x
sadsad x
asdasd

Biocera Antioksidan Alkali Su Filtresi (11 inch 6 ton)

Ürün Kodu : 35.08.003
Marka : Biocera
2.551,31 TL KDV dahil
Kampanya
 • Ürün Bilgileri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Biocera Antioksidan Alkali Su Filtresi (11 inch 6 ton) Hakkında

  Biocera Antioksidan Alkali Su Filtresi (11 inch 6 ton),

   

  Kullandığınız herhangi bir tezgah üstü yada tezgah altı

   

  Reverse Osmosis Su arıtma cihazınız var ise,lezzetli ve

   

  mineral yönünden zengin suya kavuşabilirsiniz. :

  pH :8.0 ~ 9.5

   

  ORP -50 ~ -400 mV

   

  NMR51.497 Hz

   

  Mineral Ca, K, Mg, Na

   

  Negatif iyon 7,000 EA/cc ~ 20,000 EA/cc

   

  Antioksidan Alkali İyonize suyun faydaları:

   

  Asidik meteryalleri ve toksinleri hücreden atar

   

  Ca, K, Na, Mg gibi mineralleri suya kazandırır.

   

  (51.497 Hz) molekül boyutundaki su kümecikleri normal suya göre 3 kat daha fayda sağlar.

   

  Besinlerin ve minerallerin daha verimli absorbe edilmelerini sağlar.

   

  Bağışıklık sistemini güçlendirerek vücudu dinçleştirir

   

  Alkaline Water filter

  'Eğer iyi su içersek tüm hastalıklardan %80 korunmuş oluruz' - [WHO]

   

  Alkaline su filtresinin ana fonksiyonları

   

  - Vitamin C etkisi yaratır

   

  Suyun pH'ını yükseltir, alkali yapar

   

  Antibakteriyel, Dezenfektan, Antibiofilm

   

  - Mg, Ca, Mineral su

   

  Özellikler

   

  Kanser, şeker hastalığı, hipertansiyon gibi hastalıklara neden olan zararlı aktif oksijenleri(serbes radikal) nötralize eder.

   

  C Vitaminine benzeyen müthiş bir etki yaratır

   

  Asidik artıkları vücuttan uzaklaştırır.

   

  Su ve besinler vücuda daha verimli bir şekilde alınır.

   

  Metabolizma dengesini sağlayan mineralleri takviye eder

   

  Suyun lezzetini iyileştirir.

   

  Vücudumuzdakine benzer düşük ORP Değeri

   

  pH yükselmesi

   

  Antibakteriyel Alkaline Su Filtresi

   

  Bakteri ve virüs gibi mikroorganizmaların üremesine izin vermez

   

  Bağlantı fittingslerindeki biofilm oluşumunu engell

   

  Nano gümüş, yüksek alkali su filtresi

   

  Kapasite

   

  6000 litre ya da 6 ay

   

  Alkali: Yediğimiz birçok yiyecek ve içtiğimiz birçok içecek asidiktir. Vücudumuz PH seviyesini 7,4 civarında tutmaya çalışır, ancak yanlış beslenme alışkanlığı ve günümüzün getirdiği hızlı yemek türü alışkanlıklar asidik artıkların vücudumuzda ve çeşitli organlarımızda birikmesine yol açmakta, bu da bizi türlü hastalıklar ile yaşlanmamıza neden olmaktadır. Yüksek PH seviyesindeki sular tüketilerek vücudumuzda brikmiş asidik artıklar zaman içerisinde temizlenebilmektedir. Normal şişe sularının çoğunluğu ve RO arıtma suları asidiktir.

   

  Altıgen: CC başına 7000~20000 elektron ve yoğun miktardaki uzak dalga boylu ışınımlar su moleküllerini parçalayarak küçültürler. 51,497 Hz boyutundaki su molekül kümesi hücrelerimizdekinden bile daha küçüktür ve düzenli altıgen bir yapıya sahiptir. Klasik RO'lar 80~90 Hz, Normal sular 120 Hz civarındadır ve karmaşık bir yapıdadır. Vücutta taşıyıcılık görevini üstlenen su besinleri hücrelere çok daha kolay bir şekilde taşıyabilirken toksinleri de vücuttan çok daha kolay bir şekilde uzaklaştırabilmektedir.

   

  Antioksidan: Antioksidanlar bilindiği üzere meyve ve sebzelerde bulunurlar ve bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklara karşı engel olurlar. Bilinen en kuvvetli antioksidan hidrojendir. Su moleküllerinin parçalanmasıyla hidrojen açığa çıkar ve suyun antioksidan potansiyelini oluşturur. Hergün içtiğiniz antioksidan su ile bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir kanser, astım, hipertansiyon, kabızlık, şeker, kolestrol gibi birçok rahatsızlığa karşı savaşabilirsiniz. Normal sular ve normal RO suları oksidan olup tedavi edici özellik göstermezler.

   

  Antibakteriyel: Piyasada satılan birçok RO cihazında labaratuarda yapılan testlerde bakteri ürediği görülmüştür. Ucuz kalitesiz sertifikasız ürünler ve depoda bekleme süresinin uzaması, filtrelerin zamanında değiştirilmemesi gibi nedenler bakteri üremesine yol açmaktadır. Alkali filtre içerisindeki özel seramik kürecikler bakteri ve virüsleri dezenfekte etme yeteneğine sahiptir, NSF, WQ, FDA ve daha birçok uluslarası kuruluştan sertifikaya sahiptir.

   

  Antioksidan Antibakteriyel Alkali filtre su arıtma cihazı filtresi değildir, bir su iyileştirme filtresidir. Arıtma işlemlerinden sonra en son aşamalarda kullanılır. Ters osmoz (reverse osmosis) sistemlerinden sonra kullanılması durumunda PHseviyesini 7.00 ~ 10.00 seviyelerine yükseltir. Suya faydalı mineralleri takviye yaptığından dolayı TDS seviyesi 50 ~ 125 yükselmektedir. TDS bilinenin aksine sudaki kirlilik seviyesini göstermez, türkçe anlamyla çözünmüş katı madde miktarıdır. Suda iyon halinde bileşikler olduğunu haber verir. İçme sularında da çeşitli minerallerin olması son derece önemlidir. Bu filtreyi ters osmoz cihazınızın mebran çıkışına tanka giden boruya bağlamanızı tavsiye etmekteyiz. Tanka dolum ve boşaltım işlemi tek bir boru vasıtası ile yapılır. Tanka dolarken alkali filtreden geçen su tankta bekledikte sonra tekrar alkali filtreden geçerken canlılık kazanır, böylece sürekli temiz, bakterisiz, alkali, antioksidan, altıgen, canlı su içmiş olursunuz.

   

  Osmoz tanklarında bekleyen suyun bakteriyolojik olarak kirlenme riskine karşı antibakteriyel özelliği su güvenliğini sağlamaktadır. Ters osmoz (reverse osmosis) kullanıcılarının kesinlikle satın alması gereken bir ürün

   

  İlser Su Arıtma Teknolojileri güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

  Kargo Bilgileri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.