyun Ph değerinin 7’den düşük olmasıdır. 

Su Arıtma Sistemleri Nasıl Çalışır?

02 Ağustos 2019

Su arıtma sistemleri nasıl çalışır, bu sistemlere neden ihtiyaç duyulur ya da cihaz seçimi nasıl yapılmalıdır şeklindeki sorulara cevap vermeye çalıştık. 

Su (Katı Sıvı Gaz)

04 Nisan 2019

Su dünya üzerindeki en mucizevi maddedir. Kimyasal formülü H2O’dur; yani iki hidrojen ve bir oksijen atomundan meydana gelmiştir. Saf su renksiz, kokusuz ve tatsızdır. Dünya yüzeyinin %71’i sularla kaplı olup geri kalanını da karalar oluşturur.

Su ve Mineraller Nedir?

04 Nisan 2019

Su Canlılığın vazgeçilmez maddesidir. İnsan vücudu yarısından fazlası sudan oluşan bir yapıya sahiptir. Vücudun yaklaşık %60'ı sudan oluşur.

1 2
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.