Su Arıtma Servis

Kaliteli Su Arıtma Teknik Servis Hizmetleri Neden Önemlidir?

05 Mayıs 2019

 

Su arıtma sistemi bakım ve servis hizmetlerini sunan su arıtma teknik servis, su arıtmada ihtiyaç duyulan birçok konuda çözüm üretir. Bunlardan başlıcaları ise şu şekildedir:

Su Arıtma Cihazı Tankı Fiyatları Ne Kadardır?

05 Mayıs 2019

 

Su arıtma cihazı tankı, arındırılmış olan suyu ışıktan tamamen soyutlandırılmış olarak içinde barındıran bir parçadır. Bu tank sayesinde suyun yosunlanması, içinde bakteri üremesi veya bulunduğu ortamda pas tutma gibi problemler ortaya çıkmaz.

İyi Bir Su Arıtma Cihazı Servisi İle Çalışmak Neden Önemlidir?

05 Mayıs 2019

 

Sağlıklı ve güvenilir su arıtma cihazı için tüm teknik sorunları çözebilecek yeterlilikte olan bir su arıtma cihazı servisi ile çalışmak oldukça önemlidir.

Arıtılmış Su Kullanımı ve Reverse Osmosis

09 Nisan 2019
 • Bileşiminde zor emilen madeni tuzlar olmadığı ve hızla emildiği için sindirim,dolaşım sistemine ve üriner sisteme fazla yük olmaz.
 • İçerdiği düşük sodyum ve potasyum oranlarıyla yüksek tansiyonlu kilşiler için uygundur.
 • İdeal içme suyudur.
 • Berraktır.İçinde tortu bulunmaz.Pas,çamur,asbest gibi borulardan geçen tanecikler olmaz.
 • Vücudun su tutmasına neden olan sodyum klorür gibi mineral tuzlar olmadığı veya asgari düzeyde olduğu için kilomuz artmaz,ödemler oluşmaz.
 • Zararlı mineral tuzlar ihtiva etmediği için kanın dolaşım hızını artırır.Bu da vücuda zindelik sağlar.
 • Kokusuzdur.Klor ve suya kötü koku ve kötü tat veren kimyasal karışımlar içermez.
 • Sağlıklıdır.Herhangi bir mikro organizma barındırmaz.Arsenik,nitrit,kurşun,civa,asbest veya bunların karışımları içermez.
 • Kalitelidir.İçinde standartlar nispetinde 40 mg/lt den daha az çözünmüş madde bulunduğu için içmeye uygun kalitededir.
 • Hücrelerden zararlı karışımların atılmasını kolaylaştırır.Deriyi taze ve nemli tutar.
 • Damak tadımıza uygundur.Hatta birçok damacana suyundan daha lezzetlidir.
 • Bu sudan yapılan çayın,kahvenin ve diğer içeceklerin orjinal renkleri,doğal renkleri,kokuları değişmez.
 • Yumuşaktır.Çok az miktardaki kalsiyum ve magnezyum iyonları sayesinde en çok tercih edilen kaynak sularına benzer.
 • Tazedir.Şelale suyu gibi bol miktarda oksijen içerir.Uzun süre bekletilmediği ve hep yenilendiği için tazedir.
 • Ekonomiktir.Damacana veya pet şişe sularla kıyaslandığında neredeyse bedavaya gelir.
 • Yapılan yemeklerin tadını değiştirmez.
 • Çaydanlık ve cezvelerde kireç tabakası oluşturmaz.
 • Su bitti ya da kalan su bir gün yeter mi acaba endişesi yaşatmaz.Boş damacanalara,dolu damacanalara koyacak yer aramak gerekmez.
 • Zahmetsizdir.Damacana taşıma sorunu yoktur.Musluğu açmak yeterlidir.

Su Arıtma Cihazı Aparatları

09 Nisan 2019

Su arıtma cihazı aparatları arıtma cihazları için mutlaka bulunması gereken parçalardır. Fitingsler, vanalar, tanklar, pompalar, housingler, bataralar, adaptörler, musluklar, depolar gibi daha birçok önemli aparat bulunur. Su arıtma cihazlarının kullanımı günden güne artmaktadır. Bu nedenle sizler de gelişen teknolojiden yararlanarak arıtma cihazlarını tercih edebilir ve böylece kolaylıkla sağlıklı su tüketebilirsiniz. Suyu zararlı bakterilerinden arındırmak istiyorsanız mutlaka arıtma cihazı kullanmalısınız. Böylece endüstriyel gelişmelerin neden olduğu su kirliliğinden korunabilirsiniz. Kirlerinden arındırılmış suları tüketmek oldukça sağlıklıdır. Sağlığınıza önem veriyorsanız su arıtma cihazlarınız için gerekli parçalara sahip olmalısınız.

