İlser su Arıtma Teknolojileri Cumhuriyetimizin 97. Yılı Kutlu Olsun...jpg (275 KB)

Oltremare RO 2521 SEA5 Membran

Ürün Kodu : 35.06.639
2.112,03 TL KDV dahil
Kampanya
 • Ürün Bilgileri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Oltremare sürekli olarak üstün ürün suyu kalitesi sağlayan yüksek kalitedeki membran elementleri nin serisini tüm çeşitleriyle sunmaktadır KAPASİTE (m3/gün ) - 0,9 GİDERİM - 99,6% :

  OLTREMARE, özellikle suyun her çeşidini arıtmak için su arıtımı için yüksek kaliteli elementlerin tam bir setini sunar ve çok çeşitli düşük enerjili ticari uygulamalar için uygundur. Filtrasyonun farklı türleri, mikrofiltrasyon (MF), ultrafiltrasyon (UF), nanofiltrasyon (NF) ve ters ozmoz (RO) ile ilgilidir. Bu dört kategori, elemanın gözenek boyutu ile muamele edilecek sıvının fiziksel-kimyasal özellikleri arasındaki kombinasyona bağlı olarak filtreleme derecesine göre bölünür.

  Buna ek olarak, içme suyu pazarlarında küçük bitkiler için enerji tasarrufu sağlayan ters ozmoz unsurları ve elementleri sunuyoruz, böylece müşteri ihtiyaçlarına tutarlı bir performans sergileyen üstün ürün suyunu sunuyoruz. Yerleşim yeri kullanım sistemleri üreticileri bile Oltremare'ye, en üst seviyedeki su saflığı ve sorunsuz performans sunmak için güveniyorlar.

  Yüksek performans oranı ve kimyasal direnci nedeniyle, çeşitli amaçlarla kullanılabilir. İçme suyu, endüstriyel su, ilaç suyu, atık su arıtımı ve gıda ve / veya ilaç konsantrasyonu üretiminde kullanılır.

  Oltremare, pazarın daha da büyük bir talebini karşılamamızı sağlayan küçük miktarlarda ve seri üretime yönelik 'ısmarlama' modül geliştirme ve üretme kabiliyetine sahiptir.
  Üretim tesisinin otomatik makineleri OLTREMARE'e, müşterinin gereksinimlerine ve ihtiyaçlarına göre spesifik hammaddeler kullanarak belirli performans ve dirençle, standart dışı uzunluk ve çapa sahip elemanlar üretmesini sağlar.
  Ayrıca Oltremare Membranes İtalyan markası olan bir ürünümüzdür.

  Günde 75 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir. Su arıtma cihazınızı sağlıklı kullanabilmeniz için belirli aralıklarla filtrelerini değiştirmek gerekmektedir. Filtre değişim süreleri , arıtmaya gelen suyun kalitesine ve kullanım miktarına göre değişmekle birlikte, membran için ortalama değişim süresi 2 yıldır.

  Ürün Özellikleri
  KAPASİTE (m3/gün)
  :
  0,9
  Giderim
  :
  %99,6
  Boyut
  :
  2521
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.