0532 324 60 40

Kapat
(0) ürün
Sepetinizde hiç ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Flitreler
  Tercihler
  Arama

  Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazları

  Tezgah üstü su arıtma cihazları

  Tezgâh Üstü Su Arıtma Cihazları montajının kolay olması ve taşınabilir olması nedeniyle tercih edilmektedir. Bu gibi avantajlarının olması yanında bazı dezavantajlarını da bilerek bu konudaki tercihi yapmak gerekmektedir. Tezgâh üstü cihazlar daha küçük ve taşıması kolay olmakla birlikte çok yoğun kullanılan mutfak tezgâhı üzerinde yer kaplamaktadır. Ayrıca tezgâh üstü cihazlarda kendi haznesi olduğundan ve haznedeki su eğer çok hızlı sirküle olma ise hava ile temas edeceği için bakteri üremesine başka bir deyişle suyun bayatlamasına yol açmaktadır. Bu nedenle tezgâh üstü cihaz seçilecekse haznesiz doğrudan akışlı cihazlar seçilmelidir. 

  Tezgâh Üstü Su Arıtma Cihazları dendiğinde aynı kategoride olmakla birlikte çok farklı özelliklerde ürünler yer almaktadır. Su arıtma konusunda ilk üretilen üçlü filtrasyon sistemleri olduğu gibi çok gelişmiş doğrudan akışlı sistemlerde bulunmaktadır. Ayrıca su arıtma sürahileri de bu kapsamda değerlendirilmektedir. Tezgâh üstünde kullanılan ve hem arıtma hem de sebil özelliği taşıyan arıtmalı sebilleri de bu kategoride saymak gerekmektedir. Bu arıtma özelliği sayesinde temiz su verirken, sebil özelliği sayesinde de sıcak -soğuk su vermektedir.

  Tezgâh üstü su arıtma cihazlarının fiyatları

  konusunda en uygun fiyatı bulabileceğiniz adres ilsersuarıtma teknolojileri dir. Tezgâh Üstü Su Arıtma Cihazları montajında en önemli parça değişik bataryalara kolayca takılabilecek musluk ağzı hat alma aparatıdır. Bu aparat sayesinde değişik musluk ağızlarına kolayca montajı yapılabilmektedir. Selina tezgâh üstü su arıtma cihazı kolay filtre değiştirme özelliği, su girişini kesmeden çevir tak yöntemiyle kolayca yapılabilen filtre değişimi, doğrudan akışlı olma özelliği ve atık suyu olmaması gibi nedenlerle tezgâh üstü cihazlarda daha çok tercih edilen bir üründür. Ayrıca tasarım ve ışıklı olması cezbetmektedir.

  Yorumunuzu bırakın