x
sadsad x
asdasd

Oltremare RO 2540 LOW3 Membran

Ürün Kodu : 35.06.642
Marka : Oltremare
12.180,67 TL KDV dahil
Kampanya
 • Ürün Bilgileri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Döküman
 • Oltremare RO 2540 LOW3 Membran Hakkında

  Oltremare RO 2540 LOW3 Membran

  Oltremare sürekli olarak üstün ürün suyu kalitesi sağlayan yüksek kalitedeki membran elementleri nin serisini tüm çeşitleriyle sunmaktadır KAPASİTE (m3/gün ) - 3,4 GİDERİM - 98,5% :

  OLTREMARE, özellikle suyun her çeşidini arıtmak için su arıtımı için yüksek kaliteli elementlerin tam bir setini sunar ve çok çeşitli düşük enerjili ticari uygulamalar için uygundur. Filtrasyonun farklı türleri, mikrofiltrasyon (MF), ultrafiltrasyon (UF), nanofiltrasyon (NF) ve ters ozmoz (RO) ile ilgilidir. Bu dört kategori, elemanın gözenek boyutu ile muamele edilecek sıvının fiziksel-kimyasal özellikleri arasındaki kombinasyona bağlı olarak filtreleme derecesine göre bölünür.

  Buna ek olarak, içme suyu pazarlarında küçük bitkiler için enerji tasarrufu sağlayan ters ozmoz unsurları ve elementleri sunuyoruz, böylece müşteri ihtiyaçlarına tutarlı bir performans sergileyen üstün ürün suyunu sunuyoruz. Yerleşim yeri kullanım sistemleri üreticileri bile Oltremare'ye, en üst seviyedeki su saflığı ve sorunsuz performans sunmak için güveniyorlar.

  Yüksek performans oranı ve kimyasal direnci nedeniyle, çeşitli amaçlarla kullanılabilir. İçme suyu, endüstriyel su, ilaç suyu, atık su arıtımı ve gıda ve / veya ilaç konsantrasyonu üretiminde kullanılır.

  Oltremare, pazarın daha da büyük bir talebini karşılamamızı sağlayan küçük miktarlarda ve seri üretime yönelik 'ısmarlama' modül geliştirme ve üretme kabiliyetine sahiptir.
  Üretim tesisinin otomatik makineleri OLTREMARE'e, müşterinin gereksinimlerine ve ihtiyaçlarına göre spesifik hammaddeler kullanarak belirli performans ve dirençle, standart dışı uzunluk ve çapa sahip elemanlar üretmesini sağlar.
  Ayrıca Oltremare Membranes İtalyan markası olan bir ürünümüzdür.

  Günde 75 galon su işleyen ince film kompozit (TFC) kaliteli membran. Suyunuzda olabilecek sert su kontaminantları ortadan kaldırır: arsenik,kurşun, bakır, baryum, krom, cıva, sodyum, kadmiyum, florür, nitrit, nitrat ve selenyum,bakteri ve virüsleri atık bölümünden dışarı atar %100 güvenli içme suyu verir. Su arıtma cihazınızı sağlıklı kullanabilmeniz için belirli aralıklarla filtrelerini değiştirmek gerekmektedir. Filtre değişim süreleri , arıtmaya gelen suyun kalitesine ve kullanım miktarına göre değişmekle birlikte, membran için ortalama değişim süresi 2 yıldır.

  İlser Su Arıtma Güvencesiyle satın alabilirsiniz.

  Kargo Bilgileri
  Ürün Özellikleri
  Endüstriyel Membran ve Membran Kapları
  :
  Membranlar
  KAPASİTE (m3/gün)
  :
  3,4
  Boyut
  :
  2540
  Giderim
  :
  %98,5
  Geçirgen Akış
  :
  900 gpd (3,4 m3/d)
  Tuz Reddi
  :
  %98,5 (%97 Minumum)
  Yapılandırma
  :
  Spiral Sargı
  Membran Polimer
  :
  Composite Polyamide
  Membran Aktif Alan
  :
  28 ft2 (2,6 m2)
 • //ilsersuaritma.com/Data/EditorFiles/low_3/LOW3-2540.png.pdf
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.