x
sadsad x
asdasd

Aqualife Su arıtma Filtresi 9'lu

Ürün Kodu : 35.04.070
Marka :
1.893,30 TL KDV dahil
Kampanya
 • Ürün Bilgileri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Aqualife Su arıtma Filtresi 9'lu Hakkında

  AQUALİNE SU ARITMA FİLTRESİ 9 LU 2 YILLIK SET :

  1.Aşama:

  SEDİMENT FİLTRE 5 qu:

  Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddeleri (tortu,kum,çamur vs) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir.Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme,5 mikronluk filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır.Bu filtre suda bulunabilecek partikül,kir,tortu,kum arıtımı için kullanılır.

  2.Aşama:

  GRANÜL AKTİF KARBON FİLTRE (GAC):

  Klor ve klor bileşikleri deterjan,petrol sanayi atıkları ve asbest gibi maddeler suda bulanık,renk,koku ve tat,değişikliklerine yol açar.Bu zararlı maddelerin aktif karbonun çekme (absorbtion) özelliğinden yararlanılır.

  3.Aşama;

  SEDİMENT FİLTRE 1qu:

  1 ve 2 Numaralı filtreden geçen su,3 numaralı 1 mikronluk hassas tortu filtresine girer ve suda bulunan çok küçük boyuttaki kum,kir,çamur ve partikülleri tutarak membran filtrenin korunmasını sağlar.

  4.Aşama:

  MEMBRAN FİLTRE:

  Ozmos,farklı iyon değişimlerine sahip olan ve aralarında bir yarı geçirgen zar bulunan iki çözeltinin ozmatik basınç vasıtasıyla iyon derişimlerinin eşitlenmesi olayıdır.Yarı geçirgen olan ve içerisinde 5 angostrom boyutunda gözenekler bulunan membran filtre sadece suyu geçirirken bakterileri,virüsleri,organik maddeleri,askıda katı maddeleri,erimiş tuzları,nitriti;aliminyum ve arsenik gibi ağır metalleri tutar.

  5.Aşama:

  SON (POST) KARBON FİLTRE:

  Su,membran filtreden sonra yeterli saflığa gelerek post karbon filtreden geçer ve dağ kaynağındaki kadar lezzetli hal alır.

  6.Aşama:

  MİNERAL FİLTRE:

  Mineral Filtre temiz suyun niteliklerini geliştirir.Kalsiyum,magnezyum,Sodyum,Potasyum ve diğer hazır bir çok doğal maden sularında bulunan mineraller insan gelişimi ve sağlığı için önemli ve gereklidir. Vücudun pH dengesini korumasına yardım eder ve hastalıkları engeller.

  Kargo Bilgileri
  Ürün Özellikleri
  Evsel Su Arıtma Filtreleri ve Filtre Kapları
  :
  Filtre Takımları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.