Ekonomik Su Arıtma Servisi

09 Nisan 2019

Günlük hayatta insanlar tarafından en çok tüketilen besin maddelerinin başında su gelmektedir. Su insan vücudunun büyük bir çoğunluğunu meydana getirdiği için, insanın en çok ihtiyacı olan besin maddesi haline dönüşmüştür. Suyun insan sağlığı için bu denli önemli olması sonucu, insanlar çeşme suyu gibi içerisinde ne olduğu bilinmeyen suları içmekten korkmaya başlamaktadır. Günümüzde ise alanında uzman firma tarafından üretilen su arıtma servisi çözümleri sayesinde insanlar sağlıklı bir su içme şansına sahip olmaktadırlar. Su arıtma cihazları direkt olarak musluğa bağlanmakta ve ikinci bir vana ile kontrol edilmektedir. Su arıtma cihazının vanası açıldığı takdirde normalde musluk suyu olan suyun arıtılma işlemi gerçekleştirilmekte ve gerekli işlemlerden geçmiş olan temiz su musluktan akmaktadır. Böylelikle daha sağlıklı bir su içme deneyimine sahip olunmaktadır.

Sert Su Ne gibi Sorunlara Sebep Olur ?

08 Nisan 2019

Sert suyun zararları çok kısa olarak aşağıdaki gibi verilebilir. Sert su ile evsel kullanımlarda daha fazla sabun ve temizlik ürünü kullanılır. Sert su değdiği her noktada temizlenmesi çok zor olan kireç kalıntılarına neden olur.

Kaliteli Su Arıtma Servisinin Müşterilere Sağladığı Yararlar

08 Nisan 2019

Su arıtma servisinin müşterilere sağladığı en önemli avantaj periyodik olarak cihazların bakımını yapmaları ve olması gerektiği gibi filtrelerin değişimini sağlamalarıdır.

Su Arıtma Cihazı Montajı

04 Nisan 2019

Su Arıtma Cihazı Montajı mutlaka profesyonel servis elemanları tarafından yapılmalıdır. Her ne kadar internet ortamında montaja ilişkin videolar yer alsa da, sağlığınızla ilgili bu çok önemli konuda sağlığınızı riske atmayın. İlser su arıtma teknolojileri bu konuda bütün illerde profesyonel servis elemanları ile hizmet vermektedir. Firma olarak hem Natural Water su arıtma cihazlarının, hem de diğer markalarda , ihlas aura, tecflo, waterlife, comtech, lifetech, gibi bir çok markanın Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa gibi temel büyük şehirlerde dahil tüm ülke genelinde montaj ve servis hizmeti vermektedir. Aqualine, spring , hyundai, amway gibi bir çok markanın filtre değişim hizmetini vermektedir.

Su Arıtma Cihazı Nasıl Çalışır

04 Nisan 2019

 Su arıtma cihazları temel olarak filtreleme sistemiyle çalışır. Su da bulunan ağır metaller, kimyasallar, bulanıklık koku gibi bir içme suyunda bulunmaması gereken maddeler filtreleme sistemiyle hiçbir kimyasal kullanmadan temizlenerek kaliteli ve taze içme suyu haline getirilmektedir. Bu sistemde kullanılan her filtrenin ayrı işlevleri vardır. Şebeke suyundan arıtma cihazına giren su öncelikle 5 mikron sediment filtrelerden geçerek sudaki katı partiküller elimine edilir. Buradan 2. filtre olarak karbon filtreye gelen su, kokulardan ve deterjan artıklarından temizlenmiş olur, bunu tutucu özelliğe sahip karbon filtre gerçekleştirir. 3. filtre olarak CTO karbon ya da 1 mikron özellikli sediment filtre kullanılır, burada amaç ilk iki filtreden geçebilmiş olan daha küçük partikülleri tutmaktır. Ön üç filtrenin temel amacı ana filtre olan membran filtreye suyu hazırlamaktır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.