x
sadsad x
asdasd
indirim %10 Yeni

Nw Su Arıtma Filtresi 12'li Set

Ürün Kodu : 35.04.148
Marka : Natural Water
1.003,28 TL KDV dahil
902,66 TL KDV dahil
Kampanya
 • Ürün Bilgileri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Nw Su Arıtma Filtresi 12'li Set Hakkında

  Nw Su Arıtma Filtresi  12'li Set 

  SEDİMENT FİLTRE 5 qu:

  Sularda bulunan çözünmemiş askıda katı maddeleri (tortu,kum,çamur vs) oluşturduğu kirliliğe bulanıklık denir.Askıda katı maddelerin oluşturduğu kirliliği giderme,5 mikronluk filtrasyon işlemi ile yapılmaktadır.Bu filtre suda bulunabilecek partikül,kir,tortu,kum arıtımı için kullanılır.

  2.Aşama:

  GRANÜL AKTİF KARBON FİLTRE (GAC):

  Klor ve klor bileşikleri deterjan,petrol sanayi atıkları ve asbest gibi maddeler suda bulanık,renk,koku ve tat,değişikliklerine yol açar.Bu zararlı maddelerin aktif karbonun  çekme (absorbtion) özelliğinden yararlanılır.

  3.Aşama;

  SEDİMENT FİLTRE 1qu:

  1 ve 2 Numaralı filtreden geçen su,3 numaralı 1 mikronluk hassas tortu filtresine girer ve suda bulunan çok küçük boyuttaki kum,kir,çamur ve partikülleri tutarak membran filtrenin korunmasını sağlar.

  4.Aşama:

  MEMBRAN FİLTRE:

  Ozmos,farklı iyon değişimlerine sahip olan ve aralarında bir yarı geçirgen zar bulunan iki çözeltinin ozmatik basınç vasıtasıyla iyon derişimlerinin eşitlenmesi olayıdır.Yarı geçirgen olan ve içerisinde 5 angostrom boyutunda gözenekler bulunan membran filtre sadece suyu geçirirken bakterileri,virüsleri,organik maddeleri,askıda katı maddeleri,erimiş tuzları,nitriti;aliminyum ve arsenik gibi ağır metalleri tutar.

    

  5.Aşama:

  SON (POST) KARBON FİLTRE:

  Su,membran filtreden sonra yeterli saflığa gelerek post karbon filtreden geçer ve dağ kaynağındaki kadar lezzetli hal alır.

  6.Aşama:

  ALKALİ FİLTRE:

  Alkali Filtre temiz suyun niteliklerini geliştirir.Kalsiyum,magnezyum,Sodyum,Potasyum ve diğer hazır  bir çok doğal maden sularında bulunan mineraller insan gelişimi ve sağlığı için önemli ve gereklidir. Vücudun pH dengesini korumasına yardım eder ve  hastalıkları engeller.

  Kargo Bilgileri
  Ürün Özellikleri
  Evsel Su Arıtma Filtreleri ve Filtre Kapları
  :
  Filtre Takımları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.