x
sadsad x
asdasd
İyi Bir Su Arıtma Cihazı Servisi İle Çalışmak Neden Önemlidir?

İyi Bir Su Arıtma Cihazı Servisi İle Çalışmak Neden Önemlidir?

05 Mayıs 2019

Su Arıtma Servisi

Alanında deneyimli ve uzman ekibimiz ileİlser Su Arıtma Teknolojileri olarak mikro işlemcili veya mekanik kumandalı tüm su arıtma sistemlerin bakımını, arıza tespitini ve çözümünü kolaylıkla yapıyoruz. Ayrıca

 • Her tipte su arıtma cihazının montajında,

 • Arıza tespitinde ve müdahalesinde,

 • Cihazlarla ilgili müşterileri bilgilendirmede,

 • Fiziksel ve kimyasal su analizlerinde,

 • Servis revizyonlarında,

 • Periyodik bakımlarda,

 • Filtre ve membran değişimlerinde alanında deneyimli ekibimizle her zaman yanınızdayız. 

Hem sağlık hem de ekonomik açıdan kullanıcılara yarar sağlayan su arıtma cihazları, gerekli bakımların yapılmadığı takdirde sağlık için tehdit oluşturacak hale gelecektir. Bu nedenle düzenli olarak takibinin yapılması ve gerekli önlemlerin alınması gerekir.  

Kaliteli Su Arıtma Cihazı Servisi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Herhangi bir problem çıktığında anında ulaşabileceğiniz bir su arıtma cihazı servisi ile kendinizi çok daha güvende ve rahat hissedersiniz. Her markada cihazınızın bakımını ve arıza tespitini yaparak sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunarız.

 • Dozaj sistemleri

 • Ultraviyole ve dezenfeksiyon sistemleri

 • Otomatik veya manuel tortu tutucular

 • Otomatik veya manuel karbon filtreler

 • Otomatik yumuşatıcılar

 • Reverse Osmosis’ler

 • Evye altı içme suyu sistemleri gibi birçok konuda uzman olan ekibimizle hizmetinizdeyiz.

https://www.ilsersuaritma.com/ sitesinden bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilir ve her daim desteğimizi alabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazlarının Filtre Değişim Süreleri Ne Kadardır?

Her filtrenin türüne ve işlevine göre değişim süreleri farklıdır. Sağlıklı ve güvenilir su temini için zamanında gerekli bakımların yapılarak filtrelerin değişmesi önemlidir.

➔         Membran Filtre:

Su arıtma cihazının ana filtresi olan membran filtre ortalama 2 yılda bir değiştirilmelidir. Tabi bu durum diğer filtrelerin zamanında değiştirilip değiştirilmediğine göre değiişiklik gösterebilir.

➔         5 Micron Filtre:

Su arıtma cihazının ilk aşamasında kullanılan 5 Micron filtre 6 ayda bir değiştirilmelidir. Sudaki kum ve tortunun sudan ayrılmasını sağlar.

➔         Aktif Karbon Filtre(UDF):

Su arıtma cihazının ikinci aşamasında devreye giren aktif karbon filtre, 6 ayda bir düzenli olarak değiştirilmelidir. Sudaki kötü kokuyu ve tadı giderir. 

➔         Karbon Block Filtre(CTO):

Arıtma işlemlerinde üçüncü sırada yer alan karbon block filtre, 6 ayda bir değiştirilmelidir. Sudaki kireci giderir. 

➔         Post Carbon Filtre(Tatlandırıcı):

Bir sonraki aşamada kullanılan post karbon filtre, yılda bir kez yenilenmelidir. Suya hindistan cevizi aroması ile tat verir. 

➔         Mineral Filtre:

Suyun içerisinde olması gereken mineralleri suya katarak daha sağlıklı su elde edilmesini sağlar. 1 ile 2 sene arasında ömrü vardır.

➔         Alkali Filtre:

Suyu uygun pH seviyesini yükselterek daha sağlıklı olmasını sağlar. Yılda bir kez değiştirilmesi gerekir.

➔         Detox Filtre:

Detox filtre sayesinde suyun H2O yapısını düzene girer ve vücutta çok daha kolay emilimi sağlanır. Belirli bir değişim süresi yoktur. Genel bakım sürecinde gerekli görülürse değişimi sağlanabilir.

Filtrelerin genel olarak belirli bir ömrü olsa da, suyun kalitesine ve kullanım oranına göre bu durum değişiklik gösterir. Suyun tadından ve kokusundan filtrelerde sorun olduğu anlaşılır.

Sağlıklı ve güvenilir bir yaşam için içme suyunun hijyenik olması gerekir. Kullanılan su arıtma cihazının üstün kalitede olması ne kadar önemliyse, gerekli bakımların alanında uzman kişiler tarafından yapılması da o kadar önemlidir. Şirketimiz İlser Su Arıtma Teknolojileri olarak, siz değerli müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti esasına dayanan sistemimizle her zaman sizlerin yanındayız.

Cihazla ilgili müdahale edilmesi gereken herhangi bir problemde kolaylıkla ve hızlıca müdahale imkânı sağlar. Cihazla alakalı herhangi bir kaçak olduğu ya da bundan şüphelenildiği durumlarda su arıtma servisi yardımı olmadan bunun tespitinin yapılması oldukça güçtür.

Yine periyodik olarak içilen suyu analizi yapılarak, ne denli kaliteli olduğu bilimsel olarak hesaplanır.

Her türlü bakım, onarım, teknik destek, yedek parça, tamir, filtre değişimi ve cihazlar hakkındaki her türlü problemde hızla müdahale ederek problemin çözümünü sağlamaktadırlar.

Cihazlardan maksimum verim alımının sağlanması sadece su arıtma servisleri yardımıyla olmaktadır. Bu servislerde istihdam edilen ve sürekli eğitimlere tabi tutulan teknisyenler, kişilerin evlerinde ya da işyerlerinde en kaliteli ve en sağlıklı suya ulaşmalarının kilit elemanlarıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.