x
sadsad x
asdasd

CSM RO RE8040-FEN 34 Membran

Ürün Kodu : 35.06.2481
Marka : Csm
37.290,59 TL + KDV
Kampanya
 • Ürün Bilgileri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Döküman
 • CSM RO RE8040-FEN 34 Membran Hakkında

  CSM RO RE8040-FEN 34  Membran

  Ters ozmoz zarı, belirli iyonların içinden geçmesine izin vermeyen ince bir tabakadır. İyonları çözeltilerden ayırma kabiliyeti nedeniyle, esas olarak sulu çözeltilerden tuzu çıkarmak için kullanılır.

  Çözelti içindeki çözünmüş iyonları faz ters çevirme olmadan uzaklaştırma kabiliyeti nedeniyle, sudaki tuzu ve TDS'yi gidermek için kullanılır.

  Deniz suyunun tatlı suya dönüştürülmesinden, elektronik parçaların yıkanması ve tıbbi ve farmasötik amaçlar için ultra saf su üretimi, yiyecek ve içecek endüstrilerinde kullanım, atık su ve kanalizasyon geri dönüşümünden CSM RO membranlarının uygulamaları gerçekten çok çeşitlidir.

  RO membranlarının kullanımıyla ilgili en büyük sorun, membran katmanının kirlenmesi (veya kirlenmesi) olabilir. Özellikle yüzey suyunun veya atık suyun yüksek konsantrasyonlu organik maddeler içerdiği durumlarda, zar onarılamaz hasar verebilir. Bununla birlikte, CSM'nin Kirlenmeye Dirençli RO Membranları bu tür durumları önemli ölçüde azaltabilir.

   

  CSM'nin Kirlenmeye Dayanıklı Membranının pürüzsüz yüzeyi ve hidrofilik özellikleri nedeniyle membran yüzeyinde düşük miktarlarda hidrofobik maddeler (yağ ve organik) ve diğer partiküller birikir; ve sonuç olarak, CSM'den gelen bu tür membran, potansiyel olarak yüksek kirlilik içeren atık sularda tavsiye edilir.

  İlser Su Arıtma güvencesiyle satın alabilirsiniz.

  Kargo Bilgileri
  Boyutlar(cm)
  :
  21 x 21 x 22
  Ürün Özellikleri
  Endüstriyel Membran ve Membran Kapları
  :
  Membranlar
  Boyut
  :
  8040
  Giderim
  :
  %99,7
  Geçirgen Akış
  :
  10.500 gpd (39.7m3/d)
  Feed Spacer
  :
  34
 • //www.ilsersuaritma.com/Data/EditorFiles/csm%20membran%20data%20sheet/CSM-RE8040-FEN34-L..ilser%20su%20ar%C4%B1tmapdf-1.pdf
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.