x
sadsad x
asdasd

Blog

05 Eylül 2019

Suyun sertliği ve yumuşaklığını içindeki mineraller belirler. Yumuşak su kalsiyum ve magnezyum gibi sert su minerallerini içermeyen sudur. Yumuşak suda sodyum içeriği yüksektir. Suyu yumuşatmak için sertliği sağlam mineralleri engelleyen su arıtma cihazı kullanılır. 

05 Eylül 2019

Ülkemizde her geçen gün popülerliği artan su arıtma cihazı, günümüzde en çok merak edilen konular arasında yer alır. Özellikle su arıtma cihazı nasıl çalışır, sorusunun cevabını arayan çok sayıda kişi bulunduğu için, kısaca su arıtma sistemlerinin çalışma prensibini sizler için anlatmaya çalıştık. 05 Eylül 2019

Su arıtma cihazı ve yaşam değiştirici 7 etkisini öğrenmek için İlser Su Arıtma Teknolojileri tarafından hazırlanan blog yazımızı inceleyebilirsiniz.

05 Eylül 2019

Sağlığımız için büyük bir önem taşıyan su tüketimi, çoğu zaman yoğunluktan unuttuğumuz bir eylemdir. Özellikle kış günlerinde aklımızdan tamamıyla çıktığı için, yeterli miktarda su içemeyiz. 05 Eylül 2019

Hamilelikte alkali suyun önemi hakkında detaylı bilgi için İlser Su Arıtma Teknolojileri tarafından hazırlanan yazımızı okuyabilirsiniz.

26 Ağustos 2019

Su arıtma cihazı kullanan kişilerin en çok merak ettiği konuların başında su arıtma cihazı neden ses yapar, sorusu yer alır. Cihazın gürültü çıkarmasına neden olan başlıca faktör su basıncının yüksek olmasıdır. 

26 Ağustos 2019

Su arıtma, günümüzde gittikçe en önemli konuların başında gelmeye başlamıştır. Çünkü su kaynakları hele ki temiz su kaynakları azaldıkça mevcut suların kullanılabilir ve içilebilir hale getirilmesi ihtiyacı doğuyor.

26 Ağustos 2019

Su arıtma cihazı neden koku yapar sorusunun en doğru cevabı için İlser Su Arıtma Teknolojileri tarafından hazırlanan blog yazımıza göz atın!

03 Ağustos 2019

Böbrek hastaları su arıtma cihazı kullanabilir mi? Öğrenmek için İlser Su Arıtma tarafından hazırlanan yazımızı okuyabilirsiniz.

02 Ağustos 2019

Su arıtma sistemleri nasıl çalışır, bu sistemlere neden ihtiyaç duyulur ya da cihaz seçimi nasıl yapılmalıdır şeklindeki sorulara cevap vermeye çalıştık. 

05 Mayıs 2019

Küresel pazarda güçlü bir marka olan Waterlife farklı ebatlarda, farklı kullanım alanlarına uygun kaliteli su arıtma cihazları üretmektedir.  Marka günlük mineral ihtiyacınızı sudan karşılayabilmenizi sağlayacak özel filtreleme sistemleri kullanmaktadır.

05 Mayıs 2019

Ucuz Su Arıtma Cihazı Tercih Edilmeli Midir? Öğrenmek için İlser Su Arıtma Teknolojileri tarafından hazırlanan blog yazımıza göz atın!

05 Mayıs 2019

 Gelişen teknolojiyle birlikte artık ev ve işyerlerinde musluklardan akan suyu içilebilir hale getiren cihazlar üretilmektedir. 

05 Mayıs 2019

 Çağımızın modern üretim yöntemleri ile evinizdeki, işinizdeki musluklardan akan suları içilip, kullanılabilir hale getiren sisteme su arıtma sistemi diyoruz.

05 Mayıs 2019

 Su yumuşatma cihazı, suda kireçlenmeye neden olan kalsiyum ve magnezyum gibi iyonlarının sudan alınarak suyun yumuşak hale getirilmesini sağlayan cihazdır.

1 2 3 .... 6 7 8 9 10 11 12 13
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.