0532 324 60 40

Kapat
(0) ürün
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Flitreler
  Tercihler
  Arama

  Su Arıtma Cihazı Montajı

   

  Su Arıtma Cihazı Montajı mutlaka profesyonel servis elemanları tarafından yapılmalıdır. Her ne kadar internet ortamında montaja ilişkin videolar yer alsa da, sağlığınızla ilgili bu çok önemli konuda sağlığınızı riske atmayın. İlser su arıtma teknolojileri bu konuda bütün illerde profesyonel servis elemanları ile hizmet vermektedir. Firma olarak hem Natural Water su arıtma cihazlarının, hem de diğer markalarda , ihlas aura, tecflo, waterlife, comtech, lifetech, gibi bir çok markanın Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa gibi temel büyük şehirlerde dahil tüm ülke genelinde montaj ve servis hizmeti vermektedir. Aqualine, spring , hyundai, amway gibi bir çok markanın filtre değişim hizmetini vermektedir.

  Su Arıtma Cihazı Montajı  nasıl Yapılır?

  Su Arıtma Cihazı Montajı nasıl yapılır konusunda bilgi edinmek isterseniz, Bu konuda birçok cihazın yanında kullanım kılavuzu ile birlikte montaj şeması yer almaktadır. Öncelikle yapılması gereken kullanım kılavuzunu ve montaj şemasını dikkatlice okumaktır. Daha sonraki aşamada  gerekli olan aletleri temin etmektir. Evsel bir Reverse Osmosis su arıtma cihazının  montajını yapmak için cihazı koyacağınız yeri doğru tespit etmek gerekir. Öncelikle cihaza su girişini alabileceğiniz şebeke suyu hattının olması gerekir, eğer cihazının pompalı ise pompanın ve cihazın çalışması için elektrik hattına ihtiyaç vardır. Ayrıca su arıtma sistemlerinde membran teknolojisinin suyun kirli kısmını ayrıştırıp atığa atması nedeniyle birde pis su giderine ihtiyacınız olacaktır. 

  Su Arıtma Cihazı montajı konusunda zorlanabileceğiniz bir kaç konu vardır. Bunlardan bir tanesi şebeke suyundan cihaza su alma konunda bir miktar sıhhi tesisat bilgisine ihtiyaç duyacaksınız. Ya da normal mutfak bataryanızdan ya da bulaşık makinası hattından su alarak yapmak işinizi bir miktar kolaylaştırmaktadır. Ayrıca su arıtma musluğunuzun montajı konusunda mermer, granit  ya da evyenizi delmek için bir matkap ve sorunsuz delmek içinde uygun uca gereksiniminiz olacak. Ayrıca membran filtrenin takılması en dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. 

  Yorumunuzu bırakın