x
sadsad x
asdasd
Detoks Filtre Ne İşe Yarar ?

Detoks Filtre Ne İşe Yarar ?

04 Nisan 2019

Detoks filtre

Detoks Filtre,en doğal yollardan suyu arınması için tatbik edilmektedir. Elektrikle çalışan cihazlara nazaran elektriksiz olarak infirared ışınları sayesinde suyun içindeki oksijeni en doğal hale getirmektedir. İçtiğinizde taze su içiminin tadını bir daha başka sularda bulamayacaksınız. Türk yapımı olan ürünümüz ortada dolaşan zararlı Çin mallarının kullanımını engellemek için tasarlanmıştır.

Çin malları bize uygun fiyata gelerek arıtma cihazlarında kullanılmak üzere tasarlanmaktadır. Ancak kullanılan malzeme dolayısı ile insan vücuduna ters etki yaratan kullanımlar içermektedir. Kanserojen madde içeren bu kimyasallar suyunuzla birlikte bu Çin malı filtreler ile vücuda direk olarak alınacaktır. Bu yüzden tercihiniz kendi üretimimizi olan detoks filtreleri kullanmak olmalıdır.

Su arıtma cihazımız suyun PH dengesini 8.5 olarak dengede tutmaktadır. Suyun doğadan zaten bu değerler ile çıkarılması uygundur. Uygun değerler ile suyun alkalin seviyesi filtreleme sistemi yardımı ile dengelenmektedir. Detoks Filtre suyun dağınık halde bulunan moleküllerini toparlayarak su içtiğiniz zaman vücut içinde yumuşak bir içimle dolaşmasını sağlar. Doğal mineraller ile açığa çıkarılan su kaliteli olarak kullanıma hazırdır. Ayrıca vücuda zararlı olan toksin atıkların vücuttan kolaylıkla atılmasını sağlayacak olan filtreleme istemimiz yaşlı genç her yaştan insanın kullanmasını gerektiren su arıtma sistemini açığa çıkarmaktadır.

Elektrik gerektirmeyen, vücuttaki toksinleri atan, mineral bakımından en yüksek seviyede su tüketimi yapabileceğiniz başka bir cihaz bulunmamaktadır. Suyun içindeki alkalin seviyesini en mükemmel seviyede tutacak olan filtreleme aşaması sekiz filtreleme yolu ile uygulanmaktadır. Birinci aşama mikro karbon kaba tortu filtre, ikinci aşama aktif karbon blok filtre, üçüncü aşama 5 micron kaba tortu filtresi, dördüncü aşama ters ozmoz mebran filtre, beşinci aşama post karbon filtre, altıncı aşama mineral filtre, yedinci aşama alkalin filtre, sekizinci aşama detoks filtre

Suyunuz içindeki mineralleri tam olarak almamak sizin ilerleyen yaşlarda hatta genç yaşlarda bile vücut gelişiminizde etkiler yaratacaktır. Su vücudun ana gıdası olarak her gün mutlaka belirli ölçüde içilmek zorundadır. İçindeki gıdalar ile kabızlık, kemik erimesi, böbrek sistemindeki normal çalışma hızı, damar sertlikleri, şeker, reflü ve hatta uyku düzeninizi bile dengelemeye yarayacak kullanım sağlayabilirsiniz.

Suyun hayatımızdaki yerini daha iyi anlayabilmek için hastalandığımızda doktora gittiğimiz zaman doktorun su için demesi ile daha iyi anlayabiliriz. Birçok hastalığın temelindeki yatan sebeplerden en başta geleni vücudun günlük alması gereken su ihtiyacını alamamış olması olarak ortaya çıkmaktadır. Ayrıca tenimiz üzerinde oluşan kızarıkların ve alerjen bir tene sahip olmamızın asıl sebebi susuz kalan 

Sağlıklı ve temiz suya ulaşabilmek için www.ilsersuaritma.com/en-iyi-su-aritma-cihazi  sayfamıza erişebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.