x
sadsad x
asdasd
indirim %20 Yeni

Seko MSV Serisi 40 lt/s, 5 bar PVDF PP Diyaframlı Dozaj Pompası

Ürün Kodu : 35.06.2385
Marka : Seko
36.319,00 TL KDV dahil
29.055,20 TL KDV dahil
Kampanya
 • Ürün Bilgileri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Döküman
 • Seko MSV Serisi 40 lt/s, 5 bar PVDF PP Diyaframlı Dozaj Pompası Hakkında

  Seko MSV Serisi 40 lt/s, 5 bar PVDF  PP  Diyaframlı Dozaj Pompası 

  Üç farklı mekanizma boyutu ve farklı performans profillerine sahip geniş bir model yelpazesi sayesinde kullanıcının neredeyse her türlü uygulama için uygun çözümü bulması sağlanır, dalgalı basınç koşullarında dahi hassas dozajlama gerçekleştirilir.

  Alüminyum gövde içinde yaylı bir geri dönüş mekanizması içermektedir. Bu pompalar daima sağlam, uygun maliyetli ve etkili bir güç sunmaktadır. Ayrı ayrı kontrol edilebilen strok boyu ve motor hızı esnekliği sağlamaktadır. Mekanik olarak etkinleştirilen diyaframlara sahip olan SEKO'nun Spring pompaları sıfır-sızıntılı bir çözüm olma avantajı ile beraber alçak basınçlı uygulamalarda neredeyse evrensel düzeyde kullanılabilmektedir.

   

  Spring MS1'in pompa kafası ve motor gücü çoklu kombinasyonları, spesifik uygulamaya en uygun kombinasyonun seçimini sağlar. MS1 Serisi, 116 psi'ye kadar basınçla 1,45 ve 170 g / dk arasında bir akış sağlar ve bu da çok esnektir.

  MSV, akışkanların güvenilir ve uzun süreli transferini sağlamak için tasarlanmış yeni bir diyafram dozaj pompası serisidir. MSV, bir PP muhafazasında dikey olarak monte edilen yüksek performanslı, yüksek verimli motorlara sahip motorize mekanizmalara sahiptir.

  Çift eksantrik mili mekanik yapısı ile güçlendirilmiş olan pompa, son derece hassas akış oranlarına sahip düşük bir gürültü ünitesi kalırken yüksek seviyede stabilite sunar.

   

  Çok çeşitli kullanımlara uyarlanabilen Spring MSV, çok çeşitli sıvılar, çamur ve kimyasallar arasında yüksek dozlama doğruluğu sağlar. İnme uzunluğunun düzenlenmesiyle 10 ila 120 l / hMSV arasındaki akış oranları da ayarlanabilir.

  İlser Su Arıtma Güvencesiyle satın alabilirsiniz.

  Kargo Bilgileri
  Ürün Özellikleri
  Dozaj Pompaları
  :
  Dozaj Pompaları
  KW
  :
  0,06
  Dozaj Bağlantı
  :
  Q8x12
 • //www.ilsersuaritma.com/Data/EditorFiles/YeniKlasor%203/MSV_fly.ilser%20su%20ar%C4%B1tma%20pdf.pdf
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.