x
sadsad x
asdasd
Su Arıtma Cihazı Tankı Fiyatları Ne Kadardır?

Su Arıtma Cihazı Tankı Fiyatları Ne Kadardır?

05 Mayıs 2019

Bu tank sayesinde suyun yosunlanması, içinde bakteri üremesi veya bulunduğu ortamda pas tutma gibi problemler ortaya çıkmaz.

Membrandan gelen arıtılmış sağlıklı su, tankın içinde bulunan balona doldurarak birlikte aşağı doğru itilir. Böylece steril su depolanır. İhtiyaç halinde su arıtma musluğu açıldığında tankın içindeki basınç sayesinde balon sıkıştırılır ve içindeki suyun musluğa doğru gitmesi sağlanır.

Su arıtma cihazı tankı fiyatları kalitesine ve sahip olduğu niteliklere göre değişiklik göstermektedir. İhtiyaca göre alınması gereken parçanın ideal olabilmesi için hijyen açısından belli standartlarda olması gerekir.

İdeal Su Arıtma Cihazı Tankı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Su arıtma cihazlarına ve olmazsa olmaz yedek parçalarına olan talep yükseldikçe, pazarda çok sayıda tedarikçi ortaya çıkmıştır. Bu nedenle güvenilir ve sağlıklı ürünler bulmak ne yazık ki başlı başına bir sorundur. Ucuz diye herhangi bir siteden alınan ürünler sonrasında arızalara ve ekstra masraflara yol açmaktadır. Bu nedenle kaliteyle birlikte fiyatların da artış gösterdiği unutulmamalıdır.

  • Sağlık açısından alınacak olan tankın NSF (Uluslararası Sağlık Kuruluşu) onaylı olmasına dikkat edilmesi oldukça önemlidir..
  • 6 bar olması gereken su arıtma cihazı tankının basıncı daha düşük seviyelere düşerse eskisi gibi su vermeyecektir. Bu durumda pompanın desteğine ihtiyaç duyulur. Bu nedenle şebeke suyunun basıncı kontrol edilerek ona uygun olan tank alınmalıdır.
  • Suyun kullanım oranına uygun olan tank alınmalıdır. Depolama alanı ne kadar yüksek olursa fazla su tedarik etme olanağı da o kadar fazla olur.
  • Tankın suyla temas eden bölümdeki malzemesinin içeriği çok önemlidir. Paslanmaz çelik bu noktada idealdir ve suyun steril ve sağlıklı bir ortamda depolanmasını sağlar. Ucuz olan tanklarda ise malzemenin kalitesi düşeceği için su arınsa bile depoda beklerken tekrar sağlıksız hale gelecektir.

Su arıtma cihazı tankı alırken öncelikli kriter her zaman kalite ve güvenilirlik olmalıdır. İlser Su Arıtma Teknolojileri olarak biz ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap veren ürünleri sizlere sunarak müşteri memnuniyeti odaklı hareket ediyoruz. Üstün kaliteyi olabilecek en makul fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Su arıtma cihazı tankı fiyatları hakkında bilgi almak için https://www.ilsersuaritma.com/ sitemizden faydalanabilir ve bizden destek alabilirsiniz.

Su Arıtma Cihazı Tankı Çeşitleri Nelerdir?

Su arıtma cihazı tankları kullanım yerlerine ve amaçlarına göre 3 grupta incelenir. Bu durum fiyatlarında da değişiklikler yaşanmasına neden olur.

  • Mineral Tanklar

Büyük mineralli olan bu tankların, geri yıkama filtreleri ve içeri / dışarı filtreleri mevcuttur. Suyun ideal minerallere sahip olması adına oldukça idealdir.

  • Tutma Tankları (Tuzlu Su Tankları)

Tutma süresinin artması her zaman daha sağlıklı suyun elde edilmesini sağlar. Tuzlu su tankları, suyun yumuşaması için çok etkili parçalardır.

  • Çözüm Tankları

Kimyasal besleyici sistemler için kullanımı idealdir. Bu tür tanklar suya enjekte edilecek çözeltiyi tutar.

Arıtılmış suyun insan tüketimine kadar olan süreçte hijyenik koşullarda saklanılması için su arıtma cihazı tankının kaliteli ve güvenilir olması çok önemlidir. Özellikle paslanmaz çelikten yapılması ikincil kirlenmeleri önlemek adına kesinlikle dikkat edilmesi gereken bir özelliktir.

Şirketimiz ihtiyaçlarınız dahilinde gerekli niteliklere sahip olan kaliteli tankları sunarak sağlıklı yaşam adına en iyi seçenekleri siz değerli müşterilerimizin önüne sermektedir. Su arıtma cihazı tankı fiyatları ve çeşitleri hakkında bilgi için bizlerle iletişime geçebilir ve alanında uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.