x
sadsad x
asdasd
Su Arıtma Cihazı Yedek Parçaları ve Fiyatları

Su Arıtma Cihazı Yedek Parçaları ve Fiyatları

04 Nisan 2019

 Bunu yaparken sistemin sağlıklı çalışabilmesi için sistem bazı parçalardan oluşmaktadır. Su arıtma cihazları temel olarak açık sistem  ya da kapalı sistem, ayrıca pompalı su arıtma cihazı, pompasız su arıtma cihazı, evsel su arıtma cihazı ya da endüstriyel su arıtma cihazı gibi bazı kategorilere ayrılmaktadır. Bu kategorilere göre de kullanılan parçalar değişmektedir. Temel olarak her cihazda bir şase yada kasa kullanılmaktadır. Su arıtma cihazı pompalı ise membran filtreye suyun belirli bir basınçla girmesi için pompa kullanılmaktadır. Pompalı sistemler de ayrıca yüksek basınç swici, alçak basınç siwici kullanılmaktadır. Tabi ki birde pompanın çalışabilmesi için adaptöre ihtiyaç vardır.

su arıtma cihazı yedek parçaları fiyatları

Su Arıtma Cihazı Yedek Parçaları en önemli parçalardan biri içinde suyun depolanarak basınçlı olarak arıtma musluğumuzdan suyu almamıza yarayan su arıtma tankları ve tank vanalarıdır. Su arıtma cihazının şebeke suyundan su girişinin sağlanabilmesi için gerekli parçalarımız hat alma uzatması ve küresel vanadır. Ayrıca hat alma vanası olarak ta adlandırılır. Su arıtma cihazlarında en temel parçalardan biri su arıtma hortumlarıdır. Hortumlar su arıtma cihazı içinde suyun ilerlemesini dirsekler  ve t ler yoluyla housinglere giriş çıkışlarını sağlamaktadır. Şhut- off ya da dört yollu vana olarak adlandırılan parça selenoid valf kullanılmayan cihazlar için önemli bir parçadır.

Su Arıtma Cihazı Yedek Parçaları içinde sediment filtreler, GAC karbon filtreler, CTO filtreler ve Membran filtreleri de saymak gerekir. Ayrıca suyun PH düzeyini dengelemek ve mineral düzeyini arttırmak için kullanılan alkali filtreler, mineral filtreleri de saymak gerekir. Membran housing ve housinge takılan check valf ve atık selonoidi ve flow da su arıtma cihazında kullanılan parçalardandır.

Daha fazla ayrıntı için  https://www.ilsersuaritma.com/yedek-parcalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.