İlser su Arıtma Teknolojileri Cumhuriyetimizin 97. Yılı Kutlu Olsun...jpg (275 KB)

Vontron Membran 300 Gpd

Ürün Kodu : 35.04.168
518,68 TL KDV dahil
Kampanya
 • Ürün Bilgileri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Vontron Membran 300 Gpd, Membran, dünyada sadece birkaç dev kimya firmasının üretebildiği 3 kat kompozit polyamidden oluşan, ileri teknoloji bir filtredir. :

  Membran filtre su arıtma cihazının en önemli filtresi olup kesinlikle önem verilmesi gereken bir filtredir.Mümkün olduğunca bu filtrenin belirli zamanlarda kontrol edilmesi gerekmektedir.

  Membran filtre mutlaka 2 senede bir mutlaka değişmesi gerekmektedir.Bu değişim yapılmadığı zaman su arıtma cihazlarının hiç bir anlamı kalmaz ve şebeke sularını içmeye maruz kalırsınız.Bu filtre suda bulunan kirli ve kimyasal maddelerin yok edilmesinde büyük rol oynamaktadır.Bu filtre kıldan daha ince gözenekleri olup kesinlikle suyun içerisinden geçmek isteyen zararlı maddeleri engellemektedir.

  Membran filtre ilk olarak amerika’da üretilmiş olup daha sonra aktif olarak su arıtma cihazında kullanılmaya başlanmıştır.Deniz suyunu arıtma amaçlı kullanılmaya başlanmış olup daha sonra cihazlarımıza girmiş bulunmaktadır.

  Membran, dünyada sadece birkaç dev kimya firmasının üretebildiği 3 kat kompozit polyamidden oluşan, ileri teknoloji bir filtredir. Filtreye gelen basınçlı su, gözenekleri milimetrenin milyonda birinden çok daha küçük olan membrandan geçerek en düşük molekül düzeyinde filtre edilir. Bu işlem sırasında suda bulunabilecek zararlı karışımların ve mikropların tamamı dışarı atılır.
  Sudaki çözünmüş madde miktarı (TDS) ortalama % 90 düşürülerek, suyun özü elde edilir.
  Bilinen en küçük virüs membran gözeneğinden 20 kat daha büyüktür ve asla geçemez.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.