x
sadsad x
asdasd

Su Yumuşatma Cihazları

Su Yumuşatma Sistemleri Nedir? Ne İşe Yarar?

12 Mayıs 2022

Su yumuşatma sistemlerinin ne olduğu ve ne işe yaradıklarını öğrenmek için İlser Su Arıtma tarafından hazırlanan yazımızı okuyabilirsiniz.

Su Arıtma Tuzu Nedir? Ne İşe Yarar?

10 Aralık 2021

Su arıtma tuzunun ne olduğunu ve ne işe yaradığını öğrenmek için İlser Su Arıtma Teknolojileri tarafından hazırlanan yazımızı okuyabilirsiniz.

Sert Su ve Yumuşak Su Arasındaki Farklar Nelerdir? Hangisi Tercih Edilmeli

08 Nisan 2021

Sert su ve yumuşak su arasındaki farkları öğrenmek için İlser Su Arıtma Teknolojileri tarafından hazırlanan blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Binalarda Su Arıtma Cihazı Nasıl Kullanılır?

21 Kasım 2020

Binalarda su arıtma cihazı kurulumu ile kullanılan her musluktan sağlıklı, kireçten arındırılmış içilebilir su elde edilmesi sağlanır.

Nüfus artışı temiz suyun gittikçe azalmasına neden olmaktadır. Kullanılan sular da yeteri kadar temiz olmayıp, arıtma yapılsa da yeterli gelmemektedir.

Su Yumuşatma Cihazı Nedir?

15 Haziran 2020

Suyun içerisinde bulunan Mg (magnezyum) ve Ca (kalsiyum) iyonları, suyun sert olmasına neden olur. Sert suyun kullanımı da hem evlerde hem de işyerlerinde kullanılan cihazlar yanı sıra insan sağlığı açısından da problemler yaşanmasına sebebiyet verir. Ayrıca sert su, enerji, temizlik ve kimyasal maddelerin kullanılmasının da artmasına neden olur.

Evcil Hayvanlarınıza Sert Su Mu, Yumuşak Su Mu Vermelisiniz

25 Ekim 2019

Evcil hayvanlarınıza sert su mu, yumuşak su mu vermelisiniz detaylı bilgi için İlser Su Arıtma tarafından hazırlanan blog yazımıza göz atın!

Yumuşak Su Nasıl Anlaşılır?

25 Ekim 2019

Yumuşak su, daha yüksek bir sodyum içeriği ve küçük bir kalsiyum ve magnezyum konsantrasyonuna sahip olan sudur.

Yumuşak Su İçmenin Fiziksel Etkileri

05 Eylül 2019

Suyun sertliği ve yumuşaklığını içindeki mineraller belirler. Yumuşak su kalsiyum ve magnezyum gibi sert su minerallerini içermeyen sudur. Yumuşak suda sodyum içeriği yüksektir. Suyu yumuşatmak için sertliği sağlam mineralleri engelleyen su arıtma cihazı kullanılır. 

Su Yumuşatma Cihazı Fiyatları Ne Kadardır?

05 Mayıs 2019

 Su yumuşatma cihazı, suda kireçlenmeye neden olan kalsiyum ve magnezyum gibi iyonlarının sudan alınarak suyun yumuşak hale getirilmesini sağlayan cihazdır.

Yumuşak Suyun Faydaları

04 Nisan 2019

Çoğu kişi temiz içme suyunun faydalarını bilir ancak yumuşak suyun ailelere sağlayabileceği avantajlar daha az bilinmektedir. Yumuşak suyun yaşam kalitenizi şu şekilde geliştirir.

Su Yumuşatma Sistemi Nedir ?

23 Mart 2019

Su yumuşatma cihazları, iyon değişimi prensibine göre çalışarak sudaki sertliğe neden olan Ca (Kalsiyum) ve Mg (Magnezyum) iyonlarını gideren  komple ünitelerdir.

Su Yumuşatma

23 Mart 2019

İlser Su Arıtma TeknolojileriSuda erimiş hade bulunan kalsiyum ve magnezyum mineralleri kalıcı sertliğe (kireç) neden olmaktadır.Sert suyun;içinde,mide,bağırsak ve cilt rahatsızlıklarına neden olması gibi sağlık yönünden sakıncalar bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